320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Suso on kõige olulisem ründemängija.
    Eit..

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Võtab Milani mängijad, mängu ja hooaja hästi kokku!

    Ära mängi jassu tunnetega.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Noh, kas hoiate oma hobuseid maa peal nüüd? Haip läbi? Jasper ole kordki mees ja neela alla see reaalsus.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
    Polnud sellist ärevust juba aastaid olnud enne Milani mängu. Üle pika aja oli tänu meie heale seeriale ja juve vigastustele õhus, et võime hea mängu korral neile hambaid näidata.

    Kaitseliin jällegi ei väsi üllatamast. Keskkaitse on vast hetkel nr2 Itaalias ja isegi Abate tegi eile hea mängu. Sai Sandroga hästi hakkama. 90milli sai 2 puudet kastis ja oli täiesti pildilt väljas.

    Enne mängu kartsin kõige enam, et Loca ei vea välja ning saab ta liiga vara liiga suurt mängu mängida. Alguses tegigi paar rumalat pallikaotust, aga kosus hiljem ja no hooaja ilusaim värav ka kirjas.

    Bona tegi ka super mängu. Suutis juve keskvälja vaiksena hoida ja tegi ise heade driblingutega vastastele peavalu. Tema puhulkardan, et väsib varsti ära, sest saab iga mäng 90min ja oleks puhkust talle tarvis.

    Bacca nagu ikka suure vastase vastu, oli ka eile suht halb. See kaitses passimine ja ühe momendi ootamine pole eriti tema stiil, aga lui ise oled mängu jooksul ründavam pool lööb ühe ikka ära.

    Tabeliseisu on küll kaunis vaadata, aga 9 vooru ka alles läbi. Ootaks talvised täiendused ära ja siis hakkaks vaatama, mis tabelikoht jõukohane on.
    Esmajärgus tooks ääremängija, sest Suso pole nagu päris see ja võib-ollla ka keskpooliku.
    Suso pole päris see??? Meeskonna suurim staar, eile sööt, tänu millele Loca oma kuuli teele sai saatagi.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Meistrite Liiga finaal oli juba oktoobris või mis?

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Räige eidekari siin.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    palju Berardi lööb?

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Miks sul see dolbakas ignooris pole?
    Nii nõrk oled.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ära nüüd ägestu, mina pole Milani edus(lool eks ole) süüdi.
    Jummala rahulik. Ma ei saa aru.
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Kui juba siin, siis keegi varem kirjutas, et AC Milani parim mängija Suso saadetakse nahui. Tõsiselt või?
    Pole selge. Montella pidavat tahtma alles jätta. Vaevalt et enne viimaseid aknapäevi kuhugi saadetakse ning kui jah, siis pigem laenule. Eks hooajaellsed treeningmängud ja augusti liigamäng (ud) näitavad taset.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Ma ka ei mõista, aga oli siis vaja postitus ära kustutada? Võibolla oleksid ise ikka aru saanud.
    Ära nüüd ägestu, mina pole Milani edus(lool eks ole) süüdi.
    Kui juba siin, siis keegi varem kirjutas, et AC Milani parim mängija Suso saadetakse nahui. Tõsiselt või?

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Ma ei mõista, millest sa räägid.
    Ma ka ei mõista, aga oli siis vaja postitus ära kustutada? Võibolla oleksid ise ikka aru saanud.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    Vale teema?
    Ma ei mõista, millest sa räägid.

    Leave a comment:


  • orbitaaljaam
    replied
    Algselt postitas ElNino9
    Pjanic söödab ja Benatia lööb.
    #ASRoma
    Vale teema?

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Esimene tõsine täiendus: Nivea Meniga 18/19'ni leping. Peale mängu duširuumis kreemitamist jagub.

    Leave a comment:

Working...
X