320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Ericc
    replied
    Kõik on väga ilus, aga puudub veel siis Buffon ja mõni veel ründesse. Montolivo positsioon pole minu tugevaim külg, aga Azzurri eest kõigeks valmis!!!!


    FORZA AZZURRIIIII!!!!!!

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    miks alati mina?

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    krt, see koosseis lihtsalt karjub Alessandro Del Tofoa abi. Tundub, et läheme lööme rohkem kui laseme taktika peale välja kui kaitses tõmbab särgi selga Tanel Raturckhia.
    ma isegi andrea tanelcchia mängimise puhul kaitse pärast ei muretseks, kui giorgio eikallini ja leonardo icemanucci aitavad asju betoneerida ning kui keskväljal on daniele de cannuman, ericcardo montolivo ja võimalik, et ka alberto maareklani. pigem ründeliini läheks vaja juurde francesco countottit, mario jaspertellit või stephan el orbitaaljaama.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Meil ei olegi võiduks vaja suurte suudega mehi, kes julgelt oma nägu foorumisse kleebivad, aga kui õigel hetkel särada vaja, siis tahaplaanile jäävad.

    Tanel on valmis countide ja F.Tottie ja Francescodega koos võitlema, aga tundub, et tuleb üksi helesinine ürp sümboolse numbriga 24 ja nimega Ranocchia selga tõmmata.
    krt, see koosseis lihtsalt karjub Alessandro Del Tofoa abi. Tundub, et läheme lööme rohkem kui laseme taktika peale välja kui kaitses tõmbab särgi selga Tanel Raturckhia.

    Leave a comment:


  • Tanel
    replied
    Meil ei olegi võiduks vaja suurte suudega mehi, kes julgelt oma nägu foorumisse kleebivad, aga kui õigel hetkel särada vaja, siis tahaplaanile jäävad.

    Tanel on valmis countide ja F.Tottie ja Francescodega koos võitlema, aga tundub, et tuleb üksi helesinine ürp sümboolse numbriga 24 ja nimega Ranocchia selga tõmmata.

    Leave a comment:


  • vendetta
    replied
    < Uruguay

    aga tundub täitsa lubav koosseis... hoian teile, makaronidele, pöialt!

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Mina jään kahjuks eemale MM-st, nagu Prandelli ka ütles, siis vanureid ja Tottisid ta koondisse ei vaja, Balotilli "Jasper" lahendab kõik ühe puutega.


    Täna peale trenni siis selline selfie endast:






    Saab mõni uus talent esile tõusta Kihnuviive või Iceman, miks mitte ka Panso, juve mehi pole koondises kunagi liiast.

    Forza Azzurri!!!

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Countti sai küll koondisekutse, aga eiras seda. Mõned fännid nõuavad tema eraldi palumist, sest esimene tärn olevat puhtalt tema teha, aga no kui ikka ise ei taha, siis pole midagi parata. Samas on veel aega ümber mõelda.

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    ma ikkagi tahaksin küsida siinkohal, et kas see on normaalne, et me kaasame mängijaid euroopast välja jäänud meeskondade ridadest???????? MEIL ON PALJU ROMA JA NAPOLI FÄNNE!!! Miks on vaja Bilani fännitare siia tiimi?? MISS LISAND VÄÄRTUST NAD ANNAVAD? MIS JÄRGMISEKS? ALBINOLEFFE FÄNNID KOONDISESSE V??? KUI TAHAME SAADA TUNDA 1994. AASTA GLOORY, SIIS ON MEIL TARVIS MEHI, KES ON VALMIS SUREMA, MITTE MINGI Serieb TASEMEL TÜDRUKUID !!!!!!!!!!!! CESARE MAZZDELLI, PALUN VÕTA VASTUTUS!!!!!!!! JA SAADA IGAST ERICCCCUD JA JASPERID JA ORBIKUD KOJU!
    Sa oled õel inimene!

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    mingid jutud käivad, et Mazzdelli tahab koondisesse kutsuda ka Angelo Balocredi. Tra. MILLEKS ON SELLIST AHVI KOONDISESSE VAJA AH? ESINDAGU OMA RAHVUST, SELLINE TONT EI KÕLBA AZZURRI RIDADESSE!!!!!!!! Meil on samal ajal võtta Matteo Pandestroso ja Marco Verdetta. Lisaks veel mUUrU pUrUlUUU. SELLISED TÄKUD TÄHETAKSE KOJU JÄTTA, SIIS MA EI TEA!!!!!!!!!

    fck MAZZ-MUZZ-MUNN-DELLI!!!

    FORZA AZZURRI
    MERDA BILAN, MERDA BALOCREDI, MERDA MAZZDELLI!

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    ma ikkagi tahaksin küsida siinkohal, et kas see on normaalne, et me kaasame mängijaid euroopast välja jäänud meeskondade ridadest???????? MEIL ON PALJU ROMA JA NAPOLI FÄNNE!!! Miks on vaja Bilani fännitare siia tiimi?? MISS LISAND VÄÄRTUST NAD ANNAVAD? MIS JÄRGMISEKS? ALBINOLEFFE FÄNNID KOONDISESSE V??? KUI TAHAME SAADA TUNDA 1994. AASTA GLOORY, SIIS ON MEIL TARVIS MEHI, KES ON VALMIS SUREMA, MITTE MINGI Serieb TASEMEL TÜDRUKUID !!!!!!!!!!!! CESARE MAZZDELLI, PALUN VÕTA VASTUTUS!!!!!!!! JA SAADA IGAST ERICCCCUD JA JASPERID JA ORBIKUD KOJU!

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Kui ma õigesti mäletan siis peaksid mul 2 paari 42.5 olema

    e,
    Kui koju lähen, siis kirjutan täpselt mis nr on

    e2,

    Mõlemad paarid on suuruses 42.5.

    Leave a comment:


  • Maarek
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Noh, siis on minimaalne koosseis koos. Aidake Maarekile putsad leida ja kutsuge veel kedagi, et saaks vahetada ka.
    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
    Mis suurus Maareku jalg on`?
    43, aga sõltuvalt jalatsi tootjast võib 42 ka sobida.


    Poja number 41 putsad jäid hommikul proovides liiga väikeseks

    Leave a comment:


  • Ericc
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Noh, siis on minimaalne koosseis koos. Aidake Maarekile putsad leida ja kutsuge veel kedagi, et saaks vahetada ka.
    Mis suurus Maareku jalg on`?

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    kõiges on süüdi cesare Mazzdelli!

    Leave a comment:

Working...
X