320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ma vahepeal mõtlesin rookida, aga tundus liiga võimatu ülesanne ja lõin käega.
    Üks lilla avatariga homokala on juurde tekkinud. Ta tuleks foorumist eemaldada, siis on asjad korras.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Ma vahepeal mõtlesin rookida, aga tundus liiga võimatu ülesanne ja lõin käega.

    Leave a comment:


  • cru
    replied
    Viimasel ajal alafoorumis toimuva pealt saaks seda teemat täiendada küll ja küll. Või ei saa ma jätkuvalt trollpoliitikast mõhkugi aru ?

    Leave a comment:


  • JanK
    replied
    Algselt postitas count Vaata postitust
    Kuna jalgpalliga pole sellel hooajal mitte milegiga pistmist, siis uurisin kunstigaleriisid ja avastasin täiesti juhuslikult maali , mille on teinud üks tundmatu Kopli kunstimees. Küsisin keda küll pildil kujutatud on, vastuseks sain et soccerneti kodanikud Uuu ja Jank olid nädalavahetusel temaga kokku põrganud ja palunud ennast jäädvustada oma magamistoa seinale ja nii see ka valmis. Normaalne.

    kas eemalt vendetta ja f.totti vaatavad meelsa pilguga sealt taamalt pealt või? ma usun et count on see sarvedeta, näebki kõige emasem välja, aga pole hullu - nagu uuu kunagi ütles, et kes piitsa ei saa, see ei sõidagi lõunasse, nii et ainult lollid jäävad põhja oma kõhtu kinnitama

    ausalt

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    UUU sa kindlasti vaatasid mängu, ehk annad mu küsimustele vastused!

    Seda ka, et kas meie võitmatu seeria sai eilsega läbi?

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    De Pussy räägib, et Delio tegi margi täis samas kui Poortissi ja Titty mõlemad tõmbasid keskmise sõrme vardasse....pedekari jääb pedekarjaks.
    See teema tuleks tegelikult ära kustutada....peale pikki läbirääkimisi vb uueks hooajaks avatakse see uuesti. ÄKKI siis nad mängivad jalgpalli ka mitte klounaadi. Ma ei räägi Scudettoheitlusest, aga hooaeg võiks olla läbitud ühe treeneriga, kes suudaks vähemasti 3 mängugi järjest ilma kaotuseta püsida? On see reaalne või liiga palju palutud?

    Leave a comment:


  • Tamzu
    replied
    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Fifa 13 jutte:

    Kusjuures ma tulin juba Romaga 5 korral CL võitjaks , 5 korral Cupi võitjaks ja 5 järjestikusel korral Scudetto võitjaks.Esimesel kahel hooajal valiti Luis Enrique hooaja parimaks treeneriks, siis tuli järgmine pauk järgmised 2 aastat Zemanlandiat jälle kahel korral Zeman maailma parim treener.

    Ja siis viimane 5-es hooaeg oi peatreener Delio Rossi, kellega kaotasin ühe mängu ja selle 3-1 tulemusega Sampdoriale, tänu sellele kaotasin aasta maailma parima treeneri valimistel 1 punktiga Donadonile.

    Viimasel hooajal kõmmutas Totti 38 väravat ja võitis Rookie auhinna.
    Võimas! Nagu päris juba!

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe see uus peatreener, kelle nime ma ei mäleta, kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.
    Ma tänan toetava suhtumise eest, Uuu võib sulle tüki kooki jätta.

    Aga jutt on õige,et see distants vast ongi kõige õigem scudetto ründamiseks, ei pea seal kõige eesotsas kohe olema hooaja alguses.Ajalugu on ennemgi näidanud ,et oleme suutnud nii mitu scudettot nagu põrsaid kottipista.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Ma jätsin koogi asemele sinna natuke kollast lund sulle. Vb cheerib up su tuju. Roma on kunnide klubi....te olete viimased 5 aastat kõige kunnim klubi olnud.

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Aaa okei ma siis ikka julgen ikka süüa. Ole sa tänatud hundimees.
    Jep ma loodan ka, et maitseb, siiski hoole ja armastusega tehtud,loodetavasti on seest piisavalt küpsenud ja tooreks ei jäänud.

    Kes tahab järele proovida, siis 0 kraadi juures üks 4-5 tundi, vaadake, et kõrbema ei lase, tegemine võtab aega vähem kui Jamie Oliveri 30 min road.

    Head Isu!

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Kuule see jutt on umbes sama nagu mu live-comments, kui andsin lootust, et rioma teeb veel 1.5 minutiga 3 väravalise stiki ja tulevad ikka 3 punktiga koju.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Mina AS Romat veel suurest mängust välja ei arvaks. Kui nüüd kohe see uus peatreener, kelle nime ma ei mäleta, kinga saaks ja nt Luis Enrique tagasi tuuakse, siis usun, et saadakse masin käima ja võetakse hooaja lõpus kõigilt punkte. Suured tiimid eesotsas Juvega komistavad niikuinii ja pole see scudetto nii võimatu midagi. Ärge alavääristage, sõbrad.

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Bart Vaata postitust
    3:1 jäi. Tahad scudettot - FIFA (13) ootab
    Fifa 13 jutte:

    Kusjuures ma tulin juba Romaga 5 korral CL võitjaks , 5 korral Cupi võitjaks ja 5 järjestikusel korral Scudetto võitjaks.Esimesel kahel hooajal valiti Luis Enrique hooaja parimaks treeneriks, siis tuli järgmine pauk järgmised 2 aastat Zemanlandiat jälle kahel korral Zeman maailma parim treener.

    Ja siis viimane 5-es hooaeg oi peatreener Delio Rossi, kellega kaotasin ühe mängu ja selle 3-1 tulemusega Sampdoriale, tänu sellele kaotasin aasta maailma parima treeneri valimistel 1 punktiga Donadonile.

    Viimasel hooajal kõmmutas Totti 38 väravat ja võitis Rookie auhinna.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Aaa okei ma siis ikka julgen ikka süüa. Ole sa tänatud hundimees.

    Leave a comment:


  • F.Totti
    replied
    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    Kook on mul külmkapis...hommikul vb võtan kohvi kõrvale hampsu. Ega sa mingeid fekaale sinna ei peitnud?
    Ei , ma toitun tervislikult ! ( et mitte öelda, et ma olen taimetoitlane)

    Leave a comment:

Working...
X