320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Läbuuuu

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Uuu
    replied
    Poorenzi for superstar Präädli

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    IRWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW Osss teatraalselt kukkus pikali ja sai oma palga.........MINGE PUT*SI NÄITLEJAD...kaabakad

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Kas Mancio on pealt vaatamas? Oleks kurb, kui ta tõesti Rioma üle võtaks CN väga ei andestaks. Olen seeda sisimas natuke alati kartnud. Idee poolest võiks Dickanio teid üle võtta, ta ju ise live shows Rejal oma Rioma armastust tunnistas....debiilne närvihaigest pervo selline.

    Leave a comment:


  • Uuu
    replied
    Lohutuseks niipalju, et ju Jumal on homo ja teenagerite raper nagu PerlusKoni või Konte oma dildodega.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kampsi postitus oli rämps, anna andeks.
    vine mittu

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Mingi stsenaristide konkurss käib või tuleb pärast Kamsi postituse kiitmist terve aasta selle väikseid vendi?
    Kampsi postitus oli rämps, anna andeks.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Mingi stsenaristide konkurss käib või tuleb pärast Kamsi postituse kiitmist terve aasta selle väikseid vendi?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Siia teemasse võiks ka Itaalia alamfoorumis parimad tehtud postitused poetada.

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Milan: "jumala eest, võtke Mesbah kasvõi tasuta ja plekkige mehe agent kinni, et ta Mesbahi ära räägiks"
    Torino/Parma/Palermo: "Me vaatame, mis Mesbah räägib".

    Torino/Parma/Palermo: "Nonii, kuule, me lükkame sulle paarsada tuhat eurot, kui sa Mesbahi ära räägid"
    Mesbahi agent: "Palju Mesbahile palka saaksite maksta?"
    Torino/Parma/Palermo: "Umbes poole vähem kui ta praegu saab"
    Mesbahi agent: "Okei, vaatan, mis teha annab."

    Agent: "Okei, Milan andis loa üleminekuks ja Torino/Parma/Palermo on huvilised"
    Mesbah: "Ma saan praegu 0,6m eurot aastas, et nad maksavad sama palju?"
    Agent: "Dafuk, sa oleksid neil klubis siis üks enamteenivaid mängijaid."
    Mesbah: "Jup, teevad ära?"
    Agent: "Ei, arvesta poole vähemaga"
    Mesbah "LOLOLOL, nad saadavad mind enivei suvel Torino/Parma/Palermosse laenule, aga sama palk tiksub ikka"
    Agent: "Okei, mis seal ikka. ciao"
    Mesbah: "ciao"

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Allusin. Ja pealinlaste ühisteema just sellisteks olukordadeks jäetigi alles.

    Leave a comment:


  • karl54
    replied
    Ärge alluge Tofoa provokatsioonidele.

    Aitäh.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Palun tõstke Roma ja Lazio teemad taas kokku / viia postid üle AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas teemasse / viia postid üle siia teemasse.

    Aitäh.

    Leave a comment:


  • Francesco
    replied
    Mina olen ka poolt. Ta ju ikkagi toetab meie inetuid eesleid, ja eeslid on ikkagi omad.


    Aga head vana lõppu ja palju makarone ja pitsat teile maailma vingeima liiga fännid!

    Uue aasta lubadus on siinsesse rahvasse suhtuda suurema lugupidamisega.

    FORZA ITALIA!!!

    Jah ma olen võtune, aga mul tuleb uusaasta vähem kui kolme tunni pärast ja aega pole raisata.

    Tervitan eraldi Counti, Cannumani, F.Tottit ja teisi siinseid Roma fänne. Et uuel aastal hoog ei peatuks ja et kopsuvähk Zemanist veel mõned head aastadki kaarega mööda vaataks.

    Leave a comment:


  • cannuman
    replied
    Teiste eest ei oska öelda, aga minu poolt kehtivad sulle ilmselgelt kergendavad asjaolud

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Ma ei oska ennast määratleda, kas olen võõrtroll ja satun ilma kohtuotsuseta mahalaskmisele või kehtivad mulle mingid kergendavad asjaolud ka, kui kellegagi kukepoksi satun( näiteks kohtan puhtjuhuslikult Reali avatari Parma teemas)?
    Ma põhimõtteliselt olen Chievo omanik ikkagi

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Juventus soovib, et uuel aastal saaksite te kõik, mida hing ihaldab.

    Leave a comment:

Working...
X