320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Halb ründaja
    replied
    Moise Kean?

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Huvitav, kas Mandzu peale sellist MM ei kipugi ära ?

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas maanus Vaata postitust
    Huvitav, kas Mandzu peale sellist MM ei kipugi ära ?
    Miks peaks? Ja teisalt, kes teda tahaks? 32 on juba üsna soliidne iga ja sellised mehed turul väga hinnatud pole.

    Leave a comment:


  • maanus
    replied
    Huvitav, kas Mandzu peale sellist MM ei kipugi ära ?

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Kas see 36mln on ostukohustus või valik?
    lepingus peaks olema valik FFP tõttu, aga on gentlemen agreement + laenuhind + lubadus Pipitale, mis põhimõtteliselt kohustab ostma.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Jalgpallurid on siiski ka inimesed ja ikka inimesed jooksevad oma töökohas kokku ning mõtlevad, et mujal on parem ning siis tulevad (palgakärpega) vanasse kohta tagasi.
    Kõige muuga suures plaanis nõus. Aga su palk varem oli 3,5 miljonit aastas*, lähed uude töökohta saad palgatõusu 7,5 peale. Vanasse kohta naastes 5,5 miljonist aastapalka teenima hakates ei tundu õige palgakärpest rääkida.

    *- Jah tõenäoliselt oleks ta uue lepinguga palgatõusu 4,5-5 peale saanud ka Juventuses.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Pole üldse paha
    Mandzu ja Bernardeschi on ilmselt reaalsuses vahetuses.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Kas see 36mln on ostukohustus või valik?
    Arvestades väga täpset summat (mida Juventus tema eest tahab), siis kahtlustan, et tegu pigem ostukohustusega, mille Milan FFP võtmes võimalikult pikale ajale venitas. Kuigi. Mine sa tea.

    Ja jätame selle Favilli järjekordse värava ka siia. Kurat, äkki peaks ikka noormehe tiimi jätma?

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Kas see 36mln on ostukohustus või valik?

    Igatahes on hea meel, et Rugani jääb. Usku temasse on palju rohkem kui Caldarasse.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Usun, et see Chelseaga diilimine ja Godin oligi plaan A. Kuid sellele tõmbas vee peale Godini lepingupikendus juuli keskel ja siis Chelsea ise. Ma pole kindel, et kas ma ise Rugani-Caldara puhul eelistaksin ilmtingimata viimast (eelmainitud ohumärkide tõttu) ja sama ka Bonucci-Godin puhul. Godin siiski aasta vanem ja pole Juventuses mänginud.

    Üldiselt ma laseks enne tampimist Bonuccil ennast kaitsta. Jalgpallurid on siiski ka inimesed ja ikka inimesed jooksevad oma töökohas kokku ning mõtlevad, et mujal on parem ning siis tulevad (palgakärpega) vanasse kohta tagasi. See, et jalgpalluritelt mingit üüratut truudust nõutakse on arusaadav, kuid mõneti tobe. See on siiski positiivne märk, et Bonucci ise tahtis peale aastast eksirännakut koju tagasi. Selle arvamusega olen ma muidugi väga suures vähemuses. Klubid võivad igal ajal truu mängija, nagu näiteks Higuain, või noore mängija, nagu näiteks Caldara, rahaks teha ja kõik on timm. Kui mängija võtab jõupositsiooni, siis ta on tropp. Arusaadav. Kuid ma võibolla natuke vähem emotsioonide pealt seda asja võttev inimene ja pigem saan aru. Kui Bonucci olukorra ära seletab.

    Higuaini kohta pole tõesti ühtegi halba sõna. Tuli ja tegi täpselt seda, mida temalt oodati. Oli sümpaatne. Ei virisenud. Tegi tööd. Oli terve. Võimalik, et võinuks nõksa rohkem skoorida, aga ega see mänguplaan väga seda ei soosinud. Mehele ainult edu ja olen üldiselt positiivselt üllatunud, et keegi 30-aastase mehe selle hinnaga ära võttis. Peaks olema võit nii Milanile kui ka Juventusele ja vast ka Higuainile endale, kes saab nüüd olla oma klubi suurim staar.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Üldiselt on raske öelda, et kas tegu on win-win, win-lose või lose-lose diiliga. Kui Bonucci mängib järgmised paar aastat nii nagu ta mängis Juves ja Caldara osutub Astori2.0ks, siis on jälle kõik need "midavittu, Beppe on idioot" räuskajatel suu munni täis. Nagu alati.
    Minu jaoks on ka saaga põhipoint, et Higuaini miinuseta müümine ei olnud võimalik ja kuidagi tuli ostjaid meelitada. Probleem ei olegi Caldara või võimaliku variandina Rugani loovutamises, vaid Bonucci tagasitulekus. Nagu ise ka mainisid, siis nö Ronaldo aastad tuleb võimalikult kõva satsiga olla. Igal juhul oleks eelistanud vahepealseid ruumoreid Higuain-Rugani Chelseasse, Juve aktiveerib Godini väidetava 20m suuruse klausli. Ja veits on kahju, et Higuain Milanis maandub. Mujal mängides võiks talle täitsa kaasa elada.

    Jällegi, nagu sa ka ise ütlesid: "Probleemikoht pole ju eelkõige Bonucci mängutasemes vaid tema varasemas käitumises"

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Paistab, et asi nüüdseks ametlik. Caldara-Bonucci vahetavad koduklubid ja Higuain läks 18m laen + 36m väljaost diiliga Milani.



    Miks Diil tehti?
    Peale Ronaldo tulekut oli selge, et mingeid kärpeid peab koosseisus tegema. Kõikidest mängijatest oli loogilisem Higuaini mahamüümine, sest Ronaldo tuli otseselt tema positsioonile. Et asi paberimajanduses poleks Higuaini kunagine hiigelost miinusmärgiga, siis olid optsioonid kas 54m müük või 18m laen. Eeldatavasti oli Chelseaga diilimine plaan A ja kui see feilis, mindi plaan B juurde.

    Keerulisem küsimus on muidugi see Caldara-Bonucci vahetusdiil ja õigemine küsimus, et miks see tehti. Kuna ka Chelsea juttude järgi tahtis Rugani-Pipita kombot, siis eeldatavasti polnud Higuaini turg selline, et ainult tema ostust keegi huvitatud oleks. Nii läks kerget kommi juurde vaja. Caldara-Bonucci vahetus tundub sellesmõttes loogiline. Milan pole "win now" kohas ja neil on aega Caldarat mängumeheks kasvatada. Juventus samas tahab Ronaldo aastad ehk järgnevad kolm hooaega võimalikult tugeva koosseisuga olla.

    Aga peamine on siiski see, et 18-19 hooaja vaates tõi antud tehing (kus liikus Juventuse 4-5 keskkaitsja ja pingi ründaja) Juvele saldosse +41 miljonit ja kuskilt pidi see raha tulema. Võib-olla osadel on parem arusaam, kuidas seda plussi võinuks teha, kuid mina seda väga ei näe.

    Kas fännid on diili üle õnnelikud?
    Ilmselgelt mitte. Viimati oli sellist pasatormi näha siis, kui Allegri pukki toodi. Minule personaalselt jääb kõik see pasatorm tegelikult arusaamatuks. Aga loodetavasti Bonucci selgitab vahepealse olukorra tagamaid ja fännid taltuvad. Muidu keeravad fännid ise kogu selle asja perse.

    Kas Juventus sai diiliga sisse?
    Probleemikoht pole ju eelkõige Bonucci mängutasemes vaid tema varasemas käitumises. Mängutasemelt on Bonucci olnud väga stabiilne, kui see Milani aasta esimene kohutav pool välja arvata. Lisaks tundub, et mõneti on klassikaline keiss, kus noort mängumeest ehk Caldarat hinnatakse tema võimaliku taseme järgi ja see on fännid pöördesse ajanud. Justkui Caldara oleks kindel tuleviku koondisemees. Aga ilmselgelt see pole nii. Mattia on juba 24 ja tema seljataga on vaid kaks kõrgliiga-aastat. Millest eelmine oli pigem keskpärane. Lisaks on ta saanud mängida kolmemehelises kaitseliinis, kus paratamatult saab eksimused ja vead andeks. Jah, mehe lagi on olla peagi koondise põhimees. Teisalt on ka palju märke, et ta pole rohkemat kui Ranocchia või Astori. Ja äkki, noh, igapäevaselt noormeest jälginud Juventuse skaudid ütlesid, et tema lagi pole päris see.

    Üldiselt on raske öelda, et kas tegu on win-win, win-lose või lose-lose diiliga. Kui Bonucci mängib järgmised paar aastat nii nagu ta mängis Juves ja Caldara osutub Astori2.0ks, siis on jälle kõik need "midavittu, Beppe on idioot" räuskajatel suu munni täis. Nagu alati.

    Kes on hetkekoosseisus suurimad kaotajad?
    Kaotajaid sisuliselt vist polegi. Võib-olla taaskord Rugani, kes taandus kolmanda keskkaitsja kohalt neljandaks keskkaitsjaks. Aga eks tal ongi aeg end tõestama hakata. Ja, sorri, ma reaalselt mängitaks CLi suurtes mängudes pigem Bonuccit kui Ruganit eniveis.

    Mis edasi?
    Sturaro ja Pjaca on üldiselt müümata. Et selle võiks ära teha. Huvitav on muidugi näha, et kui kõrgeks Andrea "skoorin igas sõprusmängus" Favilli oma hinna kerib (kui see diil Genoaga just lukus pole)

    Leave a comment:


  • Devil
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Et ma tegelikult ka ei saa aru, et mille poolest on Kalinic-Silva 60 milline duo parem kui 60 milline Higuain. Et Silva saab 3 aasta pärast edasi müüja ja sestap on fakjee? Vaata, mida on teinud ümberringi Roma, Inter, mööndustega Napoli ja tegelikult ka Lazio. Et kuidas see Milan selle vahe tagasi üritab tõmmata? "Äkki Silva ja Cutrone toodavad" mõtlemisega? Edu sellega. Higuain oleks täpselt see õige samm, et CL kohale pürida. Aga, noh, alati võib ju järgmise lambitondi kaks korda odavamalt tuua, kes on lootustandev ja kes äkki kunagi hakkab lammutama. Miks mitte.
    Pealinna klubid on tõestanud, et õige taktikaga, mitte rahaga, saab puidud nagu Immobile ja Dzeko skoorima.

    Üks korralik finantsasutus ju ei investeeriks 60m eakasse ründajasse, kui mujal on kah vajaka. Kalinici toomine oli Montella süü, kes peaks kinni maksma meile selle.

    Leave a comment:


  • #11
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    AGA KUI mees räägib (ausalt), mis juhtus ja vabandab, siis võetakse ta vastu küll. Mul juba PR tekst ka valmis kirjutatud. "Vabandan kõigi fännide ees eelmise aasta pärast. Mul oli äärmisel raske periood elus, kus laps oli suremise äärel ning ma polnud vaimselt alati mängudes 100%. See omakorda tekitas pingeid minu ja treeneri ja teise mängijate vahel. See on täiesti lubamatu, et see asi juhtus, kuid vahel teeb elu kummalisi keerdkäike. Südames olen olnud alati juventino. Seda nii eile, täna kui ka homme. Ma ei palu teilt andestust, ma palun arusaamist ning luban anda endast mängudes 101%. Forza Juventus!"

    Ütle nüüd, et süda natuke ei heldiks ja värki ?
    Ja siis mees lööb oma endisele klubile värava ja tähistab seda. Ausalt, ei sooviks isegi peale nende sõnade eest, kus ta vabandab teda tagasi.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Tegelikult pole ju kellegi jaoks selge, miks Bonucci nõnda reeturlikult käitus ja Milani ronis. Väga võimalik, et selle ülemineku taga olid mingisugused põhjused, millest siis rääkida ei saanud ja võib-olla ka täna rääkida ei saa, kuid hiljem mõistame, et Juventuse toetajate pahameel oli põhjendamatu. Eks aeg annab arutlust, aga kui bossud otsustavad, et Leo saab andeks, siis annan ka mina talle andeks.

    Leave a comment:

Working...
X