320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • RealFan
    replied
    Finantsvahenditest rääkides... Zidane'i ajal oli netspend ligikaudu +€75M. Paljudel treeneritel on sarnased (või isegi veel suuremad) vahendid olnud kasutada, miskipärast pole keegi isegi kahte suutnud järjest võita. Ning selles Cardiffi mängus ei olnud vist eriti küsimust, kumb vähemasti tol päeval oli parem treener. Aga noh, CLi karikas ära tuua on ju sama nagu Serie A või pakk pelmeene kuskilt Rimist.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Oiiii poja poja poja, Allegril on küll ja küll mida õpetada Zidane´le.

    Kle antaks mulle siuksed finantsvahendid ja sellise koosseisuga klubi nagu Zidane´le sülle kukkus, oleks ma ise ka need 3 järjestikulist CL´i ära toonud.

    Nende juttudega, et Zidane on suurem, kui Allegri, võite kõik heaga kassi saba alla minna.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    No ei, mina hindan rohkem ikka seda, kuidas Allegri on järjepidevalt suutnud läbiterve hooaja mehi niimoodi motiveerida, et klubi on juba 7 korda järjest liiga ära võitnud. Üksikutele mängudele keskendudes on palju lihtsam mehi motiveerida ja kindlasti jah, 3 järjestikulist CLi võita on kindlasti austusväärne ja näitab, et on tasemel treener, aga minu silmis Allegri on ikkagi kõvem. Nende 4. järjestikulise Scudetto võitmisel ju ei ole palju jäänud puudu, et ka CL ära võita...Jah, Zizou suutiski ühe korra teha seda, võites nii La liga, kui CL´i, aga see oli ka üks kord ja minu jaoks siiski ei kaalu üles 4 järjestikulist Scudetto võitmist ja selle kõrval ka 2 CLi finaali..

    Väites, et Zidane > Allegri, soovitaks mu sul teha üks külm suplus külmas vees, nii, et pea ka korra vee all ära käiks.

    Igatahes, Ronaldo tiimiga USA turneele ei sõida, alustab treenimist veits hiljem Torinos koos teiste MMil käinud meestega.
    Esiteks CL finaalides on Allegri ikka taktikaliselt täiesi puusse pannud ja ei ole suutnud näidata kõige tähtsamates mängudes mitte mingisugust taset. Teiseks on Allegril vaja liiga võitmiseks madistada Napoli-Roma-Interiga kui Realil on vaja madistada Barcelona-Atleticoga nii, et sa võid siin vaielda palju sa tahad, siis siin on ikkagi tohutu vahe. Allegri on kahtlemata väga andekas ja maailmaklassi treener, aga Zidane on lihtsalt siiani olnud maailma parim. Allegril ei ole õpetada peatreenerile, kes võidab 3x järjest CL ja Allegrile korralikult koerapoosis sisse kütab ikkagi mitte midagi ja tema on see, kes peaks õppima.

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    No ei, mina hindan rohkem ikka seda, kuidas Allegri on järjepidevalt suutnud läbiterve hooaja mehi niimoodi motiveerida, et klubi on juba 7 korda järjest liiga ära võitnud. Üksikutele mängudele keskendudes on palju lihtsam mehi motiveerida ja kindlasti jah, 3 järjestikulist CLi võita on kindlasti austusväärne ja näitab, et on tasemel treener, aga minu silmis Allegri on ikkagi kõvem. Nende 4. järjestikulise Scudetto võitmisel ju ei ole palju jäänud puudu, et ka CL ära võita...Jah, Zizou suutiski ühe korra teha seda, võites nii La liga, kui CL´i, aga see oli ka üks kord ja minu jaoks siiski ei kaalu üles 4 järjestikulist Scudetto võitmist ja selle kõrval ka 2 CLi finaali..

    Väites, et Zidane > Allegri, soovitaks mu sul teha üks külm suplus külmas vees, nii, et pea ka korra vee all ära käiks.

    Igatahes, Ronaldo tiimiga USA turneele ei sõida, alustab treenimist veits hiljem Torinos koos teiste MMil käinud meestega.
    Supelda võiks küll praeguse ilmaga, aga palliplatsil on seis 2-0 Zizou kasuks.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    No ei, mina hindan rohkem ikka seda, kuidas Allegri on järjepidevalt suutnud läbiterve hooaja mehi niimoodi motiveerida, et klubi on juba 7 korda järjest liiga ära võitnud. Üksikutele mängudele keskendudes on palju lihtsam mehi motiveerida ja kindlasti jah, 3 järjestikulist CLi võita on kindlasti austusväärne ja näitab, et on tasemel treener, aga minu silmis Allegri on ikkagi kõvem. Nende 4. järjestikulise Scudetto võitmisel ju ei ole palju jäänud puudu, et ka CL ära võita...Jah, Zizou suutiski ühe korra teha seda, võites nii La liga, kui CL´i, aga see oli ka üks kord ja minu jaoks siiski ei kaalu üles 4 järjestikulist Scudetto võitmist ja selle kõrval ka 2 CLi finaali..

    Väites, et Zidane > Allegri, soovitaks mu sul teha üks külm suplus külmas vees, nii, et pea ka korra vee all ära käiks.

    Igatahes, Ronaldo tiimiga USA turneele ei sõida, alustab treenimist veits hiljem Torinos koos teiste MMil käinud meestega.

    Ronaldo won't go to the States - The Portuguese will begin preparation at the end of July at the Continassa along with Douglas Costa, Bentancur, Dybala and Higuain. Early August, Matuidi & Mandzukic will join them. 8/8/18 - First training, all together. [Romeo Agresti] @juvefcdotcom

    Leave a comment:


  • Mask
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Lol pliis, ärge ajage naerma. Zidane nüüd küll suurem pole, kui Allegri. Igaljuhul mina eelistaks Allegrit.


    Olge nii hardcore Allegri fännid, kui tahate, aga isegi teie peate tunnistama, et Zidane'i jaoks oleks antud käik räige tagasiminek. Mina olen kuulnud, et spordidirektori kohta on talle Juve poolt pakutud. Ka see oleks

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Kle mine käi korra ujumas ja käi ikka vee all ka, et peakolp külma peale saaks. Allegri > Zidane hahaa

    Üks on võitnud robu Serie A tiitleid jt karikaid põhimõtteliselt ilma mingisuguse konkurentsita(ainult eelmise aasta Napoli pushis viimaste nädalateni ja see on olnud parim, mis Juve vastu on suudetud teha kõigi nende 7 järjestikuse scudetto aastatega)

    Teine on ülelöönud CL rekordeid 3kordselt, rekordid , mis pidid võimatud olema.

    Ice'l tuleb 2nd postituskaristus peale panna ja sundsuvepuhkusele saata.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Pigem kui siin saaks üldse midagi loogilist olla, siis ainult see, et Zidane tuleb peatreeneriks ja Allegri vajuks abitreeneriks.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Lol pliis, ärge ajage naerma. Zidane nüüd küll suurem pole, kui Allegri. Igaljuhul mina eelistaks Allegrit.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Jutud liiguvad, et Zidane ka Juvega liitumas, Allegri õpipoisiks ja kahe aasta pärast, kui Allegril leping läbi, võtab ohjad üle Zidane.
    Pigem kui siin saaks üldse midagi loogilist olla, siis ainult see, et Zidane tuleb peatreeneriks ja Allegri vajuks abitreeneriks.

    Leave a comment:


  • Jr
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Jutud liiguvad, et Zidane ka Juvega liitumas, Allegri õpipoisiks ja kahe aasta pärast, kui Allegril leping läbi, võtab ohjad üle Zidane.
    Õpipoisiks...lols

    Zidane ei saa nüüd küll kellegi õpipoiss olla. Aga ta on samatugev relv kui Ronaldo, aga motivaatorina riietusruumis. Juve mngmt läheb täispangale välja. See on ikka über lüke.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kusagilt lugesin, et Juventuse mängijad on kõige rohkem MMi võitnud. Matuidi on nüüd 25. Juventuse mängija läbi ajaloo. Bayern on 2. ja neil on 24 läbi ajaloo.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Jutud liiguvad, et Zidane ka Juvega liitumas, Allegri õpipoisiks ja kahe aasta pärast, kui Allegril leping läbi, võtab ohjad üle Zidane.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    How a transfer really works - agents, tapping up, WhatsApp and why clubs can't recoup fees with shirt sales
    How do transfers work?
    In a proposed transfer deal, there are often three key negotiations taking place at the same time – the negotiation between the buying club and the selling club over the transfer fee, the negotiation between the buying club and the player’s agent over the player’s personal terms, and the negotiation between the buying club and the player’s agent over agent fees.

    Technically, the selling club must first give permission to the buying club to speak to the player regarding his potential move, but in reality, there will often be intermediaries that liaise between the buying club and the player to gauge the player’s interest before official permission is granted. This can be a murky area, and can and does lead to accusations of tapping up, as we recently saw last month with Southampton accusing Liverpool of tapping up over Virgil van Dijk.
    seda, kuidas juriidiliselt mõjutavad asja klubide satelliit-agendid (FIFA agendid? Milani puul pidevalt mainitakse ühe tüübi puhul, et ta on FIFA agent) ma ei tea. a ehk peseb n-ö käed puhtaks. ja kas ostja on süüdi, kui agent nende poole pöördub? Ronaldo puhul oli jutt, et Perez lubas tal minna 100 milli eest. minu meelest see oli ka enne reaalseid läbirääkimisi.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    ma pakuks et enne konkreetse mängijaga rääkimist küsitakse klubilt luba et kas nad võivad mängijaga rääkida võimaliku ülemineku teemal. kui klubilt saadakse roheline tuli, siis pöördutakse otse mängija poole et mis diiliga ta oleks üldse nõus tulema ja kui omavahel kokkulepe, siis räägitakse juba klubide vahel ülemineku summa jne.
    kui keegi teab paremini võib parandada

    Leave a comment:

Working...
X