320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    DP oli Lecce vastu algkoosseisus, 82. minutil vahetas Camoranesi ta välja. Midagi väga head ei teinud, hindeks annaks 10 palli süsteemis 6,5.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Poolajaks Juve 1:0 ees Treze väravast.

      Juve algkoosseis: Chimenti, Cannavaro, Chiellini, Kovac, Emerson, Giannichedda, Nedved, Zambrotta, Del Piero, Mutu, Trezeguet.


      Mutu 2:0

      Milanile minnakse puhta lehega vastu!



      P.S Lecce mängu väravaid?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas duff_K


        Algselt postitas mr.eyebrow



        BIG MATCH COMIN UP. juhuks kui te veel ei karda siis pippo on tagasi.
        Irww Inzaghit nüüd küll ei karda eriti (loe. Juve reject) .... see et abbiati vigastada sai on nüüd küll veits paha kuid ka eiletegi ta paar väga kahtlast liigutust nii et ootaks juba vaikselt Buffoni tagasitulekut.
        aga nyyd kardad v kui gila vaikselt hakkab võtma oma kohta topscoreri listis ja isegi uskumatu mees skooris. aga hetkel meenus et kas mitte abbiati ei teinud yldse sellise deali et milani vastu ta mängida ei tohi?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          no ütleme nii et Gilardinot on igatahes mõtet rohkem karta kui Inzaghit aga vaadates kuidas Mutu ja Zlatan viimasel ajal mängima on hakkanud võib arvata et on ka teil põhjust mida karta.......ei kujuta ette mis diil Abbiatil oli aga kahtlane kas ta niikuinii mängiks
          fc pohmell

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            duff sa kuskil vaatad ka matchi v? hea meelega naeraks su yle
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              No, ma ei saa aru, mida te tahate öelda. Mäng tuleb kõva ning kohtumise saatuse võib otsustada nii mõnigi mängija ise. Gilardinot ma ei karda, kuid peab tõdema, et viimases kohtumises löödud väravad annavad kindlasti kindlustunnet juurde. Samuti võib ohtlik olla Vieri. Zlatani olukorda ei tea, ühe koti lükkas siin hiljuti ära. Juventuse tugevust võib juba sellega vaadata, et Camo istub pingil. Mutu hetkevorm on tasemel ning küll Trez ja Alex kah mängima hakkavad. Seega usun, et tuleb võrdne mäng, kuid panused paneksin siiski Juventuse peale!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                ma midagi erilist öelda ei tahagi lihtsalt olen ise veic erutatud ja kytan sõbralikult kirgi yles. kindel et tuleb kõva lahing aga raha paneks siiski milani peale
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  OT aga WillHilli koefid mängule on hetkeseisuga 2,3/2,9/2,9 Seega Juvele kasulikum panustada

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Kuna olen ise suur Juventuse fänn siis ma arvan,et Juventusel on kõik korras aga nats kriitikat ka Juventus peaks kõik punktid mis võimalik vaikeste klubide vastu ära võtma

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas pavel12


                      Kuna olen ise suur Juventuse fänn siis ma arvan,et Juventusel on kõik korras aga nats kriitikat ka Juventus peaks kõik punktid mis võimalik vaikeste klubide vastu ära võtma
                      Kelle vastu siis Juventus see hooaeg punktid võtmata on jätnud? Bayern pole just väike klubi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        on küll!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas tauri123


                          Algselt postitas pavel12


                          Kuna olen ise suur Juventuse fänn siis ma arvan,et Juventusel on kõik korras aga nats kriitikat ka Juventus peaks kõik punktid mis võimalik vaikeste klubide vastu ära võtma
                          Kelle vastu siis Juventus see hooaeg punktid võtmata on jätnud? Bayern pole just väike klubi.
                          ega ma siin ei räägigi et mõned mängud tagsi vaid üldiselt

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas pavel12



                            ega ma siin ei räägigi et mõned mängud tagsi vaid üldiselt
                            Ei saa ausalt öeldes üldse aru millest sa räägid aga jah täna siis tähtis mäng........ Kuskil mingit ühisvaatamist ei toimu?
                            fc pohmell

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Äkki ta mõtleski tänast mängu. Aga jah, suur mäng tulekul. Loodame ilusat õhtut.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                duff aja ennast hiiu pubisse!
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X