320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    3-1 võit ja vahe taas 5 punkti.


    Mutu 1-1
    Trezeguet 2-1
    Del Piero 3-1

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Zlatan on päris kõvas hoos, jälle oli kõige väravate sepistamisel tema käsi mängus. Kahju, et Emerson ei suutnud peale Zlatani õhtust kannaga söötu tühja värava eest kolli ära lüüa. See oleks aasta sööt olnud

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas Silver


        Ning Juve läbiaegade parim väravakütt on nüüd. ADP!
        Tegelikult veel vist ei ole. Nende Boniperti väravate arvuga on üldse mingi jama. Mina isiklikult olen näinud variante 178, 179 ja 182. Segadus tuleb põhilselt Coppa Latina nimelisel turniiril löödud väravatega.Osad allikad on võtnud neid mänge ametlikena, osad taaskord mitte. Samas DP ise kah ei pea veel end rekordiomanikuks, vaid Giampierot tema 182 väravaga. Niisiis peab vist veel nautkene ootama, et see 100% ametlik oleks.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Sagnol suvel tasuta Juvesse?! Igatahes Channel 4 andmetel peaks asi juba suhteliselt kindel olema. Väga armas igatahes.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Black & White!\'

            Hats Off to: Luciano \"We Look at Free Transfers\" Moggi :P

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Black & White!\'

              kuule ei ole aint mustjavalge see elu.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Black & White!\'

                Black & White-kas juve fännid regrupeerusid maikel tšäksoni kaistjateks?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Black & White!\'

                  Algselt postitas Jasper


                  Black & White-kas juve fännid regrupeerusid maikel tšäksoni kaistjateks?
                  Geniaalne mees, geniaalsed sõnad.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Black & White!\'

                    Algselt postitas mazz

                    Esiteks. Uute foorumlaste elu lihtsustamiseks ja süsteemi üldiseks korrastamiseks on plaan foorumi teemad ühtlustada. See tähendab seda, et muudame teemade nimed standartseks. Näiteks \"Pohlak-Kasulik,Kahjulik Mõtteid Tema Tegevusest Vutis\" --> \"Aivar Pohlak\"; \"Mart Poom - uus karjäär uues kohas\" --> \"Mart Poom\"; \"VILJANDI\" --> \"Viljandi Tulevik\" jne. Samuti muutuks ka \"Greenday\" teema \"Muusika\" teemaks jne.

                    Ühesõnaga, muudaksime teemade süsteemi selgesti mõistetavaks igaühele.
                    No ma ei tea, teema nimega \'Torino Juventus\' kui selline ei kõlband enam?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Black & White!\'

                      keegi julgeb omaks võtta ka selle muudatuse v?
                      juventus parem sest
                      ...mõned ei tea itaalaste värve täpselt(ntx dreyd)
                      ...itaalia foorumis inglisekeelne pealkiri
                      ...must-valgeid itaalias vähe rohkem kui aint vana daam(või võib ma siin hakata rääkima ka udinesest jne)
                      ...edasised põhjendused kipuvad juba solvavaks minema



                      edit: JUVENTUS is back
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Itaalia meisterklubi Torino Juventus kolib Delle Alpi staadioni ümberehitustööde ajaks tagasi oma endisele staadionile Stadio Comunalele (pildil), mis oli klubi koduks kuni 1990. aastani. Siis valmis MM-võistluste finaalturniiriks Delle Alpi ja Juventus vahetas kodustaadionit. Stadio Comunalel toimub tuleva aasta veebruaris Torino olümpiamängude avatseremoonia. Pärast olümpiat nimetatakse Stadio Comunale ümber Grande Torinoks, et mälestada 1949. aastal Superga lennuõnnetuses hukkunud Torino meeskonda.

                        1970. aastatel Stadio Comunalel mängijana palli löönud Juventuse praegusele peatreenerile Fabio Capellole meeldib idee samuti. \"Selle staadioniga seob mind palju ilusaid mälestusi ja ma loodab, et saame järgmisel hooajal taas seal mängida,\" sõnas Capello. Koos Juventsuega hakkab Stadio Comunalet jagama Serie B-s mängiv AC Torino, kes praegu mängib samuti Delle Alpil.

                        Jutt võetud sportnet.ee -st ammu oli vaja seda lüket teha
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas duff_K


                          Itaalia meisterklubi Torino Juventus kolib Delle Alpi staadioni ümberehitustööde ajaks tagasi oma endisele staadionile Stadio Comunalele (pildil), mis oli klubi koduks kuni 1990. aastani. Siis valmis MM-võistluste finaalturniiriks Delle Alpi ja Juventus vahetas kodustaadionit. Stadio Comunalel toimub tuleva aasta veebruaris Torino olümpiamängude avatseremoonia. Pärast olümpiat nimetatakse Stadio Comunale ümber Grande Torinoks, et mälestada 1949. aastal Superga lennuõnnetuses hukkunud Torino meeskonda.

                          1970. aastatel Stadio Comunalel mängijana palli löönud Juventuse praegusele peatreenerile Fabio Capellole meeldib idee samuti. \"Selle staadioniga seob mind palju ilusaid mälestusi ja ma loodab, et saame järgmisel hooajal taas seal mängida,\" sõnas Capello. Koos Juventsuega hakkab Stadio Comunalet jagama Serie B-s mängiv AC Torino, kes praegu mängib samuti Delle Alpil.

                          Jutt võetud sportnet.ee -st ammu oli vaja seda lüket teha
                          Sellega seoses veel nii palju, et kui naasetakse taas Delle Alpile, siis Torino jäetakse Comunale\'le maha ja Delle Alpit ei pea enam jagama.

                          Muide, ma ei tea, mis ümberehitustest seal uudises juttu on, aga minu teada tuleb mänguseisak hoopis seoses olümpiamängudega. Võib-olla siis selle jaoks ehitatakse midagi ümber. Suhteliselt kurioosne lugu muidugi - meeskond, kellel ei olnud raha, et Serie A-s mängida, saab ilma probleemideta omale staadioni renoveeritud, samal ajal kui Juve on Serie A tipus ega suuda juba aastaid jutust kaugemale jõuda.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas mazz

                            Sellega seoses veel nii palju, et kui naasetakse taas Delle Alpile, siis Torino jäetakse Comunale\'le maha ja Delle Alpit ei pea enam jagama.

                            Muide, ma ei tea, mis ümberehitustest seal uudises juttu on, aga minu teada tuleb mänguseisak hoopis seoses olümpiamängudega. Võib-olla siis selle jaoks ehitatakse midagi ümber. Suhteliselt kurioosne lugu muidugi - meeskond, kellel ei olnud raha, et Serie A-s mängida, saab ilma probleemideta omale staadioni renoveeritud, samal ajal kui Juve on Serie A tipus ega suuda juba aastaid jutust kaugemale jõuda.
                            Et nagu vatta? Comunale ju on tipptasemele viidud . publikut mahub nyyd kah parajalt Areng on märgatav. : 71 160 (1933), 45 000 (1987), 28 000 (2006)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas Devil


                              Algselt postitas mazz

                              Sellega seoses veel nii palju, et kui naasetakse taas Delle Alpile, siis Torino jäetakse Comunale\'le maha ja Delle Alpit ei pea enam jagama.

                              Muide, ma ei tea, mis ümberehitustest seal uudises juttu on, aga minu teada tuleb mänguseisak hoopis seoses olümpiamängudega. Võib-olla siis selle jaoks ehitatakse midagi ümber. Suhteliselt kurioosne lugu muidugi - meeskond, kellel ei olnud raha, et Serie A-s mängida, saab ilma probleemideta omale staadioni renoveeritud, samal ajal kui Juve on Serie A tipus ega suuda juba aastaid jutust kaugemale jõuda.
                              Et nagu vatta? Comunale ju on tipptasemele viidud . publikut mahub nyyd kah parajalt Areng on märgatav. : 71 160 (1933), 45 000 (1987), 28 000 (2006)
                              Perfektselt öeldud!

                              Aga tegelt pole asi ilmselt rahas vaid millegis muus ehk ei viitsita vast neid asju ajada. Kuigi Torinol on nüüd uus omanik ja värk, kes ehk jällegi viitsib neid asju ajada - raha neil nüüd on küll ja küll.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Siiski-siiski. Nagu lugeda võib, on Juve ametlikult palunud Comunale kasutamist ka järgnevaks hooajaks. Seega on Delle Alpi ilmselt lõppude-lõpuks ikkagi remonti minemas, sest ei tahaks uskuda, et Juve kavatsebki Comunalele ära kolida.

                                Kuna Comunale asub linnas sees ja seal on tõenäoliselt palju parem atmosfäär, siis ei tohiks 27000-28000 isegi Juventusele probleeme valmistada.

                                PS. Taneli smiley on eestvaates päris mitmetimõistetav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X