320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Tauri.T
    replied
    Homme peaks Locatellit võrksärgis nägema.

Leave a comment:

• juve77
    replied
    Mingid Icardi jutud on ka pikemat aega tiirlenud. Mingi swap nagu viimane aeg on moes,oleks päris huvitav..oi ma kujutaks ette interi vendade nägusi xD

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Natuke arusaamatu, et kuhu Ron'il on minna, kes teda suudab osta ... back to Real? Unlikely.
    Ma loen praegusest plahvatusest välja, et Mendes on teda äkki turul pakkuma hakanud. Mis muidugi ei tähenda eriti midagi ja ega Itaalia ajakirjanikud pole kuulnud, et Ronaldo Juventuses õnnetu oleks. Üldiselt on läbi käinud jutud:
    a) pakuti Citysse, kuid nad huvitatud Kanest praegu.
    b) Ancelotti tahab teda Reali (kuulukatest kõige lambikam).
    c) PSG, aga kui juhtub, siis järgmine suvi, mitte praegu.

Skeptiliseks teeb pigem see ajastus, sest nädal enne hooaega pole vast Juventusel huvi teha müüa, sest asenduse leidmisega läheb maru kiireks. Et ma võtaks rahulikult. Oleks praegu juuli keskpaik, siis võiks äkki tõesti venna nahui saata ja mängida meestega, kes viitsivad kaitses kasvõi ühe sammu teha.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Natuke arusaamatu, et kuhu Ron'il on minna, kes teda suudab osta ... back to Real? Unlikely.
    Mbappe Reali. Qatari tüüp ütles ka, et ostavad Ronaldo siis, kui Mbappe läheb...hea meelega nad teda minema ei lase aga mbappe väga tahab ära minna.

Leave a comment:

• Wingback
    replied

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Vast ikka tuuakse ära, kuna Ronaldo läheb ilmselt siiski minema. ( ma ei mõtle Locatelli asenduseks, vaid suurem ports raha vabaneb)

Leave a comment:

• eika
    replied
    Augustis on peetud kaks sõpakat, kui Barcelonalt saadi 0 : 3 kotid taha, aga Atalanta alistati 3 : 1. Viimase vastu mängiti 4-3-3 taktikas, kus Ramsey juhtis kaitseliini ees mängu ning Bernardeschi mängis poolkaitses. Selle viimase juhtumist olen muidugi juba aastaid oodanud.

Sealjuures Allegri sõnul see 4-3-3 on mõneti ebasümmeetriline, kust paremäär peab päris palju kaitsetööd tegema. Juve poolel said eile jala valgeks Dybala, Bernardeschi ja Morata. Aga ega midagi tõsist neist matšidest ei saa välja lugeda. Üleminekuturul on vaikus. Väidetavalt kohtutakse Sassuologa millalgi umbes sajandat korda, et Locatelli hind kokku leppida. Nii jaburat saagat lähiajast ei mäletagi, et vast jääb mees toomata.

Juventus (4-3-3): Szczesny (Pinsoglio 82); Cuadrado, Bonucci (Chiellini 70), De Ligt (Rugani 71), Alex Sandro (Pellegrini 70); Bentancur (F. Ranocchia 82), Ramsey (Fagioli 78), Bernardeschi (De Sciglio 63); Chiesa (Kulusevski 54), Dybala (Morata 54), Ronaldo (McKennie 63)

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Chiellini-Bonucci lähevad eest ära ja pärast de Ligti on tükk tühja maad. Mida ma öelda tahan, et Juve liigutused on kohati sama kummalised kui rahahädas Barcal.
    Juve on ju Barca ja Realiga ühes paadis. Super-klubid till the end...

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Chiellini-Bonucci lähevad eest ära ja pärast de Ligti on tükk tühja maad. Mida ma öelda tahan, et Juve liigutused on kohati sama kummalised kui rahahädas Barcal.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Enne Romero ja siis Demiral. Ei ole väga jätkusuutlik värk teil seal keskkaitses pärast Chiellinit-Bonuccit?

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Enne Romero ja siis Demiral. Ei ole väga jätkusuutlik värk teil seal keskkaitses pärast Chiellinit-Bonuccit?

Leave a comment:

• Navas
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Demiral on lännu. Klubi kraabib sente kokku, et Locatelli allkiri paberile saada.

Ronaldo oli eile v üleeile koos Demiraliga, lähevad koos?

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Demiral on lännu. Klubi kraabib sente kokku, et Locatelli allkiri paberile saada.

Leave a comment:

• karl91
    replied
    Üks Brasiilia talent keda jälgida uuel hooajal ning hea investeering tulevikuks.

Leave a comment:

• nukky
    replied
    Kaio Jorge?

Leave a comment:

Working...
X