320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • JuriM
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Patiseis oli praeguses keisis. Arsenal maksnuks rohkem, aga mängija ise polnud huvitatud. Nii oligi sassuolol variant, kas hoiab aasta enda juures tulutut mängijat või kindlustab 35m.
    Okei siis,

    Võistlete Man Cityga, kes kõige veidrama vormiga välja tuleb?

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Patiseis oli praeguses keisis. Arsenal maksnuks rohkem, aga mängija ise polnud huvitatud. Nii oligi sassuolol variant, kas hoiab aasta enda juures tujutut mängijat või kindlustab 35m.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Paistab, et kange väänamine tasus end ära, sest diil tuli suht jabur. Lõppeks peab Locatelli eest maksma alles 2023. aastal ehk finantsraamatupidamine ftw!

    Ma liialt ootusi üles ei kruvi, kuid 23aastase poolkaitsja möödunud hooaeg oli vaieldamatult kõva.

    Need Itaalia sisesed diilid lõhnavad alati nii jube veidralt - ma ei usu, et seal mingi süstemaatiline rahapesu käib, aga see kuidas need "väikesed klubid" on kohe nõus nende diilidega, et omi parimaid poisse suurtesse satsidesse müüa on väljaspoolt nii müstiline - samas kui mõni teise riigi sats käib küsimas on umbes nii nagu Koulibalyga, et 100m või 90m ja siis räägime.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Paistab, et kange väänamine tasus end ära, sest diil tuli suht jabur. Lõppeks peab Locatelli eest maksma alles 2023. aastal ehk finantsraamatupidamine ftw!
    Juventus and Sassuolo finally reached an agreement after the lengthy negotiations this summer and Locatelli arrives at the Allianz Stadium on a two-year loan with an obligation to buy for €35m without any conditions.
    Ma liialt ootusi üles ei kruvi, kuid 23aastase poolkaitsja möödunud hooaeg oli vaieldamatult kõva.
    Manuel Locatelli made the most touches (3304), passes (2749) and was the midfielder with the most tackles (81) in the 2020/21 Serie A

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Homme peaks Locatellit võrksärgis nägema.

    Leave a comment:


  • juve77
    replied
    Mingid Icardi jutud on ka pikemat aega tiirlenud. Mingi swap nagu viimane aeg on moes,oleks päris huvitav..oi ma kujutaks ette interi vendade nägusi xD

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Natuke arusaamatu, et kuhu Ron'il on minna, kes teda suudab osta ... back to Real? Unlikely.
    Ma loen praegusest plahvatusest välja, et Mendes on teda äkki turul pakkuma hakanud. Mis muidugi ei tähenda eriti midagi ja ega Itaalia ajakirjanikud pole kuulnud, et Ronaldo Juventuses õnnetu oleks. Üldiselt on läbi käinud jutud:
    a) pakuti Citysse, kuid nad huvitatud Kanest praegu.
    b) Ancelotti tahab teda Reali (kuulukatest kõige lambikam).
    c) PSG, aga kui juhtub, siis järgmine suvi, mitte praegu.

    Skeptiliseks teeb pigem see ajastus, sest nädal enne hooaega pole vast Juventusel huvi teha müüa, sest asenduse leidmisega läheb maru kiireks. Et ma võtaks rahulikult. Oleks praegu juuli keskpaik, siis võiks äkki tõesti venna nahui saata ja mängida meestega, kes viitsivad kaitses kasvõi ühe sammu teha.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Natuke arusaamatu, et kuhu Ron'il on minna, kes teda suudab osta ... back to Real? Unlikely.
    Mbappe Reali. Qatari tüüp ütles ka, et ostavad Ronaldo siis, kui Mbappe läheb...hea meelega nad teda minema ei lase aga mbappe väga tahab ära minna.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Natuke arusaamatu, et kuhu Ron'il on minna, kes teda suudab osta ... back to Real? Unlikely.

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Vast ikka tuuakse ära, kuna Ronaldo läheb ilmselt siiski minema. ( ma ei mõtle Locatelli asenduseks, vaid suurem ports raha vabaneb)

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Augustis on peetud kaks sõpakat, kui Barcelonalt saadi 0 : 3 kotid taha, aga Atalanta alistati 3 : 1. Viimase vastu mängiti 4-3-3 taktikas, kus Ramsey juhtis kaitseliini ees mängu ning Bernardeschi mängis poolkaitses. Selle viimase juhtumist olen muidugi juba aastaid oodanud.

    Sealjuures Allegri sõnul see 4-3-3 on mõneti ebasümmeetriline, kust paremäär peab päris palju kaitsetööd tegema. Juve poolel said eile jala valgeks Dybala, Bernardeschi ja Morata. Aga ega midagi tõsist neist matšidest ei saa välja lugeda. Üleminekuturul on vaikus. Väidetavalt kohtutakse Sassuologa millalgi umbes sajandat korda, et Locatelli hind kokku leppida. Nii jaburat saagat lähiajast ei mäletagi, et vast jääb mees toomata.

    Juventus (4-3-3): Szczesny (Pinsoglio 82); Cuadrado, Bonucci (Chiellini 70), De Ligt (Rugani 71), Alex Sandro (Pellegrini 70); Bentancur (F. Ranocchia 82), Ramsey (Fagioli 78), Bernardeschi (De Sciglio 63); Chiesa (Kulusevski 54), Dybala (Morata 54), Ronaldo (McKennie 63)

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Chiellini-Bonucci lähevad eest ära ja pärast de Ligti on tükk tühja maad. Mida ma öelda tahan, et Juve liigutused on kohati sama kummalised kui rahahädas Barcal.
    Juve on ju Barca ja Realiga ühes paadis. Super-klubid till the end...

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Chiellini-Bonucci lähevad eest ära ja pärast de Ligti on tükk tühja maad. Mida ma öelda tahan, et Juve liigutused on kohati sama kummalised kui rahahädas Barcal.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Enne Romero ja siis Demiral. Ei ole väga jätkusuutlik värk teil seal keskkaitses pärast Chiellinit-Bonuccit?

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Enne Romero ja siis Demiral. Ei ole väga jätkusuutlik värk teil seal keskkaitses pärast Chiellinit-Bonuccit?

    Leave a comment:

Working...
X