320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Uuu Vaata postitust
    roma tegelikult ei plaaninudki võita muide....on lekkinud informatsiooni et spaletti tahtsi katsetada, et kuidas mehed reageerivad eduseisust kaotusseisu jäämisega....tulemus oli shokeeriv.....Francesca Tottina hakkas jälle nutma...
    Sul on hea loogika ikka.
    MIks ta nutma hakkas, kui teadis, et kaotus oli planeeritud?

    Kommentaar


      ups my bad......
      cannuman...ma olen arvuti taga juba lapsest saadik...ma ei tea midagi Aabitsast...kas see on see raamat kus ühel lehel on suur A-täht ja siis teisel lehel on suur B-täht
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        Ei tea mis värk on, aga hull ila ajamine käib igas teemas. Jube kohe.

        Õnneks kohe-kohe on kool algamas, hää seegi.

        Kommentaar


          Trofeo Berlusconil saime Milani käest tappa 0-2 (Highlightid siin) tänu Pippo kahele väravale. Et siis Milaano klubidega on Juve üsna hädas olnud sõprusmängudes, arvata on et esikoha konkurentsi Juvel sõnaõigust ei anta. Siiski antud mängus oleks ühe värava kohe kindlasti ära pidanud lööma, sest võimalusi oli ikka üsna palju.

          Muidu koosseis mängus oli selline:
          Buffon; Grygera, Andrade, Criscito, Molinaro; Salihamidzic (Olivera 66), Nocerino, Almiron (Tiago 46), Nedved; Del Piero, Iaquinta (Palladino 46)

          Kommentaar


            Juve algava hooaja särgid näevad 99% (ametlikku esitlust pole veel olnud)tõenäosusesega välja sellised:


            Noh, koduvorm on üsna rõve. Ei tea, mis sundis Nike`i selliseid laiasid triipe tegema. Ja loodetavasti selja peal ei saa olema punased numbrid, mingist ajast on jäänud sellisest kombinatsioonist õõvastav mälestus. Samal ajal punane Nike märk vihjaks nagu sellele. Samas võõrsilvorm on üsna seks minu arvates. Sponsori logo on rõve ja särgile mitte sobiv nagu viimasel ajal kombeks (ehk siis kõik sponsorid peale Sony ).

            Ja samal ajal suutis Juve Champions Youth Cupi nimelisel turniiril jõuda finaali, kus alistuti 0-1 Manchester Unitedi eakaaslastele. Enne seda suudeti alistada mõlemad Milaano klubid, loodetavasti võtavad vanemad mängumehed sellest õppust.

            Kommentaar


              Blasi ja Zalayeta co-ownershipiga Napolisse kuskil 1,5 miljoni naela eest. Meie saime mõttetutest pinginühkijatest lahti, Napoli sai arvestatavadd täiendused. KÕik peaks rahul olema. Ja kui Zala antud klubis särama peaks läbi mingi ime hakkama, siis saab ta ju alati endale tagasi osta

              Kommentaar


                Värisege Inter ja Milan ja Roma ja muud Serie A klubid. Meie kõigi lemmikklubi Juventus purustas suurklubi Biellese 4-0. Kollid tulid Palladinolt ja Nedvedilt ja Legrottaglielt ja Bottonelt (Juve noortepildi mängija)

                edit: Mis kuradi noortepildi, noortetiimi ikka..

                Kommentaar


                  Väga hea. Loodetavasti suudetakse selliseid tulemusi ka Serie A-s korrata.

                  Kommentaar


                    Juventus on läinud Livorno vastu 1-0 juhtima. Trezeguet.

                    Kommentaar


                      Muidu igav mäng. Juve pole super, Livorno kaitsjad on aga super vigade väljameelitajad. Del Piero tundus poolaja lõppedes üsna vihane olevat, ehk paneb oma mehed korralikult mängima. Mitte, et ma nüüd seda kogu hooaja jooksul näha tahaksin aga põnev teine poolaeg võiks täna tulla

                      Kommentaar


                        Iaquinta penaltist 2-0.

                        Kommentaar


                          Juve on tagasi! Olematu penalti särgi puudutamise eest ja Iaquinta otsustas oma paksu perse peale kukkuda, mitte et tal üldse mingit võimalust seda palli oli saada muidugi. Viis minutit varem oli samasugune olukord teise värava all ja seal tõmmati tõesti särgist palli saavat meest, ei midagi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Iaquintal on õnnepäev. Nedvedi löök hüppab tema põlvest sisse. Penalti ja rikošettist sisse. Aga seda see ei muuda, et mänguolukorrast mees palli väravasse ei saa.

                            Trezeguet 4:0... Juve pärast avanädalavahetust liidrikohal ilmselt.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Ära tule siia kadetsema jälle.
                              3-0 rikošetist.

                              Kommentaar


                                Fännid ka laulu üles saanud... Chi non salta e' nerazurro e' e'

                                Mul ei ole põhjust kadetseda, Livorno hakkabki suurte käest selliseid saunu saama, kui nii mängitakse.

                                Trezeguet virutab kannaga kübaratriki nüüd... Livornost pole nüüd küll midagi järgi.

                                Loviso lääb 5:1 kaugelt madala löögiga, mäng läbi.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X