320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    väga huvitav statistika kuid nagu tihti on ei maksa see midagi...... jällegi on milaniga vahe 8 punkti mis on küll päris suur kuid ikkagi Milan veel pole tiitlivõistluselt väljas kuna veel 7 mängu mängida......palju oleneb nüüd Interi mängust.....kui Cl-is rääkida siis mindi kokku Barcaga noh oleks võinud ka hullemini minna aga kuna uudistest lugesin et Treze ja nedved võivad väljas olla siis on see jällegist suur kaotus......muuseas olen tähele pannud et jällegi nagu eelmine hooaegki on jällegi Juvel väga palju vigastusi ja just olulistel mängijatel....sama oli ju ka eelmine aasta kui Cl-ist langeti välja kuna lihtsalt ei olnud väljakule panna nii kõrge tasemega mängijaid
    fc pohmell

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      mul tuleb selle jutuga seoses meelde eelmise aasta CL\'i viimase alagruppide vooru juve viimane mäng,mis enam midagi ei otsustand ja juve mängis arsenaliga.gunnersil olid põhimehed kõik väljakul aga juve läks reserviga mängima.mäng oli totaalselt arsenali kontrolli all ja anti isegi penalt,mille henry osavalt carini kätte lõi.lõpp tulemus oli 1-0 juvele
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        No jah oli nagu oli, aga Barcaga tuleb väga raske mäng. Viimasel ajal Euroopas kaotuse kibedust mitte tunda saanud meeskonnal oleks viimane aeg Delle Alpil kaotus kirja saada. Njah lootma peab. Pall on ümmargune

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          pärast interi 3:3 viiki romaga on vahe nüüd Juvega 5 punkti..... kuid see vahe võib väga kergelt sulada...kuigi järgmine nädal on interil veidi raskem kohtumine kui juvel sest inter läheb vastamisi Milaniga ja Juve Bolognaga.........üle pika aja saan ma ka Milani poolt olla .... cheers devil ........ aga ega võõrsil bologna vastu võib väga raske mäng tulla sest bologna on see hooaeg oma tugevust juba tõestanud... Juve järele jäänud mängudest on kindlasti kõige raskemad mõlemi Roma klubiga..... veidikene ka väravatelööjatest et Vieri on teistest mudugi peajagu üle 24 väravaga järgneb Inzaghi 14 väravaga ja terve posu mängijaid 13 väravaga Juve parim väravakütt on pika aega vigastatud olnud Del Piero 12 väravaga....Nedved on löönud 9... kindlasti on aga nüüd hästi oluline mäng Barcaga mis võib tekitada teatud probleeme liigas kui mehed annavad kolmapäeval endast kõik siis pühapäevaks suurt ei jää
          fc pohmell

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Niisiis Juve-Barca 1:1. Mäng oli Juventuse poolt vaadates kohativäga ilus mu arust, eriti hea oli Zambrotta, mees on pea sama kiires kui Giggs või Carlos Väga imelik vahetus ses suhtes Lippi\'lt, Zalayeta oli Zambrotta kõrval kahvatu vari. Ja no Di Vaiost ma ei räägi, mees ei saanud küll palju mängida, aga tegi vähemalt mul küll närvi mustaks:P Loodetavasti jõuab Alex järgmises mängus juba 90 minutit mängida. Barcal on järgmiseks mänguks väga suur eelis ikka ja Juve peab mängima tõepoolest maksimaalselt hea mängu, et edasi pääseda.

            Sedapsi siis futifännid:P
            Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by apunkto


              Niisiis Juve-Barca 1:1. Mäng oli Juventuse poolt vaadates kohativäga ilus mu arust, eriti hea oli Zambrotta, mees on pea sama kiires kui Giggs või Carlos Väga imelik vahetus ses suhtes Lippi\'lt, Zalayeta oli Zambrotta kõrval kahvatu vari. Ja no Di Vaiost ma ei räägi, mees ei saanud küll palju mängida, aga tegi vähemalt mul küll närvi mustaks:P Loodetavasti jõuab Alex järgmises mängus juba 90 minutit mängida. Barcal on järgmiseks mänguks väga suur eelis ikka ja Juve peab mängima tõepoolest maksimaalselt hea mängu, et edasi pääseda.

              Sedapsi siis futifännid:P


              Di Vaio on paranemas vigastusest, seetõttu on tema kahvatu mäng põhjendatud, aga Zalayeta pole minu arvates viimased aastad ültse mänginud Kui siis ainult platsil ringi tolgendanud, aga see ei ole mängimine
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Zalayeta? No ma siiski arvan, et ainult pealtvaataja arvamusest siin ei piisa, kui Lippi temasse usub ja talle piisavalt mänguaega annab, siis ei tasu pingil istumist üle ka irroniseerida. Ta on siiski hea ründaja, kuid mitte nii silmapaistev nagu Di Vaio, Del Piero jne. Viimane mäng ei olnud Zalayetat platsil pea üldse näha. Sellegi poolest tuli ta vahetusest sisse, kuid oma ülesannet mängu teravdada ja Juve rohkem rünnakule suunata seda ta ei suutnud. Aga kas kohe tuleks hakata meest maha kandma. Ei, sest ta on siiski nii mõnegi tähtsa värava löönud oma karjääri ajal Juventuses. Juba see on suur plus, kui suudad ühes meeskonnas selliste meeste nagu Di Vaio, Trezeguet, Salase ja Del Pieroga rinda pista. Juba sellepärast peaks mehele au andma. Ja vaadates, et ta on ka küllaltki palju mänguaega saanud, siis ma ei saa aru mis pingil istumisest sa räägid? Sest ehk vaataksid veidikene statistikat, siis näeksid, et ta on rohkem mänguaega saanud, kui Salas või näiteks viimases mängus Di Vaiost.

                Loogiliselt võttes oli nii Del Piero, kui ka Di Vaio alles vigastusest paranemas. Salasega on teine lugu, sai ta jälle ju vigastada ning hooaja lõpuni väljas. Paras jama küll… Trezeguet ka veits vigastatud…

                Kuid loodan, et Barca vastu nou campil tuleb ründepaar Del Piero ja Di Vaio koos väljakule, sest selles mängus on vaja rünnata. Eks tulev nädal näitab, kes jääb ja kes mitte. Barca vastu tullakse siiski võitma
                :P

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Originally posted by treze
                  Trezeguet ka veits vigastatud…
                  Heh, ka siin lasub kahtlus, et mees on jooaja lõpuni audis. Parimal juhul võib ta uuesti platsile saada mai alguses. Nii et veits jah:P
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Alati tuleb positiivselt mõelda!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Originally posted by apunkto


                      Heh, ka siin lasub kahtlus, et mees on jooaja lõpuni audis. Parimal juhul võib ta uuesti platsile saada mai alguses. Nii et veits jah:P
                      Jooaeg = augustist maini kestev joomissessioon?
                      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                      The Special One

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        ... kui järgmist hooaega silmas pidada siis ründajatega küll suurt probleemi ei tohiks tulla kuna niigi on praegult 4 väga head ründajat (trezeguet, del piero, di vaio, salas) kuid ega zalayeta ka väga hätta pole jäänud........ja lisaks neile kuuluvad ka juventusele Fabricio Miccoli mängijaõigused..... hetkel mängib mees siis Perugias laenus ja on ka itaalia koondise kutse saanud.......kuigi ma arvan et see mees mängib vähemalt ühe hooaja veel Perugias...aga siiski väga lootustandev ründaja ja praegult juba serie-a teeb mees tegusid
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          nii juve ja bologna 2-2 mis tähendab nüüd et vahe lähimate jälitajatega on 6 punkti..... juve tuli rongi alt välja kui bologna juhtis 2-0 ja juve lõpuminutitel viigistas....kuid on märgata et juve mängu vorm pole kõige parem
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino

                            95 min. viigivärav ... krt ma ei või ... toredad kohtunikud ... tore nn. koduvile ... erivastik ... krt oksele ajab

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              joo vähem devil siis ei ole rooberti tunnet kah peal... ei tea milles see kohtunik süüdi on siin ma ei saa kohe üldse aru??
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Originally posted by Devil


                                95 min. viigivärav ... krt ma ei või ... toredad kohtunikud ... tore nn. koduvile ... erivastik ... krt oksele ajab
                                Elu on ilus... või mis? Räigem koduvile jah, misiganes... väga, väga hale vabandus! Teinekord pinguta rohkem!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X