320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    ... kui järgmist hooaega silmas pidada siis ründajatega küll suurt probleemi ei tohiks tulla kuna niigi on praegult 4 väga head ründajat (trezeguet, del piero, di vaio, salas) kuid ega zalayeta ka väga hätta pole jäänud........ja lisaks neile kuuluvad ka juventusele Fabricio Miccoli mängijaõigused..... hetkel mängib mees siis Perugias laenus ja on ka itaalia koondise kutse saanud.......kuigi ma arvan et see mees mängib vähemalt ühe hooaja veel Perugias...aga siiski väga lootustandev ründaja ja praegult juba serie-a teeb mees tegusid
    fc pohmell

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      nii juve ja bologna 2-2 mis tähendab nüüd et vahe lähimate jälitajatega on 6 punkti..... juve tuli rongi alt välja kui bologna juhtis 2-0 ja juve lõpuminutitel viigistas....kuid on märgata et juve mängu vorm pole kõige parem
      fc pohmell

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino

        95 min. viigivärav ... krt ma ei või ... toredad kohtunikud ... tore nn. koduvile ... erivastik ... krt oksele ajab

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          joo vähem devil siis ei ole rooberti tunnet kah peal... ei tea milles see kohtunik süüdi on siin ma ei saa kohe üldse aru??
          fc pohmell

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Originally posted by Devil


            95 min. viigivärav ... krt ma ei või ... toredad kohtunikud ... tore nn. koduvile ... erivastik ... krt oksele ajab
            Elu on ilus... või mis? Räigem koduvile jah, misiganes... väga, väga hale vabandus! Teinekord pinguta rohkem!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Originally posted by treze


              Originally posted by Devil


              95 min. viigivärav ... krt ma ei või ... toredad kohtunikud ... tore nn. koduvile ... erivastik ... krt oksele ajab
              Elu on ilus... või mis? Räigem koduvile jah, misiganes... väga, väga hale vabandus! Teinekord pinguta rohkem!
              ee milleks ma pingutama pean ? ... mida te ohite ... 5 min lisaaega ...ahjaa õigus juve puhul oodatakse viigi/võiduni olgu kasvõi 90 min lisaaega

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Devil minu point on selles, et Juventus mängib alati viimase sekundini ning ei anna alla. Seega vaadates viimaste hooaegade mänge, siis väga palju tähtsaid viike ja võite on tulnud tänu viimaste minutite väravatele.

                Minu meelest on see loogiline, kui mängitakse viimase sekundini, sest pall on ümmargune ning mängu olukorrad muutuvad pidevalt. Näiteks Depporist saime jagu tänu Tudori ilusale väravale mängulõppsekunditel! Mingist ebaõnnest siin ei tasu rääkida...

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Originally posted by Devil

                  ee milleks ma pingutama pean ? ... mida te ohite ... 5 min lisaaega ...ahjaa õigus juve puhul oodatakse viigi/võiduni olgu kasvõi 90 min lisaaega
                  Kle anna andeks aga sa tundud natike kibestund olemisega olema Devil. Ma üldiselt peab paremaks tooniks oma meeskonna üleshaipimist kui vastasmeeskonna laimamist. Et kui Milan oleks mäegkõrguselt juvest üle siis oleks ta tabeli tipus ka, nii kõrgel tasemel ei saa ikka üht meeskonda lihtsalt meistriks \"teha\". ma arvan nii.
                  Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    ullult kibestund olen jah ... eriti siis kui tiitlist jääks 1 punkt puudu
                    ja olen ma kusagil öelnud et Milan on juvest mäe kõrguselt yle ?... kuigi nii see on jah

                    aga see on pohhui ... tiitli kaotate niikuinii või olen mina täkk!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Juve tuleb Itaalia meistrix 2002/03 see on kindel

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        kuna sa tead devil et meile trezega meeldib sinuga vaielda siis ma ütleks veel nii palju et nagu kunagi varem poleks antud lisaaega 5 minutit sa mängu nägid?...ei näinud arvatavasti!....seega sa ei tea kui palju vigastusi oli mängu seisakuid jne...... äkki oleks pidanud 7 minutit andma ja niigi oli kohtunik juve vastu siukke variant võib ju ka olla aga noh sellele sa eriti ei mõelnud......... uuuuh kuda mulle meeldib ikka deviliga vaielda
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Devil teil läheb asi väga kiireks, kui soovite mõne karika ka ära napsata. CL tuleb raske mäng Ajaxiga. Oled sa mõelnud ka selle peale, kui seal imetakse, mis siis edasi saab. Mina olen juve poolt sellele mõelnud ning siis Seria A tuleb kinni panna, kui Barcat ei suudeta võita. Muidu Liigas pole teil ka eriti roosiline Tundub, et karikad lähevad teises suunas What a shame! Aga no aega on veel. Ära lootust kaota siis...

                          Mega ilus ilm väljas, kas pole?!!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            FT Juventus [2 - 1] AS Roma

                            13\' Francisco Lima (kollane)

                            19\' Damiano Tommasi (kollane)

                            20\' Olivier Dacourt (kollane)

                            22\' Alessandro Birindelli (kollane)

                            31\' [1 - 0] Alessandro Del Piero (pen.)

                            39\' [2 - 0] Alessandro Del Piero

                            44\' [2 - 1] Vincenzo Montella

                            67\' Igor Tudor (kollane)

                            68\' Francesco Totti (kollane)

                            79\' Mauro German Camoranesi (kollane)


                            Super Forza Juve... Seda oli vaja Eriti lahe on see, et Del Piero sai taas jala valgeks ning tõi Delle Alpil kolm punkti liigatabelisse juurde. Mängu ise ei näinud, ei oska kommenteerida, aga Barcelona hoitke alt!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              jaa noh serie a-s on nüüd ikka 6 punktiline edu ac milaniga juba 9....... Cl-ga on nagu on eks ikka on alati olnud itaallastele kõige tähtsam kodu liiga võit aga noh ega cl-is ka kõik kadunud pole.
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                oeh jah ... tublid olete aga itaalia karikast olete yldse meid ära unustanud ? ja CLi võit miks mitte ... kuigi jah hooaja 2 pool(ma mõtlen siis serieA-s) on kehv olnud ... aga seekord sedaviisi :/

                                Kommentaar

                                Working...
                                X