320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by treze


    Originally posted by Devil


    95 min. viigivärav ... krt ma ei või ... toredad kohtunikud ... tore nn. koduvile ... erivastik ... krt oksele ajab
    Elu on ilus... või mis? Räigem koduvile jah, misiganes... väga, väga hale vabandus! Teinekord pinguta rohkem!
    ee milleks ma pingutama pean ? ... mida te ohite ... 5 min lisaaega ...ahjaa õigus juve puhul oodatakse viigi/võiduni olgu kasvõi 90 min lisaaega

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Devil minu point on selles, et Juventus mängib alati viimase sekundini ning ei anna alla. Seega vaadates viimaste hooaegade mänge, siis väga palju tähtsaid viike ja võite on tulnud tänu viimaste minutite väravatele.

      Minu meelest on see loogiline, kui mängitakse viimase sekundini, sest pall on ümmargune ning mängu olukorrad muutuvad pidevalt. Näiteks Depporist saime jagu tänu Tudori ilusale väravale mängulõppsekunditel! Mingist ebaõnnest siin ei tasu rääkida...

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        Originally posted by Devil

        ee milleks ma pingutama pean ? ... mida te ohite ... 5 min lisaaega ...ahjaa õigus juve puhul oodatakse viigi/võiduni olgu kasvõi 90 min lisaaega
        Kle anna andeks aga sa tundud natike kibestund olemisega olema Devil. Ma üldiselt peab paremaks tooniks oma meeskonna üleshaipimist kui vastasmeeskonna laimamist. Et kui Milan oleks mäegkõrguselt juvest üle siis oleks ta tabeli tipus ka, nii kõrgel tasemel ei saa ikka üht meeskonda lihtsalt meistriks \"teha\". ma arvan nii.
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          ullult kibestund olen jah ... eriti siis kui tiitlist jääks 1 punkt puudu
          ja olen ma kusagil öelnud et Milan on juvest mäe kõrguselt yle ?... kuigi nii see on jah

          aga see on pohhui ... tiitli kaotate niikuinii või olen mina täkk!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            Juve tuleb Itaalia meistrix 2002/03 see on kindel

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              kuna sa tead devil et meile trezega meeldib sinuga vaielda siis ma ütleks veel nii palju et nagu kunagi varem poleks antud lisaaega 5 minutit sa mängu nägid?...ei näinud arvatavasti!....seega sa ei tea kui palju vigastusi oli mängu seisakuid jne...... äkki oleks pidanud 7 minutit andma ja niigi oli kohtunik juve vastu siukke variant võib ju ka olla aga noh sellele sa eriti ei mõelnud......... uuuuh kuda mulle meeldib ikka deviliga vaielda
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Devil teil läheb asi väga kiireks, kui soovite mõne karika ka ära napsata. CL tuleb raske mäng Ajaxiga. Oled sa mõelnud ka selle peale, kui seal imetakse, mis siis edasi saab. Mina olen juve poolt sellele mõelnud ning siis Seria A tuleb kinni panna, kui Barcat ei suudeta võita. Muidu Liigas pole teil ka eriti roosiline Tundub, et karikad lähevad teises suunas What a shame! Aga no aega on veel. Ära lootust kaota siis...

                Mega ilus ilm väljas, kas pole?!!

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  FT Juventus [2 - 1] AS Roma

                  13\' Francisco Lima (kollane)

                  19\' Damiano Tommasi (kollane)

                  20\' Olivier Dacourt (kollane)

                  22\' Alessandro Birindelli (kollane)

                  31\' [1 - 0] Alessandro Del Piero (pen.)

                  39\' [2 - 0] Alessandro Del Piero

                  44\' [2 - 1] Vincenzo Montella

                  67\' Igor Tudor (kollane)

                  68\' Francesco Totti (kollane)

                  79\' Mauro German Camoranesi (kollane)


                  Super Forza Juve... Seda oli vaja Eriti lahe on see, et Del Piero sai taas jala valgeks ning tõi Delle Alpil kolm punkti liigatabelisse juurde. Mängu ise ei näinud, ei oska kommenteerida, aga Barcelona hoitke alt!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    jaa noh serie a-s on nüüd ikka 6 punktiline edu ac milaniga juba 9....... Cl-ga on nagu on eks ikka on alati olnud itaallastele kõige tähtsam kodu liiga võit aga noh ega cl-is ka kõik kadunud pole.
                    fc pohmell

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      oeh jah ... tublid olete aga itaalia karikast olete yldse meid ära unustanud ? ja CLi võit miks mitte ... kuigi jah hooaja 2 pool(ma mõtlen siis serieA-s) on kehv olnud ... aga seekord sedaviisi :/

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        juve siis edasi poolfinaali tuldi v\'ga raskest seisust v\'lja ei aidanud ka davids punane kaart aga siiski palju kritiseeritud Zalayeta loi j\'llegi v\'ga olulise v\'rava FORZA JUVE!!!!!
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          jess!!!!!juve edasi ja nüüd tuleb vist real-manu paarist vastane,eksole??
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            nutke või naerge, aga Juventus oli parem nii või naa. Mingit alatut laimu ma ei viitsi kuulata ala juve on ... jne. Nad ei väärinud seda jne.

                            Proovige olla Barca fännid vähemalt sellel korral Muidu väga väga väga kahju, et tuleval aastal Barcelonat euroopa meistritiitli eest võitlemas ei näe. Isegi veidikene kahvatumasse UEFA Cupi ei jõudnud. Nii, et kauaoodatud kaotus viimaks saabus

                            Edu teile ps. tuleb vist suht igav tulevane hooaeg teil!
                            Forza JUVENTUS!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Originally posted by treze
                              Proovige olla Barca fännid vähemalt sellel korral Muidu väga väga väga kahju, et tuleval aastal Barcelonat euroopa meistritiitli eest võitlemas ei näe. Isegi veidikene kahvatumasse UEFA Cupi ei jõudnud. Nii, et kauaoodatud kaotus viimaks saabus

                              Edu teile ps. tuleb vist suht igav tulevane hooaeg teil!
                              Forza JUVENTUS!
                              Vabandust, aga kellega sa siin kõneled? Ma ei ole selles teemas veel ühtegi Barcelona fänni kohanud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                kle jah treze nagu barca fännid polnud ju tol hetkel midagi paukunud ise keerasid nüüd paksu üles .... jaa zoolazorts barca oli kindlasti ründavam kui Juve aga ega see teda juvest veel paremaks ei teinud Juve ju siiski suutis 10-kesi (elagu DAVIDS!!!) hoida seisu ja lüüa veel ka võiduvärav...... kõik oli barca mängijate oma koba et nad võimalusi ära ei realiseerinud....kohtunik ka nagu barcale eriti liiga ei teinud ainuke kahtlane moment oli Thurami käega mäng....juba teada on ju see et jalkas on oluline skoor ja peab oskama oma võimalusi ära kasutada näha on et Barca seda ei oska teha..... see pole mingi õnne asi sest terve aasta on see nii Barcelonal olnud sest ka liigas on täpselt nii läinud palli hoitakse võimalusi luuakse aga ära ei lööda nii et..... Juve täitis oma ülessande maksimaalselt ja pääses edasi muidugi poolfinaalist edasipääsu võiks juvel juba kergeks imeks lugeda kuna on väljas kaaritdega 3 põhikoosseisu meest ja kui vastas on ManU või Real siis on ikka väga väga raske aga näed kõik on võimalik ja loodame parimat
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X