320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Originally posted by treze


    Devil ma arvan, et ta mõtles tulevat aastat, sest vaadates La Liga tabelit, siis on neil veel võimalus selle piirini jõuda. Samas ei tohi unustada ka Inter totot. Võimalusi on, aga kui võimalikud need on on juba iseasi.
    treze loe tekste korralikumalt saad asjadest aru :P.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Ega siis muud midagi, kui Juventus on vaikselt Itaalia meistriks tulnud Oli huvitav hooaeg ja teist aastat järjest lõppes see äärmiselt positiivse tulemusega! Kuigi arvestades CL-i seisu see meistritiitel kuidagi kahvatub vist. sest tulla võib ka see kõige ihaldataum karikas. igatahes jõudu! loodame parimat!
      Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        FORZA JUVE!!!!!!!! Ülitegija!! Nüüd vaja Madrid ka Kolmapäeval purustada, siis oleks veel tegijam! http://www.soccernet.ee/news.php?id=3811 Uudis ise siin.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          FORZA JUVE võtke nüüd real ka maha ja siis võib hooajale kriipsu alla tõmmata!!!!!!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            jessssssss juve finaalis 3-1 võit reali üle
            juve on see hooaeg parim
            karm värk on see jalgpall

            ja ega see elu ka parem pole

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'


              njaa, väga põnev ja ilus mäng! Tõmmake siis Milanile kott pähe

              Edu finaalis !
              wtf

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Super! Mul pole sõnu! las lõustad räägivad iseenda eest:


                Ainult jube kahju on Nedvedist, see on tõsine pauk nii talle kui ka klubile. Aga olgem ausad, et sellist finaali ei osanud küll uneski ette näha. Kusjuures hooaja alguses ma arvasin, et Milan võib sinna jõuda, kuid et ka Juve on ebaõnnekuradist lahti saanud, see on SUPER!

                EDASI!!
                jjjjiiiiiihhhhhhhaaaaaaaaa!
                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Tõesti FANTASTILINE mäng. Kiire, ründav, väga loov, milline söödumäng...
                  Pole midagi teha, Real-i kaitseliin oli täna nõrgavõitu. Võimalik, et järgmisena on oodata suuresummalist kaitsemängija(te) ostu. Kui Juventus suudab sellist mängu näidata ka finaalis, siis ma ei näe Milani poistel mingit erilist võimalust. Raske on kedagi tänasest mängust Juventuse poolelt teistest esile tõsta. No näiteks Thuram töötas minusilmis küll täiesti laitmatult. Nedved, Del Piero, Birindelli, Zambrotta..... - nägite isegi.
                  Nagu apunkto juba mainis, siis tõesti jalgpallimaailmas annab otsida õnnetumat mängijat kui Pavel Nedved. Kõikide Juve mängude kokkuvõttes on tema panus olnud tohutu.
                  Old Trafford saab endale väga põneva finaalipaari. Huvitav, kas need klubid CL finaalis ka kunagi varem kohtunud on ?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by Vince

                    Raske on kedagi tänasest mängust Juventuse poolelt teistest esile tõsta. No näiteks Thuram töötas minusilmis küll täiesti laitmatult. Nedved, Del Piero, Birindelli, Zambrotta..... - nägite isegi.
                    Just tänu sellele, et peaaegu kõik mängijad maksimumpanuse andsid, oli Juve mäng nõnda suurepärane. Thuram oli muidugi ekstraklass. Ma küll ei näinud, et ta ainsatki kahevõitlust oleks kaotanud.

                    Old Trafford saab endale väga põneva finaalipaari. Huvitav, kas need klubid CL finaalis ka kunagi varem kohtunud on ?
                    Ei ole.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Njaa...õnnitlused ka minu poolt must-valgetele itaallastele! Hea mäng oli, lausa suurepärane. Kõik mehed tegid head tööd, kuid silma jäid eriti Thurami ja Davidsi mäng. Igatahes pole mina ammu nii head mängu näinud...super! Kui Juve mängijad finaalis sama etteaste teeksid, puruneb Milan küll sajaks killuks. Aga jah, kahju et Nedved välja jääb, tõesti kahju mehest.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        jajah milan puruneb tuhandeks killuks juve sõidab rongiga yle 5:0 võit jne .... BULLSHIT! ... pole vist sel teemal rohkem midagi öelda.

                        Vaid pigem õnnitlen kalleid sõpru- juve fännidest trezet ja duffi ... õnnitlused ... nice to see ya in finals . Let the best team win. Vähemalt eilses ja yleeilses võitis parim .

                        Ja mõtleme nyyd selle peale, kus me finaali vaatame ja väiksed shnapsid teeme ... ok edu.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Õnnitlused ka minu poolt.
                          Poleks uskunud et mäng nii igavaks kujuneb. Oli oodata et juve kaitses tugev on aga et ta rünnakul, milles peaks real tugevam olema, niivõrd hästi mängib oli minu jaoks suur üllatus. Tõesti hüva mäng, nii suurepärane meeskonnatöö juve poolt. Eraldi peab välja tooma loomulikult Thurami-super!! Kui kogu prantsuse kaitseliin koosneks thuramidest siis ei löödaks neile ilmselt üldse väravaid.
                          2 nädala pärast Old Traffordil olen kindlasti juve poolt aga viis null juvele on küll utoopika valdkonda kuuluv tulemus. Pakun et AC Milanit tundes oleks juve mehed ka 1:0 võiduga täiesti rahul.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by siim s


                            Poleks uskunud et mäng nii igavaks kujuneb.

                            Igavaks???minu arust oli see mäng küll kõike peale igava

                            P.S:õnne duff_k & treze
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              ülihea mäng oli eila, olin 100% juve poolt, nüüd on hea mul oma juve kellaga vehkida (ma pidin seda ütlema ) aga igatahes, finaal kujuneb huvitavaks
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Ehhe, pole midagi lisada... Eespool on kõik ära mainitud! Mida ma ütlesin, et juve saab finaali. Ja eks siis näeb... Parem võidab!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X