320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Vähemalt on üks normaalne Juve vend meiega liitunud. Duffiga muutuski asi igavaks. Omavahel teadmisi jagades!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Originally posted by treze


      Duffiga muutuski asi igavaks. Omavahel teadmisi jagades!
      Milliseid teadmisi ?

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        devil ikka suudab vahel oma ebameeldivate postitustega üllatada.
        fc pohmell

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by duff_K


          devil ikka suudab vahel oma ebameeldivate postitustega üllatada.
          See, et Milanos häid saapaid tehakse, ei tähenda, et seal ka vutti osatakse mängida (kuulus Piedmonte vanasõna, mida seal olles korduvalt kuulsin:P )Nii et polegi nagu midagi imestada- sisemine konflikt enesega on rossoneridele loomulik...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino

            /me muigab ja arvab sitad on lood on vaid siinpool sood

            Räägitakse jah et enamus on pasad ... ntx Inter aga kuna alati on erand ehk Milan ... siis ma olen täitsa nõus

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Tegelikult tegin natuke Milano linnale liiga-üks sats on ikka arvestatav jõud ehk siis Inter.Suuresti muidugi tänu oma argie`dele
              (Ja üldse-minu arvamus põhineb teaduslikel uuringutel saadud informatsioonil, millele on lisatud lusikaga(ei mäletakas supi või tee) emoción`i )

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                /me naerab puhta loll

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Ehhe Juvel veel üks ost tehtud Stephen Appiah! 23 aastane vend Ghanast.



                  Mis puutub uude Juve särki, siis no comments. Lotto on ja jääb ilusamaks Tõsine nördimus, et Nike särgid nii magedad tulid.

                  Muidugi peaks ära mainima, et Juve raudspetsil Luciano Moggil oli eile sünna! Seega palju naisi ja tervist kah talle! Selline saatanlik vend :P

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Originally posted by Devil


                    Devil naerab puhta loll
                    Selgelt on näha esimesi märke(nt.endast rääkimine läbi kolmanda isiku) saabuvast/nud tõsisest haigusest.Sõbralik nõuanne-kasuta suveaega rohkem värskes õhus viibimiseks ja kindlalt pane endale aeg kinni

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      >Treze

                      Seda särki olen juba Eestiski näinud.Endal seda veel ei ole , aga kindlalt ostan.Mulle meeldib see vana kappa`lik stiil, mida ka nike nüüd kasutab(e.siis vana-hea triibuline)

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by bianconeri


                        >Treze

                        Seda särki olen juba Eestiski näinud.Endal seda veel ei ole , aga kindlalt ostan.Mulle meeldib see vana kappa`lik stiil, mida ka nike nüüd kasutab(e.siis vana-hea triibuline)
                        Kust seda Eestist osta saaks ja palju küsitakse?? Ei hakka välismaalt tellima...

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          minu arust on küll nike versioon esma pilgul veidikene kobedam kui lotto
                          fc pohmell

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Originally posted by treze


                            Kust seda Eestist osta saaks ja palju küsitakse?? Ei hakka välismaalt tellima...
                            Info selle kohta, kus/kas meil siin müüakse puudub.Aga pidasin siin silmas seda, et olen tänaval kohakuti sattunud tegelasega, kellel uus särk seljas oli(see oli selline blank-versioon ehk ilma sponsoriteksti ja trikoloorita)Usu, välismaalt ostes saad tavaliselt kiiremini(ja parema hinnaga) kauba kätte, kui siinmail esindustes käed ristis nurumas/mangumas käies

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              Uudised Delle Alpilt

                              Teatavasti nagu enne juba mainitud sai on El Matador Salas lahkumas Juventusest. Uueks koduklubiks saab endise Juventuse mängija Didier Deschampsi juhitud AS Monaco. Saan temast täiesti aru. Olles viies valik Lippi meeskonnas Alexi, Di Vaio, Trezeguet ja Miccoli järel ei tähenda just eriti palju mänguaega. Edu talle uues klubis igal juhul. Loodame, et seal suudab ta oma paariaastataguse vormi taastada

                              Palju on spekuleeritud ka Davidsi lahkumise suhtes. Ise loodan tõsiselt, et seda ei juhtuks. Aga, kui Moggi taas oma nii-öelda müümise oskused välja toob, siis arvatavasti on hollandlase asendaja juba leitud. Midagi kindlat pole, kuid spekuleeritakse Chievo keskväljamootori Perrotta siirdumist Juventusesse.

                              Veel niipalju, et Reggina on huvitatud Juventuselt laename Baioccot.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                Juventus on nõustunud Chelsea pakkumisega Davidsi eest, hinnaks on £11 miljonit.
                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X