320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas peab rõõmustama või mtte,aga Amauriboinikov lõi Parma eest Udinesele värava .

    Kommentaar


      Kaks. Millisest õhust ja armastusest ta neid võtab?

      Kommentaar


        Lazio ja Udinese teevad kõike, et Juve võtaks neljanda koha kuid tundub, et Juve ise seda ei soovi. Eile mindi Catania vastu 2-0 juhtima. 10 minutit oli jäänud mängu lõpuni ning Catania võitles välja 2-2 viigi. Del Neri säras taaskord oma idiootlike vahetustega. Del Piero oli parim ründaja. Tüüpiline Juventus.
        Ma olin eile nii vihane, et oleksin tahtnud poolele Juve koosseisule päevapealt kinga anda, eesotsas Serie-C-väärt-treeneri Del Neriga.
        Loodan, et nüüd lõpuks avanesid ka A. Agnelli silmad, kes näeb et see mees ei muuda Juves mitte midagi. Pigem muutub asi iga päev aina hullemaks (nagu selle mehe vabandusedki).

        1. asi veel - eile vaatasin Juve koosseisu ja avastasin, et meil on ilmselt Serie A kõige nõrgem pink - Traore, Sorensen, Pepe, Toni, Salihamidzic (lol), Giandonato. Ei ühtegi meest, kes suudaks mängu olude muutudes teravust tuua.

        Kommentaar


          Catania esimese värava puhul ütleks,et vend oli sitaks suluseisus,aga see ei vabanda seda mida vittu see Grosso seal tegi ja miks tagapostis oli vabamees ?
          Del Neri - Mine minema,palun.. Ma ei saa aru kas sa meelega enam ei viitsi Juve treener olla või milles asi,ma ei tea,situb lihtsalt kõik ära oma vahetustega .

          Vaidlen vastu,Pepe ja Toni oma parimatel päevadel suudavad mängukäiku muuta küll,aga ilmselgelt see hooaeg pole seda tõestanud .

          Kommentaar




            Põhimõtteliselt oli see viimase minuti sisselastud nii oodatav, et mingit peast kinni haaramist või pettumust polnud. Pigem panin väikse LOLi arvuti ees. Iga Fucking kord, kui Juvel tekib matemaatiline võimalus CLi pääsed või midaiganes, feilitakse. Vähemalt iga selline läbikukkumine suurendab Delneri lahkumise võimalust, mis on positiivne.

            Delneri WTF- Jube neljandat mängu järjest võeti Motta 45.-60. vahemikus välja ja viimasel kolmel korral on sisse tulnud Sörensen. Tra, pane Sörensen kohe algusest mängima ja saada see Motta Roomasse tagasi juba.

            Vahepeal on Juve ka üleminukuturul liigutusi teinud. Juve foorumis tekkis vaidlus, kas Applet nimeline noormees on kaitsev poolik või ründav poolik või hoopis ründaja. Mõned teadsid üht, teised teist. Lõppeks tuli välja, et Appleti vennaseid on kaks tükki ja Juve hankis endale mõlemad. Päris 100% Offišial vist asi veel pole, aga väidetavalt üks noormeestest on päris äge (teisedki suurklubid olid huvitatud) ja teine toodi rohkem selle pärast, et vennal igav ei hakkaks ja Meloga pildistama ei kukuks. Kumb vendadest, kas Gabriel või Guilherme, kumb on, seda ma ei mäleta.

            Kommentaar


              Paranda mind, kui ma eksin, aga Motta on Udinese mängija ju?

              Kommentaar


                Ahjaa, on jah. Ma mõtlesin, et mingi Roma ja Udi co-ownership teema on teema.

                Kommentaar


                  19 meest selleks korraks

                  GK: Buffon, Manninger, Kirev
                  DF: Motta, Chiellini, Grosso, Barzagli, Traore, Bonucci, Sorensen
                  MF: Felipe Melo, Salihamidzic, Aquilani, Pepe, Krasic, Giandonato
                  FW: Del Piero, Toni, Matri

                  Eelmise korraga võrreldes
                  + Chiellini, Kirev
                  - Storari, Grygera, Marchisio (katki kõik )

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cru Vaata postitust
                    19 meest selleks korraks

                    GK: Buffon, Manninger, Kirev
                    DF: Motta, Chiellini, Grosso, Barzagli, Traore, Bonucci, Sorensen
                    MF: Felipe Melo, Salihamidzic, Aquilani, Pepe, Krasic, Giandonato
                    FW: Del Piero, Toni, Matri

                    Eelmise korraga võrreldes
                    + Chiellini, Kirev
                    - Storari, Grygera, Marchisio (katki kõik )
                    Tundub üsna põhikoosseis olemas olema nö põhivundament on kohal, et sellise koosseisuga ei tohiks kana rappimine eriline probleem olla, võtke need kotkad rajalt maha situvad täis kõik kohad nagu tuvikesed.

                    Chiellini peaks kaitseliinile koblakust juurde andma jälle, seega ootaks üsna kindlat mängu Juvelt.

                    Buffon väidab siin juba mitmendat intervjuud järjest, et Del Neris pole viga ja, et treenerite pidev vahetamine ei vii kuhugile, samas kui sellise koosseisuga homme Laziole kotti pähe tõmmata ei suudeta siis ma väga kahtlen sellistes väljaütlemistes.

                    Huvitav kas Nestor Muslera lööb jälle omavärava ja juvel õnnestub võita
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Kuigi hooaja lõpuni on veel mänge, siis Juve ümber toimuvat vaadates tundub nagu oleks kesksuvi. Iga päevaga liidetakse meedia poolt meeskonnaga ühe uusi mängijaid ja treenereid. Suurema pasa-ajamise lõi lahti väidetav Juve osanike miiting, kus väidetavalt tahetakse viimase aasta rämemiinuse katteks ja tuleva suve ostudeks meeskonnale anda 100+ miljonit euri. Saab näha.

                      Peatreeneri osas on eeldatavasti samuti oodata uusi tuuli. Delneri hooaeg on olnud mannetu ning lisaks läksid Agnelli ja Delneri nädala keskel parkimisplatsil sõnelema. Põhiliselt seostatakse meeskonnaga Mazzarrit, aga ma isiklikult ei näe põhjust, miks hetkel jalgpallibuumi läbielavast Napolist peaks Walter lahkuma. Ja, noh, see 3-5-2 oleks ikka megakummaline lähenemine mängule ja praegune Juventuse on hoopis teisel loogikal kokkuostetud. Üldiselt võiks nüüd välismaise treeneri tuua ja punkt.

                      Kommentaar


                        F.rotti. Miks ei peaks rubel sellise koosseisuga probleeme tekkima? Miks peaksid nad Laziot kergelt võitma...veel enam üldse võitma. Nad on terve hooaja taga istunud ja vahtinud, et kotkad viimast hernest peast välja ei nokiks endisest suurklubist. rubentusest on saanud Itaalia keskmik. Luuserite punt in the MIDDLE of nowhere.
                        Kerge saak Rooma parimale jalgpalliklubile.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                          Kerge saak Rooma parimale jalgpalliklubile.
                          täna on ju Lazio vs Juventus? AS Roma mängis eile.
                          Hoian täna Juventusele pöialt, mitte et seda väga vaja oleks. Vastane on lihtsalt nii saast et peaks mingi väga suur ime juhtuma kui roosade trussikutega Zarate Bonucci, Chiellini ja co-st mööda peaks saama ja jälle mingi kobaga hakkama saab. Kindel Juventuse võit 0:3
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kas te (Roma ja Lazio toetajad) suudate oma alukate ja Totti teemaga Rooma linna klubide teemades püsida? Või on vaja ikka iga teema oma kolmandajärgulise pasaga üle kallata?

                            Kommentaar


                              orbitaal...ma ei näinudki su postitust...vahet pole...see teema jääb täna õhtust jälle puhtaks...
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Tra, peab vist moderaatoriõigused endale sebima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X