320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Cagliari mäng oli kena, aga Lyoni kohtumise eel
    Oota, misasja?

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Cagliari mäng oli kena, aga CLi kohtumise eel teeb kaitseliin päris murelikuks. Bonucci, Chiellini ja Demiral on puudu, mistap ainus terve keskkaitsja on de Ligt. Eeldusel, et Pirlo taktikat täiesti ümber ei mängi, siis on päris huvitav näha, kes on kolmas liige de Ligti ja Danilo kõrval. Optsioonideks verinoor rumeenlane Radu Drăgușin või siis mõne kaistva pooliku (McKennie, Rabiot vms) või äärekaitsja (Alex Sandro) sinna istutamine. Õnneks on vastas Ferencvaros, et peaks vast ka ududega hakkama saama.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    algaja kohta väga tugev crescendo.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Morata on olnud väga äge! Uskumatu täiesti.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Morata on olnud väga äge! Uskumatu täiesti.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Morata polnud offis ja lõi ühe puutega ära > Ron

    Väljavahetamise järel jõudis veel midagi peatreenerile öelda..

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Ronalts täna kohutav olnud
    Mitte nii kohutav kui Ferencvarose väravavaht 😂

    Leave a comment:


  • Veel1v2rav
    replied
    Ronalts täna kohutav olnud

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja ühel hetkel tuleb Ronaldo tagasi, kes hakkab taas seda tiimi seljas tassima.
    #tehtud. Kohtumine Speziaga 56. minutiks 1 : 1, Ronaldo tuli platsile ja skooris kolm minutit hiljem. Veerand tundi hiljem pani penaltist teise veelgi.

    Ehhki skoor 4 : 1 on väga viisakas, siis tähelepanekud on samad:
    * Morata ja suluseis saaga jätkus. Löödud avavärav loeti algselt suluks, kuid siis tuli VAR appi. Samas üks löödud värav võeti napi sulu tõttu ära. Jabur, aga hakkab harjuma. Üldiselt oli Morata (taas) MoM, sest tegi ka väga hea eeltöö teisele väravale.
    * Kaitse on perses. Pole sellist tunnet ka, et see tiim suudaks kedagigi nullil hoida. Spezia võinuks niisamuti päris mitu lüüa, aga õnneks on nad Spezia. Aga väga ei mäletagi, millal see kaitsesuund nii lappes oli. Zaccheroni ajastul? Ja asi pole selles, et kaistjad ei oskaks, vaid kogu selle Pirlo taktika puhul tähendab iga pallikaotus vastaste ohtlikku rünnakut. Jabur.
    * Chiesa oli taas Chiesa. Kahele väravale eeltöö, aga samas suutis üks ühele olukordi ja muud paska raisata. Oli oodatav, kuid samas häirib ikkagi.
    * Dybala ja Bentancur oli taas pasad. Mõlema puhul isegi arusaamatult pasad. Kui argentinlase puhul võib rääkida vigastusest naasmisest, siis uruguailase puhul on seis väga arusaamatu.
    * McKennie ja Arthuri osas ei oska siiani seisukohta võtta. Väga kummalised mängumehed. Mõlema puhul võiks välja tuua rohkelt positiivset. Jooksevad ja möllavad ja värki. Aga teisalt. McKennie on kaitsesuunal hooti täiesti lappes ja unustab markeerimise ära, mis on tema positsioonil lubamatu. Arthuri puhul ma ei suudagi aru saada, kas see tema liigne pallihoidmine on okei või mitte. Ta otseselt ei kaota palli ja suudab kaaslasi väga hästi leida, aga see kõik võiks käida kordades kiiremini.

    Järgmisena kolmapäeval Ferencvaros ja pühapäeval Lazio. Ungarlased vast pannakse kotti, aga pealinlastega matš on Pirlole päris suur tõestamiskoht.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    saan ma õigesti aru, et Berna on mu uus lemmiksmängija gobbis?
    Valik üsna pädev. Antud video puhul tasub ära mainida, et tegu oli kohtumise viimaste minutitega, seis Crotone vastu oli 1 : 1 ja (vähemuses) Juventus vajas väravat.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    See viimane sulg oli küll nüüd lamp. Seal ei olnud ju mingit eelist tegelikult. A muidu päris pehme mäng suurelt Juvelt. Barca ei ole ju tugev praegu, aga eile tundus hea.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied
    L ma˛oor Euroopas on olnud gobbi aegumatu hitt. dirigente võiks Itaalia publikule ka seda juurutada. näiteks kümne linna turnee käigus.


    saan ma õigesti aru, et Berna on mu uus lemmiksmängija gobbis?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    alVARo Morata.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    No mulle ju öeldi, et ei tohi Pirloballi kritiseerida...

    Ühest küljest polnud Barcelonagi vastu mäng liialt hull. Oleks Morata mõnes suluseisu olukorras olnud 10 cm tagapool, siis võinuks matš saada hoopis teise ilme. Aga oleksid ei loe. Mis see Morata saldo sellel hooajal on? Kolm löödud väravat ja kuus või seitse ülinapi suluseisu tõttu (enamasti VARiga) äravõetud kolli. Müstiline. Enam ei teagi, kas see on ebaõnn või siis hispaanlane peaks hoolsam olema.

    Omalaadne saldo on ka kuues mängus teenitud kolm punast kaarti. Taaskord koht, kus võiks rääkida ebaõnnest või millest iganes, aga reaalsuses on see ikkagi jalgpallurite pask ja vähene hoolsus. Üldiselt võib ju nukrates tulemustes leida väga asjalikke vabandusi. Puudu on Ronaldo, de Ligt ja Sandro, kes kõik on Juventusele ülimalt olulised mängijad ja loomulikult on Pirlol olnud vähe aega ja polnud pre-seasonit, aga...

    Viimastes kohtumistes on positiivseid perioode olnud olematut. Jah, natuke on olnud ka ebaõnne, aga tiim ei suuda mänge kontrollida. Pohui kas vastas on Crotone või Barcelona või keegi kolmas. Ründes on justkui võõrkehad, kes ei tea, mida kaaslased teevad ja midagi asist juhtub vaid individuaalse meisterlikkuse pealt. Sellest ma parem ei räägigi, et see rünnakute alustamine on nii kuradi aeglane, et paha hakkab. Kõige hullemad on muidugi need hetked, kui pall kaotatakse ja ühtäkki on kaitses tühi väli ja sitaks ruumi, mida suudab isegi paganama Crotone hõlpsalt ära kasutada. Täielik kaos.

    Keda võib üldse senise hooaja põhjal kiita? Šešni on oma ära teinud, Danilo on olnud väga okei, Morata üllatavalt hea ja Kulusevski on möllanud korralikult, kuigi Barcelona vastu oli temagi pask. Ülejäänud tiim on lati kolinal maha ajanud. Ja enam vist ei saa rääkida ka "Pirlo vajab aega" juttu, sest kohe on käes november. Ma saan aru, mida Pirlo teha tahab, aga see lihtsalt ei toimi ja platsil toimuv peaks olema lihtsam, kiirem ja loogilisem. Lisaks peaks ära kasutama mängijate tugevaimad oskused, sest praegu on mitmed pallurid süsteemi ohvrid.

    Õnneks on järgmised kaks kohtumist Spezia ja Ferenchvarosega, mistap saab seda Pirloballi veel paika loksutada. Ja ühel hetkel tuleb Ronaldo tagasi, kes hakkab taas seda tiimi seljas tassima. Kuid tänase päeva seis teeb siiski päris murelikuks. Aga, noh, mis seal ikka. Loodame, et see asi läheb tööle, sest koosseisu ja mängumehi tegelikult on.

    Leave a comment:

Working...
X