320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vanad head:






    (tegelt ma otsisin ühte pilti, kus MS Paintiga oli väravajoon oli buffoni/juventuse järgi paika pandud. Anybody?)
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Uskumatu, veebruari lõpp käes ja endiselt kaotuseta. Forza Juve !!!!

      Btw : Bonucci nah peksta
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar



        Giorgio "kõnnin minema nagu boss" Chiellini > Massimo "rebin särgist ja jooksen järgi nagu väike tüdruk" Ambrosini

        Kommentaar


          Hehee ja Mirko on see, kes rahustada üritab? Sellele ei oleks küll panustanud.
          Ei saa aru mismoodi Ambro tüdruk on siin, aga igatahes kahju, et ma seekord Hiiule ei jõudnud. Ideaalne mäng. Vaadates, et Eika ja jasper hommiku vara siin postitavad, siis linna vist ei mindud jah?

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Hehee ja Mirko on see, kes rahustada üritab? Sellele ei oleks küll panustanud.
            Ei saa aru mismoodi Ambro tüdruk on siin, aga igatahes kahju, et ma seekord Hiiule ei jõudnud. Ideaalne mäng. Vaadates, et Eika ja jasper hommiku vara siin postitavad, siis linna vist ei mindud jah?
            Linna ei mindud jah. Ise lootsin, et tuleb rohkem itaalia keelseid loosungeid ja ilgemat seakisa, aga oli võrdlemisi rahulik. Põhiliselt räägiti Shawn Kempist, Devil uuris Eikalt midagi mingite ostude kohta ja küüslauguleibadel oli juust peal.

            Kommentaar


              Kas Vidali punane tähendab ühte või kolme mängu väljas ? Arvatavasti saavad mingid karistused ka Mexes (eelkõige), Ambrossini ja Chiellini.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Linna ei mindud jah. Ise lootsin, et tuleb rohkem itaalia keelseid loosungeid ja ilgemat seakisa, aga oli võrdlemisi rahulik. Põhiliselt räägiti Shawn Kempist, Devil uuris Eikalt midagi mingite ostude kohta ja küüslauguleibadel oli juust peal.
                Need sealsed küüslauguleivad on paras nali.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Giorgio "kõnnin minema nagu boss" Chiellini Massimo "rebin särgist ja jooksen järgi nagu väike tüdruk" Ambrosini
                  Giorgio-frocio - kakeldes ma ei võida. argumenteerides ma ei võida. ergo hoian kössi ja jalutan keelt pekstes salamisi eemale, ehk saab pärast isegi meediaga manipuleerides poolehoidu. kui ei saa, siis kindlasti ema kuulab jälle. #bitchni**a.

                  Ambrosini-ambrosius - tule räägi selgeks! tehfcukyousaid, eh? #ganstah

                  e: litsnaine
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    (tegelt ma otsisin ühte pilti, kus MS Paintiga oli väravajoon oli buffoni/juventuse järgi paika pandud. Anybody?)
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Üks pool maksis kohtunikule, teine pool maksis kohtunikule - viik on õiglane tulemus.
                      So self aware so full of shit

                      Kommentaar


                        Itaalia jalgpalli võlud.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          e: litsnaine
                          videot ka:


                          Kui Liiga tahaks, siis võiks tagantjärgi mõlema tiimi päris mitmele mängijale mängukeelud lükata.

                          Näiteks Mexesele ka, kes näib Borrile ribidesse äsavat. Kuigi, Borr kukub ka kõvema tuuleiili peale ja ma 100% kindel pole, kas löök oli nii tugev nagu Borri valugrimassidest tundub.

                          Kommentaar


                            wtf ??? Licht ja Sulley peaks ja ilmslet ka saavad keelud sellise kukepoksi eest.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              videot ka:
                              Kui Liiga tahaks, siis võiks tagantjärgi mõlema tiimi päris mitmele mängijale mängukeelud lükata.
                              vana hea käsi kõrile move

                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Näiteks Mexesele ka, kes näib Borrile ribidesse äsavat. Kuigi, Borr kukub ka kõvema tuuleiili peale ja ma 100% kindel pole, kas löök oli nii tugev nagu Borri valugrimassidest tundub.
                              kui nad Romas olid, siis neil läks ka mingiks seisuks?
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                                Itaalia jalgpalli võlud.
                                Itaalia? Juhtub ka mujal ja tähtsamateski mängudes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X