320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks igale siilile on selge, et Matri immiteeris käega paugu lahti löömist, eks need kollid mis ta nüüd suure surmaga ülepikaaja löönud on, ongi selline seemnepurske sarnane korgi peallendamine.

    Conte bänni vähendamise kohta ei oskagi muud öelda, et mis mõte oli siis määrata 10 kuud, kui seda nüüd lampi vähendati, täielik absurd ikka mis juve leeris toimub, nüüdsest tehakse itaalia liigas mida tahetakse, peaks teised vist kõik serie B-sse siirduma või tõesti eraldi liiga tegema.Siin pole enam peale eelmist hooaeg mingit haisu õiglasest jalgpallist.

    Itaalia liigas olete küll suured kõvatajad, kuid nii kui Euroopasse mindi saadi kohe korralikud kellad ja kõigest suure surmaga viigipunktid saadi kätte, ma ei tea kas Elkannide ja Agnellide mersud ja ferrad müüdi kõik maha selle punkti lunastamiseks.Mäletades kuidas te paar hooaega tagasi viigipunkte korjasite euroopa liigas, siis võrreldes seda senise 2 mänguga CL-is siis nagu suurt progressi ei ole toimunud.

    Lihtsalt väga haiglane ja okseleajav on näha, kuidas see nii kiidetud ja megakaitseliin mujal kui itaalia liigas imeb põske täiega, olgu see siis CL või Koondisemängud.

    Ma tahaks loota, et järgmisel derby dŽitalial Olympicol sügab Matri selle sama käega Zemanil toru tühjaks.Ma tahan näha, et iga viimnegi juvelane sööb staadioni välisel puude alleel , pehmel sügisesel lehevaibal gluteenivaba saia persed paljad, ma tahan, et juve tunneks seda musta sea tunnet , mida tunnevad hetkel ülejäänud meeskonnad selles liigas.

    Del Piero oli selle meeskonna au ja uhkus, kahjuks pole sellest enam midagi alles jäänud.

    Eks Conte 10 kuud bänni ja selle 6 kuune vähendamine , teeb kõige sinisilmsemale juve fännilegi selgeks, mis on klubi edu taga.



    See ei ole Mirko Putsinits,CUNTE ega Litsikivi, see on :



    MUST PÕRSAS!!!
    sigpic

    Kommentaar


      Ülidselt on väga naljakas, et tunnete uhkust ja taote omale vastu rinda, et pea 70 aastasele vanahärrale , kellel pole enam kõige tugevam tervis segi tagusite.

      Tagumine tagumiseks, aga pealesülitamine on ka juba mõnitamine, mingi väärikus ja lugupidamine võiks ikka olla, tegu on siiski härrasmehega.
      sigpic

      Kommentaar


        Kommentaar


          Hahaa eika, humorist krt.



          Loodetavasti Bendtner algkoosseisus. Ma arvan, et see on mäng, kus võiks anda talle lõpuks võimaluse.
          Ela ja tunne, et elad
          see on kõige lihtsam
          filosoofia, mis toimib
          sule silmad ära vaata
          tagasi, hinga sügavalt ja
          hüppa üle iseenda varju
          tule koos minuga.

          Kommentaar


            Ära ulu F.Totti
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Ära ulu F.Totti
              Ära tee temast välja, toidad trolli aind ja seda pole meil vaja.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Tõsised klounid ikka. See teie halamine ajab inimesi lihtsalt naerma VENTIILID

                Kommentaar


                  Valgustage mu mälu, millal viimati Roma üldse CLis mängis?
                  CLi karikat teil ei ole (ega niipea ilmselt ka tule). Seega ära pruugi suud selle teema pealt mis sulle täiesti võõras on.

                  Lisaks sellele: Kui Serie Ast välja ei taha langeda siis järgmiseks kohtumise ajaks meie vahel peaks Zeman juba ammu olema kinga saanud.

                  Kommentaar


                    2010-11 hooaeg.

                    Kuna ma Roma tegemisi ei jälgi eriti, siis pidin vaatama wikipediast järgi mis oli. Tundub, et Roma fänn siin ka unustas ära, mis või kes oli, sest meeskond kes Roma välja lülitas oli Shaktar Donetsk ja kahe mängu peale tuli skoor ägrikate 6-2 ukraina brasside kasuks.

                    Kommentaar


                      Haha, kui irooniline! Taaskord suutis see Romakas kõva häälega iseenda ämbrit kolistada.

                      Kommentaar


                        F.Totti kommentaari peale seda, et selle "sita" kaitseliiniga jõuti EM-il finaali ja siis tehti üks halb mäng koos suure ebaõnnega (Chiellini sunnitud vahetus ja vähemusse jäämine hiljem). Ja ma olen kindel, et kui näiteks De Rossi, Totti või kes iganes Roma tegelane loeks neid kommentaare, mida enamus Roma fännid siia kirjutavad, siis nad mõtleksid tõsiselt, et Eestis on meil ikka parajalt klounid fännid.

                        Kommentaar


                          Aga see, et juventuse logoga tegelased siin iga Zemani, F.Totti või Counti kommentaari peale nutavad on igati vägev ja kiiduväärt?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas DCMA Vaata postitust
                            Ja ma olen kindel, et kui näiteks De Rossi, Totti või kes iganes Roma tegelane loeks neid kommentaare, mida enamus Roma fännid siia kirjutavad, siis nad mõtleksid tõsiselt, et Eestis on meil ikka parajalt klounid fännid.


                            Wat te fak??!!

                            Kommentaar


                              Homseks pakutakse (Tuttojuve) 1 Buffon - 2 Lucio, 39 Marrone, 3 Chiellini - 33 Isla, 24 Giaccherini, 21 Pirlo, 8 Marchisio, 22 Asamoah - 9 Vucinic, 27 Quagliarella

                              Ehk siis Barzagli, Vidal, Licht puhkavad, Bonucci kaartidega väljas ja Quagmire seekordne Mirko kaaslane

                              Kommentaar


                                Algselt postitas DCMA Vaata postitust
                                F.Totti kommentaari peale seda, et selle "sita" kaitseliiniga jõuti EM-il finaali ja siis tehti üks halb mäng koos suure ebaõnnega (Chiellini sunnitud vahetus ja vähemusse jäämine hiljem). Ja ma olen kindel, et kui näiteks De Rossi, Totti või kes iganes Roma tegelane loeks neid kommentaare, mida enamus Roma fännid siia kirjutavad, siis nad mõtleksid tõsiselt, et Eestis on meil ikka parajalt klounid fännid.
                                Nu Chiellini imes ikka terve turniiri üsna vilinal, tegi selliseid vigu ja valesid arvestusi.Mees suutis ühesõnaga teha ühe turniiri jooksul samapalju vigu ja lapselikke otsuseid kui Loria terve karjääri jooksul, kuid seda pointi ja matsu ma tõesti lahti ei jaga, kuidas ta terve juve liiga seasoni suutis olla üks liiga parimaid.


                                Ma usun, et kui Totti ja De Rossi nii mõtleksid, oleksid nad juba ammu ilma kusagil Madridides ja Citydes mängimas.Ma arvan, et neil meestel on piinlik ja natuke isegi kerge häbitunne, et Juve ja paljud juvega seotud isikud on itaalia vuti mainet laias maailmas niipalju allatõmmanud.

                                Kui sa oled ausa jalgpallurina ja ausa klubi eest ninast vere väljavõidelnud ja siis scudettost ikka pidanud napilt suu puhtaks pühkima mingite teiste räpaste võtete pärast, siis mis sa arvad, et nad kiidavad selle heaks ja kiidavad takka ja unustavad kõik selle.

                                Kõige hullem on sellejuures see, et need klubid veel tähistavad ja tunnevad uhkust, mis on nahhaalsuse tipp, alguses 22, siis 23 ? lõpuks 28 ja siis 30 ?

                                Ma ei usu, et ma nüüd kellegile liiga teeks, te võiks vähemalt arusaada, et minu pahameelel on siiski ka mingi tagapõhi.Ei ole see esimene kord kui teil on probleeme seadusesilmaga.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X