320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Conte+Carrera+Alessio. JÄLLE korraldati asi ära vahetustega. hakkab kuidagi tüütult tüüpiliseks see asi muutuma.
    tšekkisin kaheksa liigamängu statistikat

    Esimesel poolajal löödud väravad: 6 (2 neist varakult punase saanud Udinesele ja 3 täisdebiilselt mängule tulnud Romale)
    Teisel poolajal löödud väravad: 13
    +
    Kui mängud lõppenuks esimese poolajaga oleks Juventusel tabelis 2 võitu, 5 viiki ja 1 kaotus (10p) reaalse 7 võidu ja 1 viigi asemel.

    Kommentaar


      Algselt postitas Panso Vaata postitust
      Nii vähe kui näinud olen, siis Pogba tundub küll olema üks asisemaid täiendusi, just pikemas perspektiivis, ei tea mis nätsu see SAF nätsutab, aga sellisest mängijast tahtis lahti saada?
      Mees tahtis ise minna. Hommepäev võtaks tagasi, aga noh. Hea, et mängida saab. Ropp talent.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kui manust juba juttu tuli, siis mingi Nani kuulukas on lahti löödud, uurisin google newsi kaudu ka, et mis siis toimub ja leidsin mingi sellise arutelu goal.com mis muidu paras jama on, aga siin arutletakse selle üle, kas Nani oleks Juvele asine täiendus: http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...e=breakingnews


        Ma ei oska ise mingit seisukohta võtta, Manu mänge ei vaata, kas ta enam pole põhis või? Nii vähe kui teda näinud olen kuskil Champions League õhtutel, siis on ta parajalt isekas ja tujudega mängija, huvitaval kombel pole talle sellist reputatsioonimärki külge kleebitud nagu mõnele teisele mängijale (ala Balotelli). Võib-olla nüüd on parem, aga paar aastat tagasi kukkus küll kergesti ja nõudis alati kohtunikult midagi, kas siis karistuslööki, vastasele kaarti või midagi kolmandat.

        Kardan, et mõjuks meeskonna harmooniale, ja muidu on ta ka "vanema venna" Ronaldo varjus olnud ikka. Kus ta üldse mängima hakkaks? Ma saan aru, et võib-olla Pepede ja isegi võib-olla Islale otsitakse paremat/loe kvaliteetsemat asendust.

        Kommentaar


          Täiesti ajuvaba,täielik anomaalia, aga järjekordne mäng itaalia liigas ja juvel tagalas kindel 0 ja clean sheet. Kaitseliin saab jälle taevani kiita.
          Ma absoluutselt ei imesta, kui juve kaitseliin imeb selle taani klubi vastu vähemalt 1 värava sisse ja teenib rasked viigipunktid.

          Ma ei suuda senimaani uskuda, et rubekad kõik ise usuvad seda muinasjuttu, usuvad, et juve ongi nii vägev ja võimas tiim, kus iga Poobik võib juba oma debüüdil särada ja saada "talendi" tiitli.
          sigpic

          Kommentaar


            Ma ei suuda senimaani uskuda, et üks mees võib nii palju lolli juttu suust välja ajada.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Kui mängud lõppenuks esimese poolajaga oleks Juventusel tabelis 2 võitu, 5 viiki ja 1 kaotus (10p) reaalse 7 võidu ja 1 viigi asemel.
              poolajasteroidid.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                UCL Nordsjælland - Juventus 10/23/12
                ITA1 Catania - Juventus 10/28/12
                ITA1 Juventus - Bologna 10/31/12
                ITA1 Juventus - Inter 11/3/12
                UCL Juventus - Nordsjælland 11/7/12
                ITA1 Pescara - Juventus 11/10/12
                ITA1 Juventus - Lazio 11/17/12
                UCL Juventus - Chelsea 11/20/12

                Pole võimalik,et Juve see hooaeg ilma kaotuseta jääb.
                Esmalt CL. Vaevalt,et Taani pojad nüüd enam kui viigi välja võitlevad.
                Siis kaks mängu Serie-A-s ebamugavate vastastega. Siis Inter kodus.
                No krt kui sealt ka ei tule...siis Lazio ja Chelsea. Mõlemad heas vormis hetkel.
                Kuigi jah...Juvel on kõva leping õnne jumalaga...see soosib neid kõvva.
                Lootsin,et Napoli suudab Juve peatada. Kahjux peab tõdema,et Juve siiski liiga heas vormis hetkel.....
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Gigi, Mirko ja DC on tagasi homseks. Ääremängijate kohapealt saab huvitav olema, kuna põhimehed Asamoah ja Licht. on maha jäetud. Ilmselt siis DC/Giaccherini ühel äärel ja Caceres/Isla teisel. Kõige lahedam oleks muidugi kui Caceres ja Isla mõlemad mängiksid aga vaevalt seda juhtub.

                  Kommentaar


                    Kõikide lehtede ennustused on sarnased, et õhtul näeme järgmist kooslust:

                    Ainuke 50-50 koht on vasakäärel DeCeglie ja Giaccherini vahel.

                    Kommentaar


                      Viimane tuttojuve pakutud line-up : Juventus (3-5-2): Buffon; Lucio, Bonucci, Chiellini; Isla, Pogba, Pirlo, Marchisio, De Ceglie(VÕI Gia); Matri, Giovinco.

                      Ma ei tea. Veits julge tundub. Muu pärast väga ei põe aga Lucio vs Barzagli ja ründe pole just personaalne lemmik duo

                      E: Pogba asemele pakutakse jälle Vidali

                      E2: Ametlik line-upi selline ongi, (Pogba asemel Vidal)

                      Kommentaar


                        Ma ei teagi kumb on nutusem, kas Rube kolm tärni, või võidujada kaotus Nordsjaelland-ile (jah, ma copy-pastesin selle meeskonna nime, kes purustab kõikvõimsa steroidiklubi). Praise to the Allah!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas count Vaata postitust
                          Ma ei teagi kumb on nutusem, kas Rube kolm tärni, või võidujada kaotus Nordsjaelland-ile (jah, ma copy-pastesin selle meeskonna nime, kes purustab kõikvõimsa steroidiklubi). Praise to the Allah!
                          Kurb on see, et naljaliigaks muutunud Serie A valitsejalt on lõppeks patt midagi võimast Euroopas oodata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Kurb on see, et naljaliigaks muutunud Serie A valitsejalt on lõppeks patt midagi võimast Euroopas oodata.
                            Selle eest võid ainult ja ainult Moggit ja Elkannikaid tänada!

                            Kui suured ja kvaliteetsed tiimid hoitakse "krõbisevaga" liiga kõrgematelt kohtadelt eemal siis selliseks see Serie A püänt kujunebki.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Chelsea kaotas...

                              siin grupis hakkab veel nalja saama vist?

                              Shaktar saab edasi ja Juve vs Chelsea otsustab teise edasipääseja.

                              Kommentaar


                                ootab selle kordusmängu Nordsjaellandiga ära, siis saab pilt selgem. Aga tänane oli küll.. nojah. Hansen oli kuradi hea, kaitjad jõudsid hästi blokeerima aga eks endal jäi ka vajaka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X