320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    34 aastast meest 5-6-ndaks kaitsjaks võtta on tegelikkuses üsna mõtte koht.Sellises vanuses mehed peaksid saama regulaarselt mänguaega, et kondid soojas püsiksid, kogemus jm võib ju olla, kuid kui keha järgi ei tule ja noored mehed sprindivad a la 100m palliga 10.00 sekiga, siis on raske uskuda, et Lucio neil sabas suudaks püsida.
    Samas veel mõttetum oleks hoida noori meeskonnas eeldusega, et äkki läheb vaja. Pigem tuleb neile kasuks mujal mänguaja saamine ja lootmine, et kogemuste najal vanur toidab. Ka Euroopat mängides päris Zemani "mulle piisab 18st mehest" loogika ei toida- kui Zeman oleks oma kolmekümeaastase karjääri jooksul mõne tiimi Euroopasse vedanud, siis ta teaks, mis teema on.

    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
    Samas kui meenutada suvist EM-i siis, ega Lucio paar mängukest juve eest ei olnudki suurt hullemad kui Chiellini suvised esitused.
    Mõtled seda kohutavat turniiri, kus Itaalia jõudis finaali (, kus meeskonna üleüldise läbikukkumise taga vigastatud Chiello sooritus polnud väga katastroof)? Jup, loodetavasti lähiaastail nii kohutavat suurturniiri ei tule.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Samas veel mõttetum oleks hoida noori meeskonnas eeldusega, et äkki läheb vaja. Pigem tuleb neile kasuks mujal mänguaja saamine ja lootmine, et kogemuste najal vanur toidab. Ka Euroopat mängides päris Zemani "mulle piisab 18st mehest" loogika ei toida- kui Zeman oleks oma kolmekümeaastase karjääri jooksul mõne tiimi Euroopasse vedanud, siis ta teaks, mis teema on.
      Pole kindel, aga Lazio või Romaga ta kusagil vist ikka pusis, CL ta polnud aga Euro CUP äkki.Kaitseseisukohalt on Zeman natuke vale mees kellekohta väga sõnavõtta, kaitsmine pole olnud kunagi Zemani meeskondade prioriteet, Zemani nägemus kaitsest selline:seisku kasvõi kilomeetripost seal, peaasi, et me ei lakkaks ründamast ja ei teeks horisontaalsöötudega endal elu raskeks.

      Noorte jaoks on Serie B täiesti olemas ja kui vaadata nt Maldini ja 40 näidet, siis vana pani ühe soojaga.See Lucio lüke tglt oi minujaoks üldse väga arusaamatu, arvestades, et olite meistrid ja mees ei saanud isegi Interis hakkama ja otsest kaitsekriisi ka polnud.Eks arusaamatu käik sai veel arusaamatuma lõpplahenduse.
      Võiks ju tglt küsida kelle jaoks see diil kasulik oli, kellele seda üldse vajaoli?

      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mõtled seda kohutavat turniiri, kus Itaalia jõudis finaali (, kus meeskonna üleüldise läbikukkumise taga vigastatud Chiello sooritus polnud väga katastroof)? Jup, loodetavasti lähiaastail nii kohutavat suurturniiri ei tule.
      Jutt käis ühest mehest..ei maksa üldistada kohe, turniir ise oli hea ja tulemus peaaegu "kirss tordil", kuid itaalia meeskonna turniiri viletsaim mängija oli kahtlemata Chiellini.Hea tulemus oli pigem rohkem teiste meeste teene.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        See Lucio lüke tglt oi minujaoks üldse väga arusaamatu, arvestades, et olite meistrid ja mees ei saanud isegi Interis hakkama ja otsest kaitsekriisi ka polnud.Eks arusaamatu käik sai veel arusaamatuma lõpplahenduse. Võiks ju tglt küsida kelle jaoks see diil kasulik oli, kellele seda üldse vajaoli?
        Probleem oli ja on selles, et Juventuse vahetuskeskkaitsjad on Caceres, kes on terve elu mänginud äärekaitsjana ja pole/polnud suurt kindlust, et ta keskkaitses pädeb ja Marrone, kes on keskpoolkaitsja, kellest alles vormitakse keskkaitsjat. Suvel polnud mingit kindlust, et kumbki kõrgemal tasemel keskkaitses välja veab. Ja tõtt-öelda ei saa praegugi selles 100% kindel olla (kasvõi CLi perspektiivis), kuigi mõlemad mehed on täiesti normaalseid mänge teinud. Ainult nüüd on probleem selles, et kui taas kedagi kogenumat tuuakse, siis justkui vihjatakse "okei, Caceres ja Marrone, te olete toredad, aga me ei usu, et te suurtes mängudes hakkama saate." Just sestap ma loodan, et ei minda suure kala püüdmise teed ja praegused mehed saavad võimaluse. Kui on väga suur kihk kedagi tuua, siis võiks kasvõi Sörenseni või Masi tagasi tuua. Aga eks näis, mida Conte ja Beppe mõtlevad.

        Aga suvel oli vaja mingit säästulahendust ja meest, kes on ka loomupäraselt keskkaitsja. Tasuta saadud Lucio oli selles plaanis ideaalne: Serie A kogemusega, suurte mängude kogemusega ja kunagi ka kolmemehelises kaitseliin täiesti okeilt mänginud. Kuigi praegu võib öelda "Lucio ei saanud juba Interis hakkama", siis selline täiesti totaalne läbikukkumine oli siiski pigem üllatus ja võinuks eeldada, et Lucio hädapärase taseme veab välja. Ei vedanud ja fakit ja head teed mehele.

        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
        Jutt käis ühest mehest..ei maksa üldistada kohe, turniir ise oli hea ja tulemus peaaegu "kirss tordil", kuid itaalia meeskonna turniiri viletsaim mängija oli kahtlemata Chiellini.Hea tulemus oli pigem rohkem teiste meeste teene.
        Mingil määral nõus. Samas on kummaline järjepidevalt seda välja tuua- eriti arvestades, et 1) turniir oli pigem edukas 2) Chiellot mängitati viimastes mängude vigasena kuna talle sisulist alternatiivi polnud. Umbes sama keiss nagu Juve ründajatega- jah, asjad ei toimi(nud) ideaalselt, aga teiste meestega või(nu)ks seis hullem olla. Aganoh, kui Chiellotamp Teile rõõmu teeb, siis miks mitte.

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust

          See Lucio lüke tglt oi minujaoks üldse väga arusaamatu, arvestades, et olite meistrid ja mees ei saanud isegi Interis hakkama ja otsest kaitsekriisi ka polnud.

          Mina näiteks ostsin täna 2 pakki suhkrut. Vaja läks ainult ühte aga kuna ma juba poes olin siis võtsin teisegi ära. Muidu oleks keegi teine võtnud. Hea odav oli ka.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Võiks ju tglt küsida kelle jaoks see diil kasulik oli, kellele seda üldse vajaoli?
            Moggi.

            Ta teadis, et Zeman ajab ka sama meest taga. Seega tuli lihtsalt Romale käru keerata. Tõenäoliselt maksti mõned agendid kinni ja Roma skautidele pandi kah leib lauale, et nad Luciot liiga palju Zemanile ei kiidaks. Oleks Lucio Romas maandunud oleks Roma praegu scudettojahil.

            Mina näen igatahes vandenõud ja Roma peaks tänavuse scudetto endale saama.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Moggi.

              Ta teadis, et Zeman ajab ka sama meest taga. Seega tuli lihtsalt Romale käru keerata. Tõenäoliselt maksti mõned agendid kinni ja Roma skautidele pandi kah leib lauale, et nad Luciot liiga palju Zemanile ei kiidaks. Oleks Lucio Romas maandunud oleks Roma praegu scudettojahil.

              Mina näen igatahes vandenõud ja Roma peaks tänavuse scudetto endale saama.
              Hea meel tõdeda, et vähemalt üks rubelane suutis hetkeks oma ninaesisest natuke kaugemale näha. Ja ma olen täiesti kindel, et su postitus oli siiras ja ei sisaldanud mitte ühtegi tagamõtet-irooniat ega muud sellist.

              Ühe asjaga panid sa siiski puusse, nimelt Moggi oleks võinud teha ka väga suuremeelse teo ja loovutada Lucita Romale, kuid hooaja lõpuks oleks härra suuremeelne tulnud ja ikka kõigil ülejäänul 19 serie a tiimil vee peale tõmmanud, puhunud pintsakult tolmu, köhatanud kipsitolmust suu puhtaks,pühkinud opossumionu mokad rasvast puhtaks ja öelnud ONU REMUSE häälega: Scudetto on meie, scudetto on meie, scudetto on meie.Mina isiklikult ei imesta kui see ussripikust tarakaninägu varsti nukust valmikuks ei moondu, siis me saame alles tõelist Moggi õudu tunda, maailmalõpp ei ole sellekõrval mitte sittagi.


              Samas jääb ka variant ja võimalus, et Rube juhtkond Moggiga eesotsas tahtis lihtsalt Riomanistadele kärukeerata ja mägraemanda juurde lõunale saata(nö näidata sellega oma ülemvõimu transfer turul, sest reaalselt jäi juvel oma peaeemärk- 30 milline tipukas soetamata,seega hullati ja elati oma viha meie peal välja),napsata kõige magusam tükk otse Sabatini nina-alt.Ja nüüd siis jaanuaris visatakse närune-vigastatud Lucita , kellel pole luudel lihagi Huntide hammaste vahele.
              Kena viis oma üleoleku ja võimu näitamiseks.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Mina näiteks ostsin täna 2 pakki suhkrut. Vaja läks ainult ühte aga kuna ma juba poes olin siis võtsin teisegi ära. Muidu oleks keegi teine võtnud. Hea odav oli ka.
                Mina nt ei tarvita suhkrut.

                Kui seda antud konteksti kopeerida, siis juve on tõesti niivõrd rahakas tiim, et võib Lucio suguseid maailmanimesid osta Taavi Rähni ja Alo Bärengrubi pähe, kelle kuupalk ilmselt on sama suur kui lucio tunnipalk kui sedagi.
                Kui pappi on nagu löga siis miks mitte laamendada ja osta omale kõrgepalgalisi mängijaid ja siis poole hooaja pealt pay-cute ja muud säärast teha.
                Vaevalt, et Lucio nüüd oli nõus päris pätsi leiva eest lahkuma, ilmselt suurema skandaali ärahoidmiseks maksti mehele kena kopikas lepingu lõpetamiseks.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Mina nt ei tarvita suhkrut.

                  Kui seda antud konteksti kopeerida, siis juve on tõesti niivõrd rahakas tiim, et võib Lucio suguseid maailmanimesid osta Taavi Rähni ja Alo Bärengrubi pähe, kelle kuupalk ilmselt on sama suur kui lucio tunnipalk kui sedagi.
                  Kui pappi on nagu löga siis miks mitte laamendada ja osta omale kõrgepalgalisi mängijaid ja siis poole hooaja pealt pay-cute ja muud säärast teha.
                  Vaevalt, et Lucio nüüd oli nõus päris pätsi leiva eest lahkuma, ilmselt suurema skandaali ärahoidmiseks maksti mehele kena kopikas lepingu lõpetamiseks.
                  Absoluutselt nõus! Mina oleks näiteks antud papi eest ründesse Adriano toonud ja kaitsesse Loria! Raha suurepärane kasutus!
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Absoluutselt nõus! Mina oleks näiteks antud papi eest ründesse Adriano toonud ja kaitsesse Loria! Raha suurepärane kasutus!
                    2 meest on siiski kaks meest, mitte kaks ja pool meest!
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Aganoh, kui Chiellotamp Teile rõõmu teeb, siis miks mitte.
                      alati valmis. huvitav on märkida, et oli isegi võimalus, et temast tehakse inimene mitte küürakas: “I’ve got no problem admitting it, as a youngster I supported Milan,” he told a Juventus Premium Member video chat.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Või on Milani fännamine kummaline youngster`ite teema, millest normaalsed inimesed tulevad välja ja mida suudavad jätkata vaid väga hilise puberteediga noormehed. Ei saa välistada.

                        vt ka Milani fännid on foorumi Põhja-Tallinna põhifännid ja Bieberi põhifännid.

                        -e-
                        Üldiselt muidugi paistab Chiellotampijate jutust kadedust, et Teil ühtki nii kuumas vormis kaitsjat pole.

                        Kommentaar


                          Mis imesteroide te nüüd mängijatele sisse söödate, et need auruna välja tulevad?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Tsiteeriks siinkohal oma toakaaslast (napoletano):

                            Dopo aver assistito al rammarico per la vittoria del bologna da parte di due tifosi granata sono arrivato ad una conclusione...l'odio nei confronti della juve unisce l'italia più della nazionale.

                            Ehk siis tõlge: peale kahe Torino fänni pettumuse nägemist pärast Bologna võitu Napoli üle jõudsin järeldusele, et vihkamine juve vastu ühendab Itaalias inimesi rohkem kui poolehoid Itaalia koondisele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Või on Milani fännamine kummaline youngster`ite teema, millest normaalsed inimesed tulevad välja ja mida suudavad jätkata vaid väga hilise puberteediga noormehed. Ei saa välistada.

                              vt ka Milani fännid on foorumi Põhja-Tallinna põhifännid ja Bieberi põhifännid.

                              Kommentaar




                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X