320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • juve77
    replied
    Tere Eika,kuna Sa oled ilmselt kõige paremini Juve teemaga sinapeal,siis tekkis küsimus,et mis Sa arvad,kas või lausa millal võiks tulla Juventus mingisuguse OTT platvorm,mis pakuks oma mänge näidata üle maailma? Mingi teema siin just oli jutuks,kus Agnelli mainis midagi taolist.. ning kuna Juventus on pm nagu bränd,siis nad võiksid läbi neti enda mänge edastada küll.
    Serie A fännina oleks muidugi ideaalne see keegisugune Serie A Pass,aga see krt ei levi siiamaale,ning igast coppad,supercoppad ja cl mänge see ei kajasta.
    Tänud.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Ja mängupildi osas ma olen ka pigem telekavaataja paadis. Palli keerutati, aga seda neutraalses tsoonis ja viimasel kolmandikul kippusid need söödud pahatihti vastase jalal lõppema.
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Ma kujutan vaimusilmis ette, kuidas Sarri õhtul koduverandal istudes mõtiskleb, et kuramuse hea mängupilt oli tervikuna... On Sarri esimene hooaeg, on alles hooaja algus. Aga vaikselt hakkab see läbivaks teemaks muutuma, et Juve annab endast nõrgematele vastastele liiga palju privileegi olla mängus sees.
    Oleneb vist, kuidas tõlgendada seda "mängus sees olemine". Niiöelda korralikult palli keerutades või mänguliselt pole Juventusele viimase kuu jooksul löödud. Pigem on väravad tulnud kaitse apsakate või ebakõlade pealt.

    Viimase kuu mängud:
    vs Lokomotiv. Pealelöögid 28:5. Vastaste värav kaitse kollektiivsest ajupeeretusest.
    vs Bologna. Pealelöögid 23:9. Vastaste värav standardijärgsest segadusest.
    vs Inter. Pealelöögid 18:10. Vastaste värav De Ligti tekitatud penaltist.
    vs Leverkusen. Pealelöögid 11:9, taga null ja enamik vastaste pealelööke tulid siis kui Juventus oli juba 2:0 ees
    vs SPAL. Pealelöögid 21:5, taga null.

    Jah, statistika on pede. Aga reaalsuses 90% mängudest, kus sa vastasest vähemalt kaks korda rohkem peale lööd, saad sa 3 punkti kätte ja mina hetkel ei nuriseks. Natuke kaitsesse rohkem kindlust ja vähem ebakõlasid ning mu meelest oleks seis väga tiptop.

    -e-
    Ja lõppeks tehti see rahaliigutuse lüke ka ära, mida ammu oodati. Jeep hakkab särgisponsorluse eest senise 17m eest, mis oli selline väga-väga säästulahendus, maksma 45m, mis on selline Euroopa top5 piirimail särgisponsorlus. Asjaolu, et rahavooge läheb hirmsasti vaja, sest natuke ollakse omadega punases, sõnasti väga kenasti seletusega, et uus diil tehti kuna “the excellent sport performances achieved in recent years by the first team.”

    Leave a comment:


  • LeeRomeno
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    * See inimene (Sarri?), kes mõtleb, et on okei lasta Dybalal-Ronaldol kasti lähistel karistuslööke lüüa. Mitu korda peab Ronaldo karistuslöögid müüri lööma, et Pjanic ainulööjaks saaks? Usun, et 50 peaks nüüd koos olema. Ootame saja müürilöögini ära? Täielik idiootsus.
    No Ronaldo on juba aastaid olnud Euroopa top liigade kõige halvem karistuslöökide lööja, aga niikaua kui ta tiimis on, ei usu, et keegi teine võimaluse saab, äkki on see lepingus sees vms?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Stok

    telekavaataja, kas Sul oli full-rainis007-moment eile? Kelle poolt olid, kuidas enesetunne on?
    Imelik tunne oli küll. Päriselt.

    Aga kuidagi mängu algusest mu poolehoid liikus orgaaniliselt nõrgema satsi suunas. Küll Juve oleks sellest alagrupist ikka edasi läinud, aga Lokol oleks seda ühte punkti nii nii nii väga vaja. Pole hullu.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust

    nonoh...

    Positiivne
    * Mängupilt tervikuna.
    Ma kujutan vaimusilmis ette, kuidas Sarri õhtul koduverandal istudes mõtiskleb, et kuramuse hea mängupilt oli tervikuna...

    On Sarri esimene hooaeg, on alles hooaja algus. Aga vaikselt hakkab see läbivaks teemaks muutuma, et Juve annab endast nõrgematele vastastele liiga palju privileegi olla mängus sees.

    Täiesti lubamatu on esimesed 45 minutit muna veeretada. Esimese poolaja ainus reaalne võimalus oli Bonucci oma standardist (Ronaldo möödalöök oli eepiline, aga minu meelest oli seal suluseis). Jah, oleks Leo ära löönud, oleks ilmselt vaikselt sinna 2,3-0 suunas tüürinud. Aga... su vastasel on 11-12 tervet tasemel mängijat ja sa ei suuda tempot üles kruvida Meistrite Liiga koduses mängus.

    Nagu ma ütlesin, 3 punkti on antud situatsioonis kõige tähtsam. Ja tore, et Dybala raskel hetkel suudab iluväravaga võistkond üles äratada. Kuid selle mängu päästis Juventus sisuliselt värskusega ning pika pingiga. Mängu viimased 6-7 minutit näitasid, kui perses oli Lokomotiv omadega tegelikult.

    Algselt postitas eika Vaata postitust

    ahjaa, peamine ahastusse ajaja ununes kuidagi ära
    * See inimene (Sarri?), kes mõtleb, et on okei lasta Dybalal-Ronaldol kasti lähistel karistuslööke lüüa. Mitu korda peab Ronaldo karistuslöögid müüri lööma, et Pjanic ainulööjaks saaks? Usun, et 50 peaks nüüd koos olema. Ootame saja müürilöögini ära? Täielik idiootsus.
    See on jah debiilsus. Kaua geelikuldpall neid karistuslööke müüri taob? Pjanic on maailma üks parimaid karistuslöökide sooritajaid. Peaks nagu MOTT olema juba?

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Negatiivne
    * de Ligt. Jälle. See Lokomotivi värav. Sa lähed tsoonist välja peapallile ja hüppad pallist mööda, millega seljataha tekkis räige väli, mis ära kasutati. Täiesti ULME, kuidas hollandlane iga mäng õhupalle valesti hindab. Peaks poisi silmakontrolli saatma äkki?
    Peaks korra kordust vaatama, aga kui ma nüüd õigesti mäletan oli 4 kaitsjat 2 ründaja vastu. Kuidas süüdistada meest, kes läheb vastu liikunud ründajaga kaasa? Eder ei saanud palli, de Ligt ei saanud palli, pigem on probleem selles, kuidas Bonucci ja co seal kolmekesi ühe ründaja vastu seda jätkuolukorda ära ei klattinud.

    Ja mängupildi osas ma olen ka pigem telekavaataja paadis. Palli keerutati, aga seda neutraalses tsoonis ja viimasel kolmandikul kippusid need söödud pahatihti vastase jalal lõppema.

    Leave a comment:


  • eika
    replied

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Peale tulemuse suurt midagi positiivset küll pole hetkel.
    nonoh...

    Positiivne
    * Mängupilt tervikuna. Jah, saadi värav sisse. Jah, viigi- ja võiduvärav tulid viimasel veerandtunnil. Aga reaalsuses oli mäng Juventuse käes ja tundus olevat üks neid mänge, kus kõik läheb perse, kuigi peaks võimaluste poolest võidu ära võtma. Ronaldo värava eest mööda, Dybala värava eest mööda, Bonucci mööda, Higuaini kaks võimalust napilt mööda tulevad näiteks kohe meelde. Jah, raisati. Aga sellise mänguga nö tavalises mängus tulnuks pigem lihtne võit. Aga tuleb muidugi ka kiita, et näidati hinge ja võeti teenitud 3 punkti ära.
    * EuroDybala. Võimas. Tegelikult tahaks Dybalat selles ründajataguses rolli veel näha Higuaini-Ronaldo seljataga. Võiks olla äkki kõige ideaalem lahendus Juventusele (kuigi, tõsi, Ramsey oli ka enne vigastust seal väga hea). Ja see, et Dybala on alates eelmisest hooajast CLis löönud sama palju väravaid nagu Serie As on jabur. Düüdid, kes Juventust ainult CLis näivad võivad mõelda, et tegu ongi maailma top5 mängijaga.
    * Pjanic. Saanuks luti puhul ainsana kiita. Müstiliselt kombel suudab pidevalt palli keskväljal sinna, kus kaasmängijad saavad sellega edasi joosta.

    Neutraalne
    Šešni, Bonucci, Sandro, Cuadrado. Tegid oma töö ära, kuigi Cuadrado mängustiil (palju palli peatamist, palju tsenderdusüritusi) ajas närvi küll.

    Negatiivne
    * de Ligt. Jälle. See Lokomotivi värav. Sa lähed tsoonist välja peapallile ja hüppad pallist mööda, millega seljataha tekkis räige väli, mis ära kasutati. Täiesti ULME, kuidas hollandlane iga mäng õhupalle valesti hindab. Peaks poisi silmakontrolli saatma äkki? Hirmsasti meenutab Bonucci eelmist hooaega, kus esimesed mängud läksid võssa ja siis väike võbin jäi pikaks ajaks sisse. Loodetavasti noor poiss saab ikka peagi jalad alla.
    * Matuidi, meh. Rabiot, meh. Khedira, meh. Bentancur, meh. Kui äärekaitsjad olid kenasti ründesuunas teravust loomas, siis kõik keskvälurid lasid ikka valusalt lati alt läbi. Matuidilt üks sitemaid mänge üldse, mida ma näinud talt olen. Seda mainin veel eraldi ja uuesti ära, et ma siiani ei saa aru, et mida treenerid Bentancuris näevad ja miks teda platsil hoitakse.
    -e-
    ahjaa, peamine ahastusse ajaja ununes kuidagi ära
    * See inimene (Sarri?), kes mõtleb, et on okei lasta Dybalal-Ronaldol kasti lähistel karistuslööke lüüa. Mitu korda peab Ronaldo karistuslöögid müüri lööma, et Pjanic ainulööjaks saaks? Usun, et 50 peaks nüüd koos olema. Ootame saja müürilöögini ära? Täielik idiootsus.

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    Dybala tassis ära, esimene värav suht kaunitar ka, aga Lokomotiv tegi super mängu nende poolt vaadatuna.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Peale tulemuse suurt midagi positiivset küll pole hetkel.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Seal oli asjaolu, et pall läks käe pihta tema enda ebaõnnestunud puhtakslöömisest, eeldaks, et see sai määravaks.
    Seal võib tõepoolest tõlgendada, kas a) pall sai enne käe pihta minekut rikošeti või b) mängija oli kukkumas ja käsi oli keha/maapinna vahel nö loomulikus asendis. Aga mu meelest oli see siiski olukord, mis eelmistel aastatel kindlasti poleks penalti, kuid sellel aastal on kõik sarnased (kuid mitte samad, mis muidugi oluline erinevus) olukorrad penaltiteks antud. Etjah, natuke arusaamatu kogu see asi minu jaoks on hetkel.

    Leave a comment:


  • GoldenEagle
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Okei, võtan penaltijutu tagasi. Ju siis polnud.
    Seal oli asjaolu, et pall läks käe pihta tema enda ebaõnnestunud puhtakslöömisest, eeldaks, et see sai määravaks.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Referees chief Marcello Nicchi insists Matthijs de Ligt’s handball “was never a penalty” and urges fans to “stop coming to games” if they think otherwise.
    Okei, võtan penaltijutu tagasi. Ju siis polnud.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    2:1 vs Bologna



    * de Ligt. Veidi on juba hirmutav see seis. Kohe väga. Palacio, jah faking 37 aastane Palacio, suutis noormehe üle joosta paar korda. Selle võib isegi andeks anda, aga JÄLLE oleks hollandlane kuradi penalti tekitanud, kui videokohtunikud idioodid poleks. Selline käed laiali olukordadesse minek ja palli lennu pidev valesti hindamine on muutunud pea iganädalaseks probleemiks. Päris kole. Ja ma siiani ei saa aru, et kuidas kohtunikud selle olukorra eest penaltit Bolognale ei andnud. Olen ikka märgatavalt vähema eest antud penalteid tänavu näinud.
    Oi blin, teisipäeval on oodata ründegeeniust Fedor Smolovit, siis läheb ju eriti pupusse.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    2:1 vs Bologna


    Positiivne
    * Äärekaitsjad Cuadrado-Sandro. Olid platsil ühed silmapaistvamad mehed ja tõusnud vaikselt ründemängus väga olulisteks lülideks. Õnneks on Danilo ka nüüd tagasi ja saab meestele puhkust anda, sest muidugi küpsetatakse nad hooaja teiseks pooleks päris ära.
    * Ründeduo Ronaldo-Higuain. Jooksid, möllasid, lõid võimalusi ja Ronaldo muidugi lõi ühe ka ära. Kudagi eriti sümpaatne sooritus mõlemalt.
    * Pjanic. Maailma parim poolkaitsja.

    Negatiivne.
    * Rabiot. Sai aru küll, et miks ta muidu Matuidi taga pingil on.
    * Bernardeschi. Sai aru küll, et miks ta muidu Ramsey taga pingil on.
    * de Ligt. Veidi on juba hirmutav see seis. Kohe väga. Palacio, jah faking 37 aastane Palacio, suutis noormehe üle joosta paar korda. Selle võib isegi andeks anda, aga JÄLLE oleks hollandlane kuradi penalti tekitanud, kui videokohtunikud idioodid poleks. Selline käed laiali olukordadesse minek ja palli lennu pidev valesti hindamine on muutunud pea iganädalaseks probleemiks. Päris kole. Ja ma siiani ei saa aru, et kuidas kohtunikud selle olukorra eest penaltit Bolognale ei andnud. Olen ikka märgatavalt vähema eest antud penalteid tänavu näinud.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    2:1 vs Inter
    Serie A liidrid!
    Serie A + CL 9 mängu kaotuseta!


    Positiivne
    * Sarri(ball). Kõrge press, mis lõhkus vastaste mängu. check. Pallikeerutamine, mis harutas vastaste kaitse lahti. check. Esimest korda tänavu oli tunne, et see Sarriga Juventus võib päris äge tulla, sest esmakordselt suudeti oma mäng vastasele korralikult peale suruda. Ja lisaks tuleb kiita Sarrit vahetuste eest, sest esmapilgul tundus Bentacuri toomine ründajate taha jabur, kuid tegelikult suutis noor uruguailane täielikult Brozovici (ehk senise mängu Interi parima mehe) lukku panna. Ja Higuain oli ka muidugi supervahetus. (okei, möönan muidugi ka seda, et Interile oli Sensi kaotus väga valus pauk. Ja selles on ka suur vahe, kas sul on vahetusest tulemas Vecino-Bastoni-Politano või Higuain-Can-Bentancur)
    * Pjanic. Esimesele väravale filigraanne sööt, mis mängis pool Interi kaitset mängust välja ja teise värava puhul otsustav sööt liinide vahele, kus ühtäkki oli kolm Juventuse meest ja kust lõppeks Higuain palli väravasse sai. Lisaks keerutas bosnialane palli väga kenasti. Korralik tööpäev ja minu silmis MoM. Ja Pjanic on (taaskord minu arvates) tegemas väga jõhkrat hooaega.
    * Dybala. Kuniks kumm teisel poolajal tühjaks läks oli parim mängija platsil. Terav, liikuv ja resultatiivne. Paolot ei sunnitud seekord väga madalale pallile vastu tulema, mis tähendas, et Dybala sai ohtu luua vastaste kasti lähistel. Oli hea ja tuleviku vaadates päris lubav mäng.
    * Ronaldo. Üritas igast asendist ja jäi väga vähe väravast puudu (napp sulg värava puhul ja kasvõi see lattilöök). Aga pigem jäi silma just kaitses, kus mees pea kõikidele standarditele sai pea vahele ja tegelikult jagas portugallanne väga kenasti palli ka ründes.
    * Bonucci. Müstilisel kombel suutis Lukakuga väga võrdselt maadelda ja Leo on tegemas elu ehk parimat hooaega.
    -e- ahjaa
    * Suviste üleminekute perseminek. Dybalat suruti suvel minema ja Higuaini suruti minema. Eile mõlemalt värav. Raamatupidajad kindlasti nutavad kodus, sest palgafond on punases, aga fännidel on rahuloluks põhjust.
    * Cuadrado. Esimesed mängud paremkaitsjana ja mulje on selline justkui oleks terve karjääri seal mänginud. Ausaltöeldes jätab paremkaitses väga hea mulje ja jättis ka Interi vastu. Kummalisel kombel tekitab kaitsesuunal isegi rohkem kindlust kui seda suutis Joao Cancelo eelmisel aastal ning Cuadrado ründeoskustes (loe: triblamine ja tsenderdamine) ei tohiks nagunii kahtlust olla.

    Negatiivne
    * Bernardeschi. Väga nähtamatu. Mis teeb murelikuks, sest 4-3-1-2 peale mineku üks põhjuseid oli Bernale mängukoha leidmine. Natuke sai (jep. ise ka ei usu. et seda ütlen) Ramseyt igatsetud.
    * Khedira. Kaitses ajas asja ära, aga ründesuunal oli kuidagi mängust väljas. Polnud jookse kaste ja hoidis ennast rohkem tagaplaanile. Võis muidugi olla ka Sarri suunis, sest tema "katta" olid keskväljal alguses Sensi ja hiljem Barella.
    * de Ligt. Väike kala tuli sisse, kui mõneti arusaamatult käed laiali olukorda läks. Muus osas ei saa kurta. Võitles temagi Lukakuga korralikult ja suutis kiirete vastastega võidu joosta. Lisaks suudab jalaga ka päris kenasti rünnakut avada. Üldjoontes tiptop, aga natuke ehmatav-hirmutav see on , et kahes suurmängus (vs Napoli ja vs Inter) saadud neljast väravast võib vist 3 de Ligti arvele panna. Ja seda tsenderdusolukordades, kus noor poiss on lihtsalt palli lendu või olukord valesti hinnanud. Loodetavasti hooaja kõige otsustavamaks faasiks sellised apsakad kaovad ära.

    Peale koondisepausi Bologna, Lokomotiv ja Lecce. Natuke keerulisemaks läheb graafik novembris, kus tuleb tihedalt raskeid mänge. Seniks tuleks väiksematelt tiimidelt täispunktid ära noppida, et koperdamisruumi tekiks.

    Leave a comment:

Working...
X