320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • raudidas
    replied
    Kasutaja Nasfal avatar
    Nasfal said:
    Täna 05:35
    Algupärane
    Miks Real Madridile on lubatud igas alafoorumis oma teemat, aga teistele klubidele mitte? Natukene võrdõiguslikust pls

    vast ikka sellepärast, et iga PL top6 klibide uudised risuatavad SN pealehte... 86% SN ajakirjanikest tunduvad olevat LiveManujne wankerid.. võrdõiguslikkkus?!?!😂 ime et siin foorumis kommentaare ei tsenseerita veel mis ingl klubide vastu on.. AjaxJuve oli põnev ja atraktiivne! Juve Meistriks!

    Leave a comment:


  • eika
    replied


    Positiivne.
    Ronaldo. Täiesti asendamatu suurtes mängudes.
    Šešni. Värava puhul polnud midagi teha, aga tegi samas mitu päris kena tõrjet ja ei väristanud.
    Costa. Tuli, lõi teravust ja oli meeldivalt näljane. Mida ei saa muu tiimi kohta öelda.
    Ja, noh, kõik vist?

    Neutraalne.
    Cancelo ja Sandro. Täpselt sellised vennad, kes teevad ründes super tööd ja siis kaitses panevad totaalselt mäda. Ühest sellisest tuli muidugi ka Ajaxi värav.
    Bentancur. Täpselt selline vend, kes teeb ründes super eeltöö ja siis kaitses paneb totaalselt mäda. Tegelikult ajab noormees mind väga närvi. Türa, jookse kaitsesse ja tee musta tööd ka. Täiesti munnis ikka, kui hakkad Khedirat platsile soovima.
    Rugani-Bonucci. Kuigi poolkaitse ja äärekaitse oli täielik läbisõiduhoov, siis antud duo sai tööga päris okeikalt hakkama.

    Negatiivne.
    Poolkaitse nii kaitses kui rünnakul. Kuidas, kurat, Ajax suudab meeskonna selliselt üle mängida? Pjanic-Matuidi-Bentancur olid kõik sellesplaanid täielik null.
    Rünnak, väljaarvatud Ronaldo ja Costa. Mandzukic kohutav. Bernardeschi talutav, aga siiski üsna null. Dybala kohutav. Kuhu, kurat, jäi Moise Kean?
    Allegri. Mis, kurat, see veel oli? Kuidas Ajax sai nii üle olla? Miks poolkaitse ei suutnud kohaneda vastaste mänguga? Miks teravuse loomine ei tulnud välja? Selliselt lati alt läbiminekut pole Maxilt ammu olnud.
    ahjaa
    Kohtunik. Eelkõige VARikohtunikud. Kuidas, kurat, te penaltit ei andnud.

    Üldiselt oli kole õhtu. Viik on nii ja naa tulemus. Väike sisetunne on, et äkki olnud luttisaamine olnud paremgi, et järgmine mäng 100% peale tuldaks.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
    Sama mäng tegi minust Ajaxi fänni. Selle vahega, et ma ei teadnud toona, kes on favoriit. Aga nagu Sinulgi on paar Ajax- Juventus, ka minule eriline sellest ajast peale. Kena kokkusattumus
    Ajax on see hooaeg tubli ning eile mängiti jalgpalli. Super!

    Kena kokkusattumus indeed.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Juventus ei väärinud võitu, aga miks 53' minutil penaltit ei määratud?












    Link: https://imgur.com/a/SV0AmcD

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    No läks pigem selliselt nagu telekavaataja ütles.

    Aga tore oli Douglas Costat üle pika aja platsil näha.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Miks Real Madridile on lubatud igas alafoorumis oma teemat, aga teistele klubidele mitte? Natukene võrdõiguslikust pls

    Leave a comment:


  • Temp0
    replied
    Cristiano Ronaldo has now scored 24 goals in the UEFA Champions League quarter-final stage, more than the next two players combined: Leo Messi (10) and Raúl González Blanco (10).

    GOAT

    Real suutis võita võõrsil aga langes ikkagi, teil viik, Turinis tuleb raske mäng

    Leave a comment:


  • Indrekolen
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Kaugel 1996. aastal mu toetus Juventusele. Enne tollast finaali mäletasin, et Ajax on favoriit ja mulle juba väiksena ei meeldinud favoriitide võidud. Niisiis mina olin Juventuse poolt.

    Muidugi pole tegu väikese klubiga ja praeguseks on klubide "suurused" oluliselt erinevad. Kuid Ajax-Juventuse paar on minu küll omal kohal igavesti.

    Ilmselt tuleb allegrilikult mittemidagiütlev 1. raund täna.

    Sama mäng tegi minust Ajaxi fänni. Selle vahega, et ma ei teadnud toona, kes on favoriit. Aga nagu Sinulgi on paar Ajax- Juventus, ka minule eriline sellest ajast peale. Kena kokkusattumus

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Palju pole vaja, Ronaldo pani kiharad peale, Jättis De Ligti ja De Jongi seljatah ja lendav portugallane nõelas jälle! 5. värav sellel hooajal UCLis.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Kaugel 1996. aastal mu toetus Juventusele. Enne tollast finaali mäletasin, et Ajax on favoriit ja mulle juba väiksena ei meeldinud favoriitide võidud. Niisiis mina olin Juventuse poolt.

    Muidugi pole tegu väikese klubiga ja praeguseks on klubide "suurused" oluliselt erinevad. Kuid Ajax-Juventuse paar on minu küll omal kohal igavesti.

    Ilmselt tuleb allegrilikult mittemidagiütlev 1. raund täna.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas Tauri.T Vaata postitust
    Kuigi, kaitses on seisud natuke sitemad, kui 2017 aastal.
    Kusjuures ma oleks üsna üllatunuud, kui see kaitseliin + Khedirat asendav Bentancur suudaks taga nulli hoida. Selliseid mädapanekuvendasid on platsil natsa palju.

    Leave a comment:


  • Tauri.T
    replied
    Ma ei tea, kas ma olen liiga enesekindel, aga peale loosi oli juba tunne, et tuleb selline Monaco 2.0, kes samuti eelnevates ringides kickäss mänguga suuri rappis. Pakitakse tihedalt kokku, võetakse jooksuruum ära ja kontrates on Higuaini asemel CR7 ära lõömas.

    Kuigi, kaitses on seisud natuke sitemad, kui 2017 aastal.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Õhtuks ennustatakse üsna üllatustevaba 4-3-3 formatsiooni, kus Bernardeshi on Dybala pingile lükanud ja Ronaldo on tagasi. Eks natsa lahtine on, kas tullakse peale kahe väga ründava äärekaistjaga või lastakse üks itaallastest platsile. Ei välistaks seda Allegri puhul.

    Puudujatest. Chiellini väljas (vägaväga sitt), Can väljas (pigem sitt), Caceres väljas (täiesti pohui) ja vist ka Costa väljas (elab üle, sest on olemas ju MOISE FAKING KEAN).

    Ideaalis võiks esimese mänguga asjad selgeks teha, aga kuna tegu on Allegri Juventusega, siis raudselt tuleb mingi kinnine sitt ja mul personaalselt väga suured lootused võõrsilmängu eel pole.
    Mulle imponeerib kuidas on õnnestunud Ajaxi standard 4-3-3 formatsioon joonistada hoopis mingiks muuks asjaks

    Leave a comment:


  • Iceman
    replied
    Juve odds ikka kõvasti tõusnud, nüüdseks juba 2.55, usun, et ka põhjusega ja jap olen üllatunud veidi, kui peaks mingi võit tulema. Suht kahtlane. Ajaxi fännid olla möllu teinud ka Juve hotelli ees südaöösel, et näis kuidas see mõjutab. Real Madridi võideti aga no Real kaotas ise ka seal mängu ära, aga samas, ei tea kui palju võis mõjutada siiski see ilutulestik hotelli ees öösel. Igatahes Ajaxi fännid suht karmid, Around Turin lehe haldaja hoiatas FB´s, et keegi väga üksi Juve sümboolikaga ringi ei käiks, kuna reaalne oht peksa saada Amsterdamis.

    Eks näis kuidas ilma Chiellinita hakkama saadakse siis, muretsemiseks on põhjust.

    Leave a comment:


  • Navas
    replied
    Arvan, et tänase mängu puhul oleks Cancelo väga hea lüke, võõrsil vaja väravaid ju paugutada.

    Leave a comment:

Working...
X