320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

    Ei 100% sina. Ma sind telekast näinud. Konkreetne olukord oli Pudeli ees. Räuskamine see muidugi jah ei olnud, kõndisid seal lihtsalt ringi, tervel pundil identifitseeritavad omosärgid seljas, need v-kaelusega.

    Võibolla tuli seekord konkreetse olukorra osas pool juttu juurde mul, aga "hea narratiiv on tähtsam kui reaalelulised faktid*".

    *Teesid pressinõukogu seinal.
    A mis aasta see võis olla?

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

    Nii. Võtame ikkagi viisakalt ja kaine peaga.

    a) eika on toorelt hetero ja kift vend, võrksärgipildid on sama leged nagu mänkustani teemas phil jonesi lõust või mõni pensionärist vaal rooney tilli otsas
    b) AI on huumorivaene barcariho (nagu ka nt midfielder PSV teemas [PS! kui sa pole seal lugemas hiljaaegu käinud, siis mine, saad end lõbustada]), kõikides Itaalia teemades (va Inter) on hea huumoriga vennad koos, kes tajuvad rohkem biiti, kui ükskõik milline britihomo (va nasfal, ja aegajalt ka mõni plastmass aastast 1999)
    c) kadunud pole keegi, ka mina mitte (vt eelmisele lehele)
    d) oota, Kalamajas ma vist pole räuskamas käinud, niiet ajad mind vist Pintsuga sassi, kes seal oma Bundesliga tiitleid iga aasta veebruari lõpus tähistab
    Ei 100% sina. Ma sind telekast näinud. Konkreetne olukord oli Pudeli ees. Räuskamine see muidugi jah ei olnud, kõndisid seal lihtsalt ringi, tervel pundil identifitseeritavad omosärgid seljas, need v-kaelusega.

    Võibolla tuli seekord konkreetse olukorra osas pool juttu juurde mul, aga "hea narratiiv on tähtsam kui reaalelulised faktid*".

    *Teesid pressinõukogu seinal.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mul eikast isegi kahju. Ta vist isegi ei ole pede, aga lampi lihtsalt mingite meeste pice viskab siia. Nata viskab seda AI vibe partsa teemas. Et selles osas väga lahe ja respekt. Päris fänn isegi vist.

    Samal ajal kui teised kõik kadunud. Vanasti oli juttu nii palju, sest külas oldi kuningad, aga nüüd ei ole viimastki. Niu. Tofõu kunagi käis ka mööda kalamaja ringi röökides ja eluvend. Mõtlesin, et issand jumal, mis nüüd küll juhtus...

    Aga tuligi välja, et külatšempionaadi tähistus oli. Lampi ei tuleks never selle peale, aga üks sõber ka pede ja ütles, et juve võitis liiga... Küll kunagi uuesti.
    Nii. Võtame ikkagi viisakalt ja kaine peaga.

    a) eika on toorelt hetero ja kift vend, võrksärgipildid on sama leged nagu mänkustani teemas phil jonesi lõust või mõni pensionärist vaal rooney tilli otsas
    b) AI on huumorivaene barcariho (nagu ka nt midfielder PSV teemas [PS! kui sa pole seal lugemas hiljaaegu käinud, siis mine, saad end lõbustada]), kõikides Itaalia teemades (va Inter) on hea huumoriga vennad koos, kes tajuvad rohkem biiti, kui ükskõik milline britihomo (va nasfal, ja aegajalt ka mõni plastmass aastast 1999)
    c) kadunud pole keegi, ka mina mitte (vt eelmisele lehele)
    d) oota, Kalamajas ma vist pole räuskamas käinud, niiet ajad mind vist Pintsuga sassi, kes seal oma Bundesliga tiitleid iga aasta veebruari lõpus tähistab

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    Mul eikast isegi kahju. Ta vist isegi ei ole pede, aga lampi lihtsalt mingite meeste pice viskab siia. Nata viskab seda AI vibe partsa teemas. Et selles osas väga lahe ja respekt. Päris fänn isegi vist.

    Samal ajal kui teised kõik kadunud. Vanasti oli juttu nii palju, sest külas oldi kuningad, aga nüüd ei ole viimastki. Niu. Tofõu kunagi käis ka mööda kalamaja ringi röökides ja eluvend. Mõtlesin, et issand jumal, mis nüüd küll juhtus...

    Aga tuligi välja, et külatšempionaadi tähistus oli. Lampi ei tuleks never selle peale, aga üks sõber ka pede ja ütles, et juve võitis liiga... Küll kunagi uuesti.
    Ma vist pean ka üht üksikut vaba õhtut ootama, mil saaks üksinda kodus arvuti taga Westonsit juua, et sulle sama värvikalt vastata. Küll siis vastatud saab!

    Leave a comment:


  • plastic'99
    replied
    Mul eikast isegi kahju. Ta vist isegi ei ole pede, aga lampi lihtsalt mingite meeste pice viskab siia. Nata viskab seda AI vibe partsa teemas. Et selles osas väga lahe ja respekt. Päris fänn isegi vist.

    Samal ajal kui teised kõik kadunud. Vanasti oli juttu nii palju, sest külas oldi kuningad, aga nüüd ei ole viimastki. Niu. Tofõu kunagi käis ka mööda kalamaja ringi röökides ja eluvend. Mõtlesin, et issand jumal, mis nüüd küll juhtus...

    Aga tuligi välja, et külatšempionaadi tähistus oli. Lampi ei tuleks never selle peale, aga üks sõber ka pede ja ütles, et juve võitis liiga... Küll kunagi uuesti.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Ilusat võrksärgis meheilu

    Hakka või uskuma, et need uued üleminekutebossid jagavad asja.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Kulusevski oli Parmas väga kunn, Juve rikkus poisi täitsa ära. Conte võtab Bentancuri ka.
    "Rikkus ära", eksole. Kulul üks jalg ja ilma suure ruumita ta ei tee midagi. Väiketiimis Parmas seda jooksuruumi oli, Juventuses mitte. Pahatihti see väikses ruumis resultatiivne tegutsemine näitabki, kes on äss ja kes lihtsalt okei mängija. Ma ise ütlen selle kohta "Giovinco teooria", kes kunagi sarnaselt Parmas küttis hooajal15 ja Juventuses ei suutnud midagi. Aga eks näis, kas ja kuidas Inglismaal rootslasele seda ruumi tekib.

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Paistab, et jaanuaris võib veel võrksärgipilte saata, sest juttude järgi on tiimiga liitumas Denis Zakaria. Mönchengladbachi ja Šveitsi koondislasel saab eeloleval suvel leping läbi ning Juventus viskab väidetavalt suti plekki, et vend juba praegu triibulise särgi selga tõmbaks. Kuna enda teadmised mehest on nullilähedased, siis võtame appi viis nädalat tagasi Bundesliga kodulehel kirjutatu.

    "I've been compared to [Patrick] Vieira and [Paul] Pogba – two more players I really respect and, in a way, see as role models. When I watch videos of them I think I'd like to play that way," Zakaria has said previously.
    "It's not easy to compare him to the greats of the past, but he combines many qualities that were really defined by Michel Platini and Zinedine Zidane." - Gladbach goalkeeper Yann Sommer
    "I'm glad that Gladbach have found another pearl. At his age I was earning my first stripes for Borussia. He reminds me of Toni Kroos at that age." - German football great Lothar Matthaüs

    Ehk siis... tegu on Vieira, Pogba, Platini, Zidane'i ja Kroosi hübriidiga? Kui Bundesliga koduleht ei valeta, siis Juventus saab maailma parima poolkaitsja! Aga eks näis, kas läheb diiliks. Eeldatavasti peab enne praegusest puidust lahti saama.

    -e- okei, vend tuli juba öise lennuga Torinosse. Samal ajal sõitis Londoni suunas nahui lennuk, mille peal oli Kulusevski.
    Kulusevski oli Parmas väga kunn, Juve rikkus poisi täitsa ära. Conte võtab Bentancuri ka.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Paistab, et jaanuaris võib veel võrksärgipilte saata, sest juttude järgi on tiimiga liitumas Denis Zakaria. Mönchengladbachi ja Šveitsi koondislasel saab eeloleval suvel leping läbi ning Juventus viskab väidetavalt suti plekki, et vend juba praegu triibulise särgi selga tõmbaks. Kuna enda teadmised mehest on nullilähedased, siis võtame appi viis nädalat tagasi Bundesliga kodulehel kirjutatu.

    "I've been compared to [Patrick] Vieira and [Paul] Pogba – two more players I really respect and, in a way, see as role models. When I watch videos of them I think I'd like to play that way," Zakaria has said previously.
    "It's not easy to compare him to the greats of the past, but he combines many qualities that were really defined by Michel Platini and Zinedine Zidane." - Gladbach goalkeeper Yann Sommer
    "I'm glad that Gladbach have found another pearl. At his age I was earning my first stripes for Borussia. He reminds me of Toni Kroos at that age." - German football great Lothar Matthaüs

    Ehk siis... tegu on Vieira, Pogba, Platini, Zidane'i ja Kroosi hübriidiga? Kui Bundesliga koduleht ei valeta, siis Juventus saab maailma parima poolkaitsja! Aga eks näis, kas läheb diiliks. Eeldatavasti peab enne praegusest puidust lahti saama.

    -e- okei, vend tuli juba öise lennuga Torinosse. Samal ajal sõitis Londoni suunas nahui lennuk, mille peal oli Kulusevski.

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Natuke meheilu reedesse
    FKMXnUYXIAEzqkh?format=jpg&name=4096x4096.jpg

    Liigas viimase 30 mänguga 25 väravat. Sai täna 22. Pole paha. Mul omad reservatsioonid on ja ma pole iial väga suur Dušani fänn olnud, aganoh, parem ikka kui praegused vennad.

    Leave a comment:


  • Jasper
    replied


    [text required]

    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Juventus have an agreement in principle on the figures with Fiorentina for Vlahovic. The key will be the method of payment.


    Leave a comment:


  • eika
    replied
    Algselt postitas mazz Vaata postitust
    Vähemalt kaitse toimib ja Milan ei suutnud ka suurt midagi luua. Üldiselt mängupilt on umbes samasugune värvikuivamine nagu Allegri kuldsetel aegadel, aga enam ei tooda see ka tulemusi.
    Ma ütleks, et mängupilt on selline, mida me ootasin hooaja alguses ning praeguseks eeldanuks, et rünnak tuleb järgi. Vähe selline mulje on, et see tiim on nö arengus kolm kuud maas vms.

    Üldiselt mulle meeldib, et kuhu suunas see tiim liigub. Grinta on tagasi - kõik mehed töötavad, rassivad, möllavad ja vastastele midagi üheski väljakuosas lihtsalt ei anta. Aga tõsi on ka see, et kui sul (peale Chiesa vigastust) on rünnaku teravaim mees 33aastane Cuadrado, kes viimastel hooaegadel rohkem äärekaitsja, siis läheb keeruliseks. Muidugi mingite Allegri otsustetega on mul keeruline nõus olla: miks mängib McKennie vasakäärena? Miks mängib Locatelli nii madalal? Miks Bentancur üleüldse mängib? Kuid üldiselt on selle peamine probleem see, et Morata, Dybala ja Kean on pasad. Kui triost hakkaks keegi stabiilselt skoorima, siis võiks tänavu veel asja saada.

    Leave a comment:


  • mazz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    xG: Milan 0.71 - 0.35 Juve

    Kust Juve 0.35 üldse sai?
    Mingi Dybala standardite järgi lubav löögikoht oli esimesel poolajal, aga üldiselt jah täiesti hambutu mäng. Samas pole mõtet ründajate otsa vaadata, kui kogu meeskond tegutseb nii madalal, et kui pall jõuabki ette, siis on ründajad seal isoleeritud. Topeltvahetuse järel 4-3-3 peale üle minnes läks pisut lõbusamaks, aga siis oli Kean jälle frustreeriv.

    Vähemalt kaitse toimib ja Milan ei suutnud ka suurt midagi luua. Üldiselt mängupilt on umbes samasugune värvikuivamine nagu Allegri kuldsetel aegadel, aga enam ei tooda see ka tulemusi.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    xG: Milan 0.71 - 0.35 Juve

    Kust Juve 0.35 üldse sai?

    Leave a comment:

Working...
X