320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Jutud liiguvad, et Zidane ka Juvega liitumas, Allegri õpipoisiks ja kahe aasta pärast, kui Allegril leping läbi, võtab ohjad üle Zidane.
    Pigem kui siin saaks üldse midagi loogilist olla, siis ainult see, et Zidane tuleb peatreeneriks ja Allegri vajuks abitreeneriks.

    Kommentaar


      Lol pliis, ärge ajage naerma. Zidane nüüd küll suurem pole, kui Allegri. Igaljuhul mina eelistaks Allegrit.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Pigem kui siin saaks üldse midagi loogilist olla, siis ainult see, et Zidane tuleb peatreeneriks ja Allegri vajuks abitreeneriks.

        Kommentaar


          Kle mine käi korra ujumas ja käi ikka vee all ka, et peakolp külma peale saaks. Allegri > Zidane hahaa

          Üks on võitnud robu Serie A tiitleid jt karikaid põhimõtteliselt ilma mingisuguse konkurentsita(ainult eelmise aasta Napoli pushis viimaste nädalateni ja see on olnud parim, mis Juve vastu on suudetud teha kõigi nende 7 järjestikuse scudetto aastatega)

          Teine on ülelöönud CL rekordeid 3kordselt, rekordid , mis pidid võimatud olema.

          Ice'l tuleb 2nd postituskaristus peale panna ja sundsuvepuhkusele saata.

          Kommentaar


            Algselt postitas Iceman Vaata postitust
            Lol pliis, ärge ajage naerma. Zidane nüüd küll suurem pole, kui Allegri. Igaljuhul mina eelistaks Allegrit.


            Olge nii hardcore Allegri fännid, kui tahate, aga isegi teie peate tunnistama, et Zidane'i jaoks oleks antud käik räige tagasiminek. Mina olen kuulnud, et spordidirektori kohta on talle Juve poolt pakutud. Ka see oleks

            Kommentaar


              No ei, mina hindan rohkem ikka seda, kuidas Allegri on järjepidevalt suutnud läbiterve hooaja mehi niimoodi motiveerida, et klubi on juba 7 korda järjest liiga ära võitnud. Üksikutele mängudele keskendudes on palju lihtsam mehi motiveerida ja kindlasti jah, 3 järjestikulist CLi võita on kindlasti austusväärne ja näitab, et on tasemel treener, aga minu silmis Allegri on ikkagi kõvem. Nende 4. järjestikulise Scudetto võitmisel ju ei ole palju jäänud puudu, et ka CL ära võita...Jah, Zizou suutiski ühe korra teha seda, võites nii La liga, kui CL´i, aga see oli ka üks kord ja minu jaoks siiski ei kaalu üles 4 järjestikulist Scudetto võitmist ja selle kõrval ka 2 CLi finaali..

              Väites, et Zidane > Allegri, soovitaks mu sul teha üks külm suplus külmas vees, nii, et pea ka korra vee all ära käiks.

              Igatahes, Ronaldo tiimiga USA turneele ei sõida, alustab treenimist veits hiljem Torinos koos teiste MMil käinud meestega.

              Ronaldo won't go to the States - The Portuguese will begin preparation at the end of July at the Continassa along with Douglas Costa, Bentancur, Dybala and Higuain. Early August, Matuidi & Mandzukic will join them. 8/8/18 - First training, all together. [Romeo Agresti] @juvefcdotcom
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                No ei, mina hindan rohkem ikka seda, kuidas Allegri on järjepidevalt suutnud läbiterve hooaja mehi niimoodi motiveerida, et klubi on juba 7 korda järjest liiga ära võitnud. Üksikutele mängudele keskendudes on palju lihtsam mehi motiveerida ja kindlasti jah, 3 järjestikulist CLi võita on kindlasti austusväärne ja näitab, et on tasemel treener, aga minu silmis Allegri on ikkagi kõvem. Nende 4. järjestikulise Scudetto võitmisel ju ei ole palju jäänud puudu, et ka CL ära võita...Jah, Zizou suutiski ühe korra teha seda, võites nii La liga, kui CL´i, aga see oli ka üks kord ja minu jaoks siiski ei kaalu üles 4 järjestikulist Scudetto võitmist ja selle kõrval ka 2 CLi finaali..

                Väites, et Zidane > Allegri, soovitaks mu sul teha üks külm suplus külmas vees, nii, et pea ka korra vee all ära käiks.

                Igatahes, Ronaldo tiimiga USA turneele ei sõida, alustab treenimist veits hiljem Torinos koos teiste MMil käinud meestega.
                Supelda võiks küll praeguse ilmaga, aga palliplatsil on seis 2-0 Zizou kasuks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  No ei, mina hindan rohkem ikka seda, kuidas Allegri on järjepidevalt suutnud läbiterve hooaja mehi niimoodi motiveerida, et klubi on juba 7 korda järjest liiga ära võitnud. Üksikutele mängudele keskendudes on palju lihtsam mehi motiveerida ja kindlasti jah, 3 järjestikulist CLi võita on kindlasti austusväärne ja näitab, et on tasemel treener, aga minu silmis Allegri on ikkagi kõvem. Nende 4. järjestikulise Scudetto võitmisel ju ei ole palju jäänud puudu, et ka CL ära võita...Jah, Zizou suutiski ühe korra teha seda, võites nii La liga, kui CL´i, aga see oli ka üks kord ja minu jaoks siiski ei kaalu üles 4 järjestikulist Scudetto võitmist ja selle kõrval ka 2 CLi finaali..

                  Väites, et Zidane > Allegri, soovitaks mu sul teha üks külm suplus külmas vees, nii, et pea ka korra vee all ära käiks.

                  Igatahes, Ronaldo tiimiga USA turneele ei sõida, alustab treenimist veits hiljem Torinos koos teiste MMil käinud meestega.
                  Esiteks CL finaalides on Allegri ikka taktikaliselt täiesi puusse pannud ja ei ole suutnud näidata kõige tähtsamates mängudes mitte mingisugust taset. Teiseks on Allegril vaja liiga võitmiseks madistada Napoli-Roma-Interiga kui Realil on vaja madistada Barcelona-Atleticoga nii, et sa võid siin vaielda palju sa tahad, siis siin on ikkagi tohutu vahe. Allegri on kahtlemata väga andekas ja maailmaklassi treener, aga Zidane on lihtsalt siiani olnud maailma parim. Allegril ei ole õpetada peatreenerile, kes võidab 3x järjest CL ja Allegrile korralikult koerapoosis sisse kütab ikkagi mitte midagi ja tema on see, kes peaks õppima.

                  Kommentaar


                    Oiiii poja poja poja, Allegril on küll ja küll mida õpetada Zidane´le.

                    Kle antaks mulle siuksed finantsvahendid ja sellise koosseisuga klubi nagu Zidane´le sülle kukkus, oleks ma ise ka need 3 järjestikulist CL´i ära toonud.

                    Nende juttudega, et Zidane on suurem, kui Allegri, võite kõik heaga kassi saba alla minna.
                    Ela ja tunne, et elad
                    see on kõige lihtsam
                    filosoofia, mis toimib
                    sule silmad ära vaata
                    tagasi, hinga sügavalt ja
                    hüppa üle iseenda varju
                    tule koos minuga.

                    Kommentaar


                      Finantsvahenditest rääkides... Zidane'i ajal oli netspend ligikaudu +€75M. Paljudel treeneritel on sarnased (või isegi veel suuremad) vahendid olnud kasutada, miskipärast pole keegi isegi kahte suutnud järjest võita. Ning selles Cardiffi mängus ei olnud vist eriti küsimust, kumb vähemasti tol päeval oli parem treener. Aga noh, CLi karikas ära tuua on ju sama nagu Serie A või pakk pelmeene kuskilt Rimist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Oiiii poja poja poja, Allegril on küll ja küll mida õpetada Zidane´le.

                        Kle antaks mulle siuksed finantsvahendid ja sellise koosseisuga klubi nagu Zidane´le sülle kukkus, oleks ma ise ka need 3 järjestikulist CL´i ära toonud.

                        Nende juttudega, et Zidane on suurem, kui Allegri, võite kõik heaga kassi saba alla minna.
                        Keda see Zidane, siis meeskonda tõi nende summade eest? Kõik tuumik oli olemas ehk see on küll nüüd täielik bullshit. Mees lihtsalt läks peatreeneri toolile ja võitis sellega, mis oli. Võitis teise peatreeneri kujundatud meeskonnaga. Allegri see eest on oma konkurentidelt, kes hakkavad ohtlikult lähedale tulema ära ostnud parimad mängijad ala Higuain-Pjanic ja kui Juventusel on kulutada selliseid summasid nagu Higuaini ja peale, siis ei saa küll hakata väga siin Finantsi päevakorda tooma. Sa oled Juventuse patrioot ja väga õige, et sa kaitsed enda peatreenerit, kes on liigas edu toonud, aga kaks korda finaalijõudmine ja seal põrumine vs 3 CL järjest võita on ikkagi kaks eri asja.

                        Kommentaar


                          Äkki tahab Zidane teada, kuidas võiks võistkond toimida ka enne veebruarit?

                          Üldiselt päris retard vaidlud indeed.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Äkki tahab Zidane teada, kuidas võiks võistkond toimida ka enne veebruarit?

                            Üldiselt päris retard vaidlud indeed.
                            MM on läbi ja hooaja alguseni on aega seega tuleb see tühimik kuidagi täita.

                            Kommentaar


                              Sellega mis oli ? ehk siis on sul maailma parim jalgpallur ja siis hunniku mehi veel kes on toodud suurte rahade eest. Aga üldselt on mõtetu vajelda, kellel pikem on. Võtaks kahe käega Zidane vastu, aga Max on siiski teinud head tööd.

                              Kommentaar


                                Mitmendana Zidane Cagliariga lõpetaks?
                                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X