320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaugel 1996. aastal mu toetus Juventusele. Enne tollast finaali mäletasin, et Ajax on favoriit ja mulle juba väiksena ei meeldinud favoriitide võidud. Niisiis mina olin Juventuse poolt.

    Muidugi pole tegu väikese klubiga ja praeguseks on klubide "suurused" oluliselt erinevad. Kuid Ajax-Juventuse paar on minu küll omal kohal igavesti.

    Ilmselt tuleb allegrilikult mittemidagiütlev 1. raund täna.

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Palju pole vaja, Ronaldo pani kiharad peale, Jättis De Ligti ja De Jongi seljatah ja lendav portugallane nõelas jälle! 5. värav sellel hooajal UCLis.

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Kaugel 1996. aastal mu toetus Juventusele. Enne tollast finaali mäletasin, et Ajax on favoriit ja mulle juba väiksena ei meeldinud favoriitide võidud. Niisiis mina olin Juventuse poolt.

        Muidugi pole tegu väikese klubiga ja praeguseks on klubide "suurused" oluliselt erinevad. Kuid Ajax-Juventuse paar on minu küll omal kohal igavesti.

        Ilmselt tuleb allegrilikult mittemidagiütlev 1. raund täna.

        Sama mäng tegi minust Ajaxi fänni. Selle vahega, et ma ei teadnud toona, kes on favoriit. Aga nagu Sinulgi on paar Ajax- Juventus, ka minule eriline sellest ajast peale. Kena kokkusattumus

        Kommentaar


          Cristiano Ronaldo has now scored 24 goals in the UEFA Champions League quarter-final stage, more than the next two players combined: Leo Messi (10) and Raúl González Blanco (10).

          GOAT

          Real suutis võita võõrsil aga langes ikkagi, teil viik, Turinis tuleb raske mäng
          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

          Kommentaar


            Miks Real Madridile on lubatud igas alafoorumis oma teemat, aga teistele klubidele mitte? Natukene võrdõiguslikust pls

            Kommentaar


              No läks pigem selliselt nagu telekavaataja ütles.

              Aga tore oli Douglas Costat üle pika aja platsil näha.

              Kommentaar


                Juventus ei väärinud võitu, aga miks 53' minutil penaltit ei määratud?












                Link: https://imgur.com/a/SV0AmcD
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                  Sama mäng tegi minust Ajaxi fänni. Selle vahega, et ma ei teadnud toona, kes on favoriit. Aga nagu Sinulgi on paar Ajax- Juventus, ka minule eriline sellest ajast peale. Kena kokkusattumus
                  Ajax on see hooaeg tubli ning eile mängiti jalgpalli. Super!

                  Kena kokkusattumus indeed.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar




                    Positiivne.
                    Ronaldo. Täiesti asendamatu suurtes mängudes.
                    Šešni. Värava puhul polnud midagi teha, aga tegi samas mitu päris kena tõrjet ja ei väristanud.
                    Costa. Tuli, lõi teravust ja oli meeldivalt näljane. Mida ei saa muu tiimi kohta öelda.
                    Ja, noh, kõik vist?

                    Neutraalne.
                    Cancelo ja Sandro. Täpselt sellised vennad, kes teevad ründes super tööd ja siis kaitses panevad totaalselt mäda. Ühest sellisest tuli muidugi ka Ajaxi värav.
                    Bentancur. Täpselt selline vend, kes teeb ründes super eeltöö ja siis kaitses paneb totaalselt mäda. Tegelikult ajab noormees mind väga närvi. Türa, jookse kaitsesse ja tee musta tööd ka. Täiesti munnis ikka, kui hakkad Khedirat platsile soovima.
                    Rugani-Bonucci. Kuigi poolkaitse ja äärekaitse oli täielik läbisõiduhoov, siis antud duo sai tööga päris okeikalt hakkama.

                    Negatiivne.
                    Poolkaitse nii kaitses kui rünnakul. Kuidas, kurat, Ajax suudab meeskonna selliselt üle mängida? Pjanic-Matuidi-Bentancur olid kõik sellesplaanid täielik null.
                    Rünnak, väljaarvatud Ronaldo ja Costa. Mandzukic kohutav. Bernardeschi talutav, aga siiski üsna null. Dybala kohutav. Kuhu, kurat, jäi Moise Kean?
                    Allegri. Mis, kurat, see veel oli? Kuidas Ajax sai nii üle olla? Miks poolkaitse ei suutnud kohaneda vastaste mänguga? Miks teravuse loomine ei tulnud välja? Selliselt lati alt läbiminekut pole Maxilt ammu olnud.
                    ahjaa
                    Kohtunik. Eelkõige VARikohtunikud. Kuidas, kurat, te penaltit ei andnud.

                    Üldiselt oli kole õhtu. Viik on nii ja naa tulemus. Väike sisetunne on, et äkki olnud luttisaamine olnud paremgi, et järgmine mäng 100% peale tuldaks.

                    Kommentaar


                      Kasutaja Nasfal avatar
                      Nasfal said:
                      Täna 05:35
                      Algupärane
                      Miks Real Madridile on lubatud igas alafoorumis oma teemat, aga teistele klubidele mitte? Natukene võrdõiguslikust pls

                      vast ikka sellepärast, et iga PL top6 klibide uudised risuatavad SN pealehte... 86% SN ajakirjanikest tunduvad olevat LiveManujne wankerid.. võrdõiguslikkkus?!?!😂 ime et siin foorumis kommentaare ei tsenseerita veel mis ingl klubide vastu on.. AjaxJuve oli põnev ja atraktiivne! Juve Meistriks!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Navas Vaata postitust
                        Ronaldo pani kiharad peale, Jättis De Ligti ja De Jongi seljatah ja......
                        Ja.....?

                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Ja.....?

                          ja lendav portugallane nõelas jälle.

                          Kommentaar


                            Ronaldo + Bernardeschi

                            ja nüüd vigastusest naasenud Costa

                            see Juventus hetkel on oma parimas vormis ja siit võiks lõpuks UCL ära tulla.

                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                              Ronaldo + Bernardeschi

                              ja nüüd vigastusest naasenud Costa

                              see Juventus hetkel on oma parimas vormis ja siit võiks lõpuks UCL ära tulla.
                              Kui 1-1 Ajaxiga on parim vorm, siis suure tõenäosusega see ei juhtu.

                              Kommentaar


                                Cristiano Ronaldo, Miralem Pjanic, Blaise Matuidi, Mario Mandzukic and Daniele Rugani plus the injured Giorgio Chiellini, Emre Can, Douglas Costa and Martin Caceres are not travelling for Spal-Juventus.

                                woah.




                                Cuadrado ja Barzagli teevad siis comebacki loodetavasti.
                                Ja kas tõesti 17 aastane Paolo Gozzi saab harukordse võimaluse mängu alustada?
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X