320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

    Pühapäeval silmitis Udinesega: http://www.soccernet.ee/news.php?id=5187 Võidupunktid paneme kotti ära... Õnne Del Pierole läheneva sünnipäeva puhul! Ootame väravaid...

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

      Mhmmmmmmmm........kolme mehe privaat´teema.
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

        sina meie priviligeeritud seltskonda ei pääse
        fc pohmell

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

          Originally posted by duff_K


          sina meie priviligeeritud seltskonda ei pääse
          irw @ ei pääse.ei tahagi pääseda , sest pole suurem sita sõber
          Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

            nojah sitt sita külge ei jää
            fc pohmell

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

              Juve sai kindla 4-1 võidu Udinese üle..... 2 Di Vaiolt, miccoli 1 ja trezeguet 1.... Del Piero comeback väga hea ei olnd kuna ta lõi kuuldavasti pendla mööda aga vähemalt milan kaotas punkte võõrsil parma vastu nii et Juve on nüüd ainuliider
              fc pohmell

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                Originally posted by duff_K


                Juve sai kindla 4-1 võidu Udinese üle..... 2 Di Vaiolt, miccoli 1 ja trezeguet 1.... Del Piero comeback väga hea ei olnd kuna ta lõi kuuldavasti pendla mööda aga vähemalt milan kaotas punkte võõrsil parma vastu nii et Juve on nüüd ainuliider
                Loodetavasti mitte eriti kauaks
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                  Kauaks, kauaks!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                    Udinese, väsis ja andis edu ära :/.
                    Ei ole mitte yldse kauaks

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                      Siiski siiski,Juve liigub kaunilt Serie A tiitli suunas.Ei suuda vist Milan ka teda peatada,õnnex
                      A Del piero kõmmutas pendli latti kusjuures
                      A teinekord läheb paremini nagu öeldakse!!!:P

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                        Originally posted by Juveman


                        Siiski siiski,Juve liigub kaunilt Serie A tiitli suunas.Ei suuda vist Milan ka teda peatada,õnnex
                        Hooaeg alles algas, ja vahed nii väikesed!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                          Jah Devil vahed on väikesed, kuid iga punkt, mis suudetakse endale võita lisab kindlasti kindlust tulevasteks kohtumisteks. Kaks punkti on Serie A mõistes suhteliselt suur vahe, sest tippmeeskonnad tihtipeale punkte ei kaota. Kindlasti tuleks jälgida just suurklubide duelle.

                          Hetkel on esimesel positsioonil Juventus. Seega minnakse kindlalt Scudetto lainel. Kas selline seis jääb ka hooaja lõppedes on juba teine küsimus, kuid teada on, et hooaja eel mindi kindlate plaanidega võitma. Praegu ei näe ma ka võimalust, miks nii minema ei peaks.

                          Kolmandat tärni meil just vaja ongi. Kindlasti jätkub hooaeg üllatustega, kuid praegune liider on ja jääb Juventus. Kui kedagi üldse nimetada, siis ei näe mina kedagi teist esikohavääriliselt võitlemas, kui AC Milani. AS Romal on samuti omad võimalused, kuid jah neid tiitlipretendentideks ma ei loeks. Selline on minu arvamus.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                            Kindlasti läks ka AC Milan tiitlit võitma . 2 punkti on vahe aga mitte midagi määravat, vaevalt, et Juve ja Milan rohkem punkte ei kaota. Muidu olen suga treze pmst yhel nõul Suurimad lootused tiitlile on just meie lemmikutel. Teised yritavad kah kindlasti, kuid ma ei usu, et Milani ja Juve võitlust keegi segama suudab hakata.

                            tjah tuli nagu treze texti koopia, aint Milani pöidlahoidja vaatenurgast

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                              japp pean ka mina sellega nõustuma et Juve ja Milani vahele paistab see hooaeg võitlus jäävat kuigi tuleb ka karta Romat väga hästi seehooaeg mängib Capello tiim, aga nende miinuseks võib pikal hooajal saada lühem pink kui Juve või Milanil...aga kui suuri vigastuse laineid ei tule siis võivad nemad ka vabalat Scudettole oma käpa peale panna kuigi ma loodan et sellist pulli ei juhtu
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Torino Juventus\'

                                täna siis Juventus võitis Modenat võõrsil 2-0....väravad lõid Nedved ja Trezeguet...... väga hea on näha et Juve liigas nõrgematele punkte ei kaota ....... nüüüd tuleb oodata et Roma või Milan homme punkte kaotaksid!
                                fc pohmell

                                Kommentaar

                                Working...
                                X