320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas woodoo


    oskab keegi rääkida, miks rahvas juve mänge vaatamas ei käi?pealtvaatajate arv on varsti nagu eesti korvpallimeistrivõistlustel.ma saan aru et Torino linnaelanikke suurem osa fännab teist klubi aga alla 10 000 tuhande pealtvaataja .kas tõesti on pealtvaatajatelt saadav tulu nii marginaalne, et juve võib sellele rahale vilistada.
    Meie staadion on saast, ega muud põhjust eriti pole. Paari aasta pärast hakataksegi staadionit uuendama (kuskil paar lehte eespool peaks olema ka Mazzi postitatud pildid uue staadioni välimusest). Siin on üks hää tabel publiku hulga vähenemisest staadionil, see +/- värk näitab muutu eelmise aastaga:

    1990-91 43 114 + 9536 (First season at the Stadio Delle Alpi)
    1991-92 51 832 + 8718
    1992-93 45 869 - 5963
    1993-94 44 521 - 1348
    1994-95 47 866 + 3345
    1995-96 42 060 - 5806
    1996-97 39 272 - 2788
    1997-98 47 348 + 8076
    1998-99 47 168 - 180
    1999-00 42 127 - 5041
    2000-01 41 307 - 820
    2001-02 40 658 - 649
    2002-03 39 772 - 886
    2003-04 34 980 - 4792

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Üldiselt, kui te arvate, et teile see võit Giuseppe Meazzal on kerge tulema, siis ärge väge ülemeelikuks minge. Meie kaitse on tugev töötama siis, kui ollakse võistkonna vastu, kes on väga ohtlik. (Näited: Milan, Valencia, Werder ; Romat ei saa selleks hetkel nimetada) Kui põhimõtteliselt meie käes on koguaeg pall ei saa kaitsjad seda eriti puutuda ja sellest on tulemas ka sellised lihtsad tähelepanematuse vead üks-kaks korda. Kui meie kaitse mängib sama hästi nagu Milani vastu, siis ega te üle viigiga ei naase Milaanost. Aga eks täna õhtul saab aru, milline on vähemalt minu meelestatud pühapäeval.
      sigpic

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas Tanel
        Aga eks täna õhtul saab aru, milline on vähemalt minu meelestatud pühapäeval.


        Igatahes pühapäeval näeme, kes on kes, ja siis lõpetame teie viigiseeria ära


        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Ma hakkasin mõtlema, et 5 nullimängu järjest peaks olema ju CL`i rekord!! Kui see tõesti nii on, siis palju õnne meile

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas eika


            Algselt postitas Tanel
            Aga eks täna õhtul saab aru, milline on vähemalt minu meelestatud pühapäeval.


            Igatahes pühapäeval näeme, kes on kes, ja siis lõpetame teie viigiseeria ära

            Kallis Sebra, ma tahtsin öelda: \"Aga eks täna õhtul saab aru, kuidas olen mina meelestatud pühapäeval.\"



            Ega mulle siin eriti postitada meeldi, aga kuna on Derby D\'Italia eelne aeg, siis ju võib. Üldiselt, ma ei viitsi meie eelmise hooaja kahe Serie A võiduga teie nina alla hõõruma hakkata. Üldiselt, eks need lood nii on, et Interi ja Milani fännid saavad üksteisega paremini läbi kui nad Juve fännidega saavad.
            sigpic

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Nautigem koos Ajaxi kaitse eksimust ning seda venekeelse lisaga

              Zalayeta

              Ja nüüd võtaks siis ette viigimasina Interi, tooge oma obagollid ja muud säärased kohale ning vaatame, kes keda

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Positiivne on see, et Camo suutis kah millegiga hakkama saada... Negatiivne on see, et Delle Alpi on lihtsalt liiga kõle. 7 tuhat fänni vaatas mängu. Masendav.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas Juveman


                  Nautigem koos Ajaxi kaitse eksimust ning seda venekeelse lisaga

                  Zalayeta

                  Ja nüüd võtaks siis ette viigimasina Interi, tooge oma obagollid ja muud säärased kohale ning vaatame, kes keda
                  Eee, teie tulete meile, mitte meie Delle Alpile. Üldiselt, üks positiivne uudis: Alex ei mängi pühapäeval.

                  Edit: Ja pühapäeval näeme, kas Juve catenaccio stiilis vutt suudab siis maailma ühte ohtlikumat ründajat, Adrianot, kinni pidada.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Tanel
                    Eee, teie tulete meile, mitte meie Delle Alpile.
                    Ära võta kõike nagu sõna-sõnalt...edaspidiseks

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Algselt postitas Tanel
                      Edit: Ja pühapäeval näeme, kas Juve catenaccio stiilis vutt suudab siis maailma ühte ohtlikumat ründajat, Adrianot, kinni pidada.
                      Kas just üht ohtlikumat, noh vaevalt. Ründaja on ta küll, selle vastu ei vaidle.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas treze


                        Algselt postitas Tanel
                        Edit: Ja pühapäeval näeme, kas Juve catenaccio stiilis vutt suudab siis maailma ühte ohtlikumat ründajat, Adrianot, kinni pidada.
                        Kas just üht ohtlikumat, noh vaevalt. Ründaja on ta küll, selle vastu ei vaidle.
                        Noh, hakka mulle siis ohtlikumaid ette lugema...
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Algselt postitas Tanel
                          Noh, hakka mulle siis ohtlikumaid ette lugema...
                          Kummarda teda edasi Interi teema all...palun

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Algselt postitas treze


                            Algselt postitas Tanel
                            Edit: Ja pühapäeval näeme, kas Juve catenaccio stiilis vutt suudab siis maailma ühte ohtlikumat ründajat, Adrianot, kinni pidada.
                            Kas just üht ohtlikumat, noh vaevalt. Ründaja on ta küll, selle vastu ei vaidle.
                            Noh, hakka mulle siis ohtlikumaid ette lugema...
                            Ma ei suutnud kiusatusele vastu panna: RONALDO!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Algselt postitas Juveman


                              Algselt postitas Tanel
                              Noh, hakka mulle siis ohtlikumaid ette lugema...
                              Kummarda teda edasi Interi teema all...palun
                              Hehh, mängueelne vaidlus ja arutelu hakkas siin teemas nii, et patem oleks siin ikka jätkata. Üldiselt, ma ei kummarda teda. Mul küll neid eriti ikka ette ei tule. Kui keegi on temast hetkel ohtlikum, siis seda ainult hästi natukene. Nimesi muidugi peale Sheva Serie A-s pähe ei tule. Bojinov on hetkel vast ka. Ja, kui vaja võib ta selle jobu Cannavaro lõusta ka sassi lüüa. Raisk tõmbab uttu ja hakkab meie klubi kallal vinguma.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                1. Interi viimane mäng CL\'is oli vastav: Me ei oska mängida, kobistame, Werderil jäi õnnest puudu, sahkerdati teie värava all mõnuga. Klose ei suutnud lihtsalt ära lüüa, Miccoud mängis samuti hälvikut.

                                2. Inter on saanud 1 võidu ja selle kah Coppa de Italias.

                                3. Liigas kustutame teie lootused meie, no vaadake oma viimaseid mänge, Vieri on rasvas, jookseb nagu tigu. Cruz ma ei tea, kus on. Oba on mängija, kes võib midagi teha, aga pole mingi hull täkk. Adriano, no ok oskab mängida, oled rahul? Aga mingi world nr. 1 ta kohe kindlasti ei ole.

                                4. Räägime peale mängu edasi, sest praeguse seisuga pole sul suuri vastuväiteid enam kuskilt võtta.

                                5. No 5 on ilus number ja Buffon ning kaitseliin on olnud tasemel. CL-is 0 väravat viimases viies mängus. Koduliigas reas võidud. Juhime tabelit kindlalt. Lootke viiki, muud te saavutada ju ei suuda, vaadates viimaseid kohtumisi. Wänkerid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X