320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torino Juventus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

    Algselt postitas lorenzo


    Algselt postitas mr.eyebrow


    Algselt postitas lorenzo


    ma olen ka Porto poolt. üldse võiks Porto Chelseaga kokku saada ja auti ajada
    äkki keegi selgitab mis sellel juvega pistmist on
    ära pahanda, keegi siin soovis interi võitu, läksin keema
    Keegi soovis Interi võitu ja sina oled KA Porto poolt...hästi paned muidu...võid nurgas edasi vaikselt podiseda
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

      Chievo - Juventus 1:0 (0:0)
      87. Oliveira!

      GOAAAAAAL! Kobistasime ära jälle, kohtumise kangelaseks tõusis vahetusest mängu sekkunud Oliveira, kuid suutis minut hiljem peale väravat ka punase teenida. Mingiks kähmluseks oli läinud. Pohhui, kolm punkti on tabelis juures - kas just ausal teel, vahet pole.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

        Algselt postitas Silver


        Chievo - Juventus 1:0 (0:0)
        87. Oliveira!

        GOAAAAAAL! Kobistasime ära jälle, kohtumise kangelaseks tõusis vahetusest mängu sekkunud Oliveira, kuid suutis minut hiljem peale väravat ka punase teenida. Mingiks kähmluseks oli läinud. Pohhui, kolm punkti on tabelis juures - kas just ausal teel, vahet pole.
        teie poolt vaadatuna peax mängu kangelane(minu jaox antikangelane) olema kohtunik kes donkey`de väravat ära ei lugenud!!!!!!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

            Algselt postitas Epic


            tänan selle materjali eest
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

              Hispaania sopaleht Marca teatab, et Real Madridi juhid on huvitatud Fabio Capellost. Nimelt soovib Perez ajalehe väitel peatselt läheneval suvel Juventuselt peatreener ära osta ning Galactico etteotsa tuua. Capello juhendas kuninglikku klubi ka hooajal 1996-97, võites La Liga karika. Suhteliselt kräpp, aga vajas mainimist. Ajakirjandus rokib sajaga. :P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                Nonii, ma olen nüüd peaaegu nädala arvutist eemal olnud ja tuli mõte, et kirjutaks natuke omi mõtteid siia.

                Kõigepealt teeks suure kummarduse Capellole, 4-3-3 süsteem sobib meile suurepäraselt (vähemalt siiani on see küll ülihästi töötanud). Praeguse seisuga ei tahakski enam Nedvedi tagasi, sest Tsehhi keskvälja virtuoosi tagasitulekuga, peame tagasi pöörduma 4-4-2 strateegiale. Camoranesi ja Nedved ei saaks lihtsalt kolmemehelisel keskväljal koos mängida (mõlemad on ründava orietatsiooniga), aga pole hullu. Igatahes järgmiseks hooajaks peaks Camoranesi kindalt siirdama keskpoolikusse, sest see sobib talle palju rohkem, kui äärel mängimine (On räägitud Fiore tulekust Juvesse, see ehk avakski sellise võimaluse). Seda, et Buffon, Cannavaro, Thuram, Zambrotta, Emerson, Trezeguet, Zlatan jne on supermängijad ei viitsi enam korrata, aga mul oleks selline soov, et järgmisel hooajal oleks meil paremkaitses keegi uus mängija. Zebina tegemisi on lihtsalt jube vaadata...

                Kui CL´ist rääkida, loodame et Fortuuna on meile armuline ning toob meile vastaseks Liverpooli või PSV. Nende vastu oleks suhteliselt lihtsam mängida, kui teiste edasipääsenute vastu. Aga tegelikult ei karda me kedagi!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                  Algselt postitas eika
                  Kui CL´ist rääkida, loodame et Fortuuna on meile armuline ning toob meile vastaseks Liverpooli või PSV. Nende vastu oleks suhteliselt lihtsam mängida, kui teiste edasipääsenute vastu. Aga tegelikult ei karda me kedagi!!!
                  Arvan, et vaevalt keegi soovib Chelseat endale vastaseks. Palju magusam oleks neile kott pähe tõmmata näiteks Finaalis, sama seis oleks ka AC Milaniga. Kättemaks tuleks magus!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                    Algselt postitas Silver


                    Algselt postitas eika
                    Kui CL´ist rääkida, loodame et Fortuuna on meile armuline ning toob meile vastaseks Liverpooli või PSV. Nende vastu oleks suhteliselt lihtsam mängida, kui teiste edasipääsenute vastu. Aga tegelikult ei karda me kedagi!!!
                    Arvan, et vaevalt keegi soovib Chelseat endale vastaseks. Palju magusam oleks neile kott pähe tõmmata näiteks Finaalis, sama seis oleks ka AC Milaniga. Kättemaks tuleks magus!
                    Ma peaks mainima, et palju magusam olek teile kott pähe tõmmata, nüüd kus me ka edasi oleme
                    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                      Jube ühepoolne mäng tuleks, publikul poleks midagi vaadata. Juventus võtaks oma.. Teame kõik seda vägevat Interit..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                        Algselt postitas Silver


                        Algselt postitas eika
                        Kui CL´ist rääkida, loodame et Fortuuna on meile armuline ning toob meile vastaseks Liverpooli või PSV. Nende vastu oleks suhteliselt lihtsam mängida, kui teiste edasipääsenute vastu. Aga tegelikult ei karda me kedagi!!!
                        Arvan, et vaevalt keegi soovib Chelseat endale vastaseks. Palju magusam oleks neile kott pähe tõmmata näiteks Finaalis, sama seis oleks ka AC Milaniga. Kättemaks tuleks magus!
                        offtopic aga mina tahan chel$kit meile vastasex...nagu tahtsin ka manu...
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                          Nii, paarid loositud.

                          Juventus-Liverpool.
                          Arvan et loosiga vedas, kuigi oleks tahtnud et selle paari võitja läheb vastamisi PSV-Lyoni võitjaga, paraku võidu korral tuleb ilmselt vastu võtta Londoni Chelsea, kui neid Bayern üllatada ei suuda.

                          Aga igatahes tuleb rahul olla, hea et mõne Itaalia klubiga vastamisi ei sattunud, kuigi finaali jõudmise korral on see vägagi võimalik.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                            Algselt postitas kaur


                            Nii, paarid loositud.

                            Juventus-Liverpool.
                            Arvan et loosiga vedas, kuigi oleks tahtnud et selle paari võitja läheb vastamisi PSV-Lyoni võitjaga, paraku võidu korral tuleb ilmselt vastu võtta Londoni Chelsea, kui neid Bayern üllatada ei suuda.

                            Aga igatahes tuleb rahul olla, hea et mõne Itaalia klubiga vastamisi ei sattunud, kuigi finaali jõudmise korral on see vägagi võimalik.
                            Juve jaoks ja suht hea loos..kahju minul, et Milaano klubid koku läksid, see oleks võinud jälle poolfinaalis olla ja korduks 2003 st 3 ita klubi edasi..aga nüüd PSv või Lyon :S

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                              Saimegi vastaseks Liverpooli, päris kena....
                              Loodetavasti oli see mäng, mis näidati Leverkuseni vastu juhus ning me suudame neist lihtsalt üle käia. Eriti arvestades seda, et Liverpool rünnak on suhteliselt nõrk. Kahju muidugi sellest, et poolfinaalis Chelsea vastu tuleb. Ma arvan, et Euroopas pole ühtegi klubi, kes kahe mängu kokkuvõttes Mourinho hoolealustele vastu saaks

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torino Juventus\'

                                Ma arvan, et Euroopas pole ühtegi klubi, kes kahe mängu kokkuvõttes Mourinho hoolealustele vastu saaks
                                ma ei taha siukseid sõnu juventuse fänni suust kuulda
                                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X