320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edasi:

    25.11 (Reedel) Udinese võõrsil
    04.12 (Pühapäev) Fiorentina võõrsil
    12.12 (Esmaspäev) Juventus kodus
    18.12 (Pühapäv õhtune mäng) Napoli võõrsil

    Ehk siis võimalus Euroopa kohtade võitlusse tuliselt sekkuda või bussist maha jääda.

    Edit: Osvaldo tühistatud värav

    Kommentaar


      Tõeline kaunitar!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        See koll oli ikka jah vaat et kui nii võib öelda, siis mehine murakapirukas!

        Kommentaar


          Parema kvaliteediga ka...

          Kommentaar


            Õnnitlen kõiki AS Roma fänne järjekordse võidu puhul ja samuti selle puhul,et tõusime tabelis nüüd siis juba 5-ndaks, ega see esikolmik ka kaugel pole ja CL kohad.Peab tunnistama, et üldiselt ei olekski oodanud, et nii kõrgel paikneme Enriikega ja esimesed tulemused on silmaga nähtavad juba nii varases seasoni faasis.Igatahes ei näe ühtegi põhjust miks peaks hetkel keegi teine olema Roma peatreeneri toolil.

            Esimesed 20 minutit olid Roma poolt fantastilised, Lecce oli nagu hirmunud koer, kelle on turris karvadega kass tammepuu otsa ajanud hirmust värisema, kuniks Bertolacci võttis nõuks ja tuletõrje redeliga berni karjakoera maa tuumale lähemale tõi.

            Sisuliselt ei suutnud ju Lecce peale kaitsmise suurt midagi teha, Roma tuli nagu lumelaviin pidevalt ründelainena peale, kõik 11 meest istusid kaitses Leccel.Peale väravat alles Roma lasi silmnähtavalt lõdvemaks ja tundus, et esimene värav kustutas suurema väravanälja ja sapp ja seedemahlad said esimest rohmakat lõhustama hakata.

            Mängupilt oli üsna kena üldiselt juba, kuid tuleb arvestada ka sellega, et Lecce on väljalangemistsooni meeskond, kes näiteks omas kodus pole veel ühtegi mängu võita suutnud.

            Kiidan ka Enriiket, kes võttis suht riskitaktika ja jättis taha 3 selget kaitset ja panustas rohkem keskvälja peale, ja see toitis.... oi kuidas toitis, peab tõdema, et Roma keskväli on liiga üks paremaid ja kindlasti ka maailma mastaabis TOP 5-e sees kahtlematult.
            Kui päris aus olla siis ega eriti polnud kaitse seisukohast arusaada kas mängida 4 puhta kaitsega või mitte, kaitse oli ehk isegi organiseeritum.

            Veel meeldis see, et Enriike oskab mehi kasutada erinevatel positsioonidel, kasutab squadi maksimaalselt ära, lõpuvahetus Rosi Perrotta oli ka üsna huvitav ja produktiivne, Perrotta on alati olnud kõva tööloom, seega ei kardaks teda ükskõik kus kasutada.

            Lamelalt oli üldiselt väga hea mäng, natuke tuld ja tõrva võttis sülgama tema missitud võimalus kui ta sisuliselt 1 vs 1 oli keeperiga, aga on näha, et mees areneb mäng mängult ja võtab üha julgemalt vastaseid ette, hea eeltöö ka esimesele väravale, lõpus kui Totti sissetoodi, siis oli tal kerge hämming, et kus mis ma nüüd mängima peaks ja kumb siis meist see mänguehitaja nüüd on, et esimene kohtumine väljakul Tottiga oli veidi rohmakas.

            Bojanilt väga halb esitus, mees suutis kõik "lükka sisse" väravad luhtata, pole halb mees, kuid mehe pikkus ja nõrk füüsis maksab talle tihtipeale kätte, tehnika kohapealt ei ütle midagi halba, kuid siiski sellise taseme juures võiks ikka meetri pealt suutma väravasse palli lükata.

            Osvaldo värav oli maailmaklass, suluseisu ei olnud küll kuskil, mees astus veel enne lööki sammu tagasi.TUNNISTAN, et VÄGA VALUS ON KUI SELLISED VÄRAVAD LUGEMATA JÄETAKSE, eriti kui need on tegelikkuses määrustepäraselt löödud.

            Taddei oli eile tõesti üllatavalt hea, kuid siiski kohmakas, nagu oleks mehel puujalad all, aga jh tema söödud ja asjad olid üsna õnnelikud, üldiselt tahaks kedagi tehnilisemat seal näha, kes julgeks-suudaks ka 1 vs 1 ettevõtta, Jose Angel on tehniliselt hea, kuid siiani pole tema tehnikast sealt suurt tulu tõusnud.

            Hetkel olen mängupildiga väga rahul, loodetavasti suudame ka järgnevate vähe kõrgemast klassist meeskondade vastu samaväärset , ründavat ja domineerivat jalgpalli näidata.

            Eks Jaanuaris ole näha kes siis uued tulijad on... sahinad käivad ka sellise mehe kohta nagu PATRICIO RODRÍGUEZ, tundub üsna asjalik ja tehniline, miks mitte teda vasakul äärel kasutada.




            Kaitseliinis käivad ka sahinad Heitingast, Savicist kuni Bonuccini välja, ilmselt keegi tuuakse , aga kaldun arvama, et laenulepingu alusel, ega me nüüd nii rikkad ka ei ole.

            Ja üleüldine prioriteet peaks siiski olema DE Rossi lepingu pikendus, eile oli ilmekalt näha, miks me ilma temata ei saa ja suvel ta Bosnialasena lihtsalt tuulde visata oleks Roma ajaloo suurim viga.Hektel nagu aru saan on 4,5 milli hooaja peale vähe.


            FORZA ROMA!!!
            sigpic

            Kommentaar


              Bonucci kõlakat ise pole kuulnud, aga Juan Juvesse on läbi käinud küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Bonucci kõlakat ise pole kuulnud, aga Juan Juvesse on läbi käinud küll.
                Bonucci ilmselt suht ebatõenäoline, tal pikk leping juvega ja siiski suhteliselt põhimees, miks peaks juve temast loobuma, kuid mingit artiklit ma lugema juhtusin kusagilt, aga nende väärtus on nagu ikka suht läbinähtav.

                Hetkel tundub, et Stefan Savic võib-olla üsna täenäoline Man Cityst tuua, kuna mees ei ole just põhikoosseisu mees, noor mees ka vajab mänguaega, ja nagu aru saan agendil on juttu olnud 6 kuusest laenulepingust, aga eks näis.

                Ilmselt Jaanuaris ei oleks mõtekas kedagi uut osta keskkaitsesse, kuna isegi Kjaer on laenulepinguga klubis, et rahulikult võtta mõned mehed laenule ja näha kuidas kaitses asjad toimima hakkavad ja alles siis teha permanendiks.

                Tremoulinas Bordeauxist ja Heitinga evertonist tunduvad kahtlased varjandid, Ferdinand Manust on ka juba suht aeglane, kuid see eest tugevate juhiomadustega, et valikuid nagu oleks.

                Läbi on käinud ka jutud Sao Paolo noorest keskkaitsest Bruno Uvinist, kuid need brassid küsivad ju kõik hingehinda oma vähegi tuntumate ja andekamate ninade eest.

                Fakt on see, et kaitset ei ole me siiamaani korda saanud ja sealt ikka logiseb iga külje pealt, Heinze pole halb, kuid palju temal neid aastaid enam jäänud on ja nagu aru olen saanud pole mees ka just odav ülalpidada.

                Hea meel on Aleandro Rosi üle, mees on suutnud teha oma arengus sammu edasi ja ehk varsti on lootust isegi, et mees koondise ukse peale koputab.Rõõm näha, et ka oma kasvandikud saavad siiski võimaluse.
                sigpic

                Kommentaar


                  Bonucci teemat ma ka ei usu(aga loota võib), aga Savicit Romasse olen ka suht palju kuulnud. Võiks isegi toimida. Jumala eest ärgu toogu Heitingat ega Ferdinandi. Täiesti kasutud lükked oleks, maailm on nooremaid ja paremaid ja vingemaid kaitsjaid täis! Ise olen palju kõlakaid kuulnud Dennis Diekmeieri kohta Hamburgist, 22 aastane paremkaise siis. Ei tea pole näinud mängimas, ei oska midagi arvata temast.

                  Ja Rosi üle olen mina ka üliõnnelik!
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Juventus pidavat jahtima Dortmundi ässa Hummelsit 15 milli eest, miks mitte tema osta? - Samas hinnklassis Bonuccid jms. jama oleks siis ebavajalik
                    Ja odavalt vahetuskaitsjateks saaks osta Cagliarist Astori ja Canini, kellele suvel lepingud lõppemas ja peaks suht leiva hinna eest saama.
                    Heitinga sugust sitta, kes istub maailma ühe nõrgima liiga , Premieri, klubi Evertoni pingil tuleks küll vältida...
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      ma kuulsin head nalja - Rooomal pidi olema maailma top 5 keskväli. Haha, liiga ulme. Udinesel on ka maailma top 3. kaitseliin ja Di Natale on parem kui Messi. Kui teil veab, siis saate järgmine hooaeg Enrike juhtimisel euroopa liigas kõigile barcat teha.

                      Kommentaar


                        Muuda julgelt avatar tagasi ManU omaks. Sobib jutuga paremini kokku
                        So self aware so full of shit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                          ma kuulsin head nalja - Rooomal pidi olema maailma top 5 keskväli. Haha, liiga ulme. Udinesel on ka maailma top 3. kaitseliin ja Di Natale on parem kui Messi. Kui teil veab, siis saate järgmine hooaeg Enrike juhtimisel euroopa liigas kõigile barcat teha.
                          Kusjuures Rooma keskväli on maailma TOP 5 hulgas, vaieldamatult. Või sa tead mõnda klubi, kellel on raha, ja kes EI TAHA De Rossit kohe kohe osta kui see võimalik oleks??? VÕi Pjanicit või Gagot või üldse tead sa kedag? Oma kasuisa tunned? Mind tunned v?
                          Tahad ma näitan mida Manu fännidega siin teemas tehakse v?
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Kusjuures Rooma keskväli on maailma TOP 5 hulgas, vaieldamatult. Või sa tead mõnda klubi, kellel on raha, ja kes EI TAHA De Rossit kohe kohe osta kui see võimalik oleks??? VÕi Pjanicit või Gagot või üldse tead sa kedag? Oma kasuisa tunned? Mind tunned v?
                            Tahad ma näitan mida Manu fännidega siin teemas tehakse v?
                            Manu kuseb tavaliselt roooma peale ju? okei võibolla tõesti Gago on maailma parim keskvälja mees, Argentiina koondises ta ju lammutab täiega?
                            Ei aga tegelt, Teil on keskväljal ainult üks hea maailma tasemel vend, ja selleks on Perrotta, need Bosnia vennad, kes Lyonis hakkama ei saanud, ei ole maailma parimad, ega Reali reservi reservi vend Gago. Okei De Rossi on ka täitsa meeldiv mängija ja loodetavasti ta läheb citysse ja võidab kunagi mõne tiitli ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Muuda julgelt avatar tagasi ManU omaks. Sobib jutuga paremini kokku
                              No olgem ausad - see ei ole kohe üldse mõistlik teema, mida te ajate, ma saan aru kui milani vennad ajavad, et nende boatengid ja nocerinod on top5, aga Rooma keskväli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Manu kuseb
                                Palun kiirelt mõni maailmameistri nimi kes manchester glory unitedis mängib hetkel , ja siis ma ütlen kas su mutil on raseeritud või mitte, ja nüüd mokk maha. (get it, raseeritud ja mokk )
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X