320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sain just kõne Haiglate Liidu Direktorilt. On juhtunud asjaolu mida ma poleks ka kõige hullemas unenäos osanud näha. Täna pole platsil mitte üks klounikari vaid lausa 2. Analüütikud on jõudnud järeldusele, et peale seda mängu on maailmas vähem kui 5 miljardit inimesti. Ja ma olen päri. Minu kui kogenud vennal on hügeeniline huulepulk otsas 45 minutiga, kõhulihased teravat valu täis ja tõsiselt kaalun täna streami kinni panna ja Titanicut vaatama hakata.
    Ja parimad kohad on rotti driblingud, ossivallo stepoverid kastis, can he finish olukorrad ning see taddei külgsalto kukkumise pealt...see taddei kukkumine oli mulle liig...kuidas saab nii teeselda üldse

    FORZA RIOMA!!!!!!!!!!Aidake linnarivaal tippu.
    Daje!!!
    1.totti koondisesse.
    2.Money talks bullshit(totti) walks.
    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

    Kommentaar


      Osvaldo on täna kõik oma võimalused ärasittunud, võidelnud on kyll mehemoodi aga kasumit ei paista kusagilt.

      Taddei kinnitas mu sõnu kui kastis kaitsefaasis lõi pallist mööda Sel hetkel oli mul reaalne kaamli nägu ees

      Mina neid välja ei vahetaks, Lamela jõuab ka kaitsesse kenasti töötlema noorel poisil võhma on, Pjanici puhul mingid mõtetud nirud kauglöögid et nagu WTF?

      Totti on omas mahlas tagasi :P
      sigpic

      Kommentaar


        Osvaldo on umbes sama hea kui Messi aga oluliselt sitem.
        Algselt postitas Iceman
        Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

        Kommentaar


          Algselt postitas vendetta Vaata postitust
          Vahetage poolajal Lamell ja Pjanic välja, siis on täiesti lootust lõpuni vastu pidada.
          Lamell on null ja lähedal kollasele kaardile. Ma muidugi ei saa aru mida see Mets Jeesus Osvaldo seal teeb? Kui peaks söötma, otsustab ise minna ja sellise esimese puutega,et hoia pead kinni ning kui peaks tegema midagi siis situb end täis.
          Vahetage need kaks tüüpi välja ja tehke tabeli seis huvitavamaks!
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
            Osvaldo on täna kõik oma võimalused ärasittunud, võidelnud on kyll mehemoodi aga kasumit ei paista kusagilt.

            Taddei kinnitas mu sõnu kui kastis kaitsefaasis lõi pallist mööda Sel hetkel oli mul reaalne kaamli nägu ees

            Mina neid välja ei vahetaks, Lamela jõuab ka kaitsesse kenasti töötlema noorel poisil võhma on, Pjanici puhul mingid mõtetud nirud kauglöögid et nagu WTF?

            Totti on omas mahlas tagasi :P
            Kas Taddei harjutab üle palli jala viskamist trennis Teil? Saltod ja pallist mööda löömised ka päris head!
            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

            Kommentaar


              Neil pole kedagi sinna panna ju....burgerihärrad nüüd niiaplju ka ei tahtnud spendida
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                ...ärge põdege...Vidal pani ikka mega sita maha!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
                  Ma muidugi ei saa aru mida see Mets Jeesus Osvaldo seal teeb? Kui peaks söötma, otsustab ise minna ja sellise esimese puutega,et hoia pead kinni ning kui peaks tegema midagi siis situb end täis.
                  Mr. Step-over
                  Äkki ükskord tuleb ka välja, sest tema kollide puhul peab ju efekti olema
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Mr. Step-over
                    Äkki ükskord tuleb ka välja, sest tema kollide puhul peab ju efekti olema
                    Sellise mänguklassiga vennad ilma efektita ei löö!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Jälle uimerdatakse, selle asemel, et penalti järele joosta.

                      Kommentaar


                        Totti missed two goals. Sinna Teie võit läks. Aga muidu kõva esitus Juve vastu! Muidugi see veel ka: Teil on tiimis veel kõvem staar, kui Totti ja Rossi....Primadonna Sitakott Osvaldo! Tegelt ka Roma..see ei ole ju Teie moodi mängija!
                        Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                        I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Montag Vaata postitust
                          Jälle uimerdatakse, selle asemel, et penalti järele joosta.
                          Penaltilööja peab lihtsalt piisavalt kõva mees olema, et pole vaja kuhugi järgi joosta
                          Tottil seda va mängupraktikat vist nii vähe, et isegi penaltipunktilt ei tule enam välja.
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                            Penaltilööja peab lihtsalt piisavalt kõva mees olema, et pole vaja kuhugi järgi joosta
                            Tottil seda va mängupraktikat vist nii vähe, et isegi penaltipunktilt ei tule enam välja.
                            Lampardil ka vähe mängu praktikat...aga lõi sisse...sujuvalt Teine mäng peale Roma mängu ja penalti!
                            Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                            I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                            Kommentaar


                              Munadega esitus, eriti De Rossi.
                              Aga Totti...
                              Noja Osvaldo?!

                              Kommentaar


                                Ilus mäng oli, väga ilus. Me väärisime seda võitu, aga seekord läks nii. Suur aplaus igaljuhul!!! FORZA ROMA!!!!
                                So self aware so full of shit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X