320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AS Roma vs SS Lazio - sõbrad pealinnas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no minule kandis cannu üldse sellise beti eest raha, et mina ütlesin - manu võidab tiitli. cannu ütles, et ei võida. kast õlut oli vahel, aga kuna mina olin alakas ja cannul oli siis südametunnistus, kandis ta mulle lihtsalt kasti õlle raha, mitte ei ostnud mulle kast õlut. sellest hetkest tärkas meie vaheldus usaldus ja sõprus.


    jah, cannut ma austan, sest on sõnapidaja mees ja tema on aasta foorumlaste valimisel mind ka kõige heterom manuvänn kategoorias mind valinud. count ei salli mind, f. totti ka ilmselt mitte, francesco on abielus.

    count on tissidega puudel ja f. totti räägib naljakat juttu. samas ta on isegi naljakas. heas mõttes.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      edit: postitus #6662 on algse diili pakkumine.

      .
      Postitus #6760 oli vastus

      Postitused 1600-1700 olid tehtud aastal 2007 ja 6662 aastal 2011. See oli tõesti mõned postitused tagasi
      Seda, mis aastal sa uue pakkumiseni jõudsid, ma kahjuks ei leidnud.
      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

      Kommentaar


        Hetkel tundub, et siin selline teema käimas:

        sigpic

        Kommentaar


          Ootaks siis counti kommentaari, selle Maareki välja kaevatud postituse järgi tundub, et ta ei viiks lõpuni üldse ühtegi kihlvedu foorumikasutajate vahel kuna 'usaldust pole', samas mul üldiselt on mälu täitsa ok ja nagu ikka oleks olnud midagi tules Roma fänniga just Euroopasse kvalifitseerumise teemal... rohkem itaalia jalka foorumeid nagu ka ei ole eestikeelseid, et saaks segi ajada. Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?

          ps. pakun veel välja omapoolse variandi, kui tahate Coppa finaali tähistada ja kaalu lisada just sündmusele kihlvedusid sõlmides... siis miks mitte mingid signature/avatar betid? A la, et Lazio võidab kopsiku, siis tiim ASR paneb uue hooajani omale Makinwa/Pizzarate pildid ja kannab neid auga ja siis analoogsed karistused ka mulle ja Uuu'le. Siis nagu ei tohiks kellelgi piiksumist olla usalduse vms standard vabandused on neil teemadel ja meelelahutust ka rohkem kui suvalisse suunda raha kandes.

          Kommentaar


            Algselt postitas vendetta Vaata postitust
            Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Mina vs Count

            Mina ütlen, et Serie A võidab Juventus ning esikolmikus on ka AC Milan.
            Count ütleb, et Serie A võidab Roma ning esikolmikus on ka Napoli.

            Õige võitja ennustamine = 2 punkti, õige esikolmiku koht = 1 punkt.

            Autasuks kast limonaadi.
            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Maksa välja.
            Tahaks loota, et diil ootab minu Pärnusse jõudmist.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
              Ootaks siis counti kommentaari, selle Maareki välja kaevatud postituse järgi tundub, et ta ei viiks lõpuni üldse ühtegi kihlvedu foorumikasutajate vahel kuna 'usaldust pole', samas mul üldiselt on mälu täitsa ok ja nagu ikka oleks olnud midagi tules Roma fänniga just Euroopasse kvalifitseerumise teemal... rohkem itaalia jalka foorumeid nagu ka ei ole eestikeelseid, et saaks segi ajada. Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?
              Mis siin ikka keerutada, ütle nt kohe välja ära, et sul pole hetkel vaba raha, et seda sellise asja peale kulutada, või lihtsalt pole julgust seda raha mängu panna kartes seda kaotada, oleme ausad 50 -100 eur on päris asine summa.Hetkel käib jutt siiski heategevusest ja mitte kellegile personaalsele maksmisest, see heategu lihtsalt jääb igaühte ennast närima hiljem kui ära ei maksa, nö. südametunnistusele.

              Ole kordki iseenda ja oma klubi vastu aus.

              Oleksid sa Lazio võidus nii kindel, siis poleks sa hakanud sellist pikka diskussiooni ja ajaloos tuhnimist ette üldse võtma.

              Mina nt ei panusta, ega anneta, sest hetkel on raha mujale ka panna ja arvestades Roma heitlikku hooaega ja pidevat täislaskmist lihtsates mängudes ( loe ka Derby) siis ma ei hakka riskima.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Tahaks loota, et diil ootab minu Pärnusse jõudmist.
                Sul on ju kohtunikupaberid ? Kas Moggi limonaadiraha siis ei viska ?
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                  Ootaks siis counti kommentaari, selle Maareki välja kaevatud postituse järgi tundub, et ta ei viiks lõpuni üldse ühtegi kihlvedu foorumikasutajate vahel kuna 'usaldust pole', samas mul üldiselt on mälu täitsa ok ja nagu ikka oleks olnud midagi tules Roma fänniga just Euroopasse kvalifitseerumise teemal... rohkem itaalia jalka foorumeid nagu ka ei ole eestikeelseid, et saaks segi ajada. Vanadest asjadest värskemate juurde liikudes, kas ei olnud sellelgi hooajalgi mingi bet count vs Tofoa, see jõudis mingi tulemuseni?
                  *Minu esimene ennustus Jasperiga läks lihtsalt omavaheliste suhete tõttu karile. Ei olnud mingit austust ja tänu selelle ma ka isepäiselt tühistasin kogu panuse. Selle inimese suhtes on usaldus muidu täiesti olemas, kuna on päris elus ka kohtutud jne. Ehk tuleb kunagi vol. 2 ja siis tasun kõik summad duublites.

                  ** Minu kihlvedu keenjusega lõppes nii et andsin teada et saabun rahalaevadega Tallinna ja maksaks heameelga oma panuse kinni, aga keenjus keeldus raha vastu võtmast ja ei soovinud kohtuda. Ei hakanud väga kaua niisama raha peale ka sundima, kui ei tahtndu siis ei tahtnud. cannumani sai antud juhtumist ka tol ajal teavitatud.

                  ***Tofoa bet ju alles käib, Milan pole veel kuskile jõudnud ja Juventuse võitu mina ei tunnista , kuna enamus Juve mäng on toimunud Moggi juhtimisel ja ausatest tulemustest on asjad väga kaugel. Miks peaks mina sellist jama tunnistama ja peale ka veel maksma? Ja kui nüüd Milan ei tulegi kolme hulka , siis jääb ainult Napoli esikolme hulka ja panus on minu võidetud.
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    ***Tofoa bet ju alles käib, Milan pole veel kuskile jõudnud ja Juventuse võitu mina ei tunnista , kuna enamus Juve mäng on toimunud Moggi juhtimisel ja ausatest tulemustest on asjad väga kaugel. Miks peaks mina sellist jama tunnistama ja peale ka veel maksma? Ja kui nüüd Milan ei tulegi kolme hulka , siis jääb ainult Napoli esikolme hulka ja panus on minu võidetud.
                    Minu ennustatud esikolmik oli 1. Juventus, 2. Napoli, 3. Milan.
                    Sinu oma oli: 1. Roma, 2. Napoli, 3. Fiorentina.

                    Väga piinlik on su vabandusi lugeda. Pole viga, ega kui sa aumees pole, siis ma võin endale kasti limonaadi ise ka lubada, pole nii kallis väljaminek. Teine lihtsalt kord tean, kellega kihla vedada, kellega mitte.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                      Minu ennustatud esikolmik oli 1. Juventus, 2. Napoli, 3. Milan.
                      Sinu oma oli: 1. Roma, 2. Napoli, 3. Fiorentina.

                      Väga piinlik on su vabandusi lugeda. Pole viga, ega kui sa aumees pole, siis ma võin endale kasti limonaadi ise ka lubada, pole nii kallis väljaminek. Teine lihtsalt kord tean, kellega kihla vedada, kellega mitte.
                      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                      Sul on ju kohtunikupaberid ? Kas Moggi limonaadiraha siis ei viska ?
                      Osta parem mingit mineraalvett Vydautast või Borjommi ennem, saad kasulikke mineraalaineid, sitta sa sellest suhkruasendaja ja säilitusainetega veest sisseajad ?
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Osta parem mingit mineraalvett Vydautast või Borjommi ennem, saad kasulikke mineraalaineid, sitta sa sellest suhkruasendaja ja säilitusainetega veest sisseajad ?


                        no thanks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Minu ennustatud esikolmik oli 1. Juventus, 2. Napoli, 3. Milan.
                          Sinu oma oli: 1. Roma, 2. Napoli, 3. Fiorentina.

                          Väga piinlik on su vabandusi lugeda. Pole viga, ega kui sa aumees pole, siis ma võin endale kasti limonaadi ise ka lubada, pole nii kallis väljaminek. Teine lihtsalt kord tean, kellega kihla vedada, kellega mitte.
                          Vabndustest on asi kaugel, kui ma vabandama kellegi ees hakkan, siis ma ka kindlasti teen selle puust ja punaseks et ma ikka vabandan. Praegu aga käib jutt faktidest. Nt kui Rooma oleks tulnud meistriks ja sa teaksid for a fact , et meistriks tuldi ainult sellepärats et kohtunike pangaarved Caymani saartel said täis laetud, siis kui aus oleks minul sinult üldse mingit raha küsida. Kuidagi nõme tunduks. Aga enihoor, ootame nüüd viimase vooru ka ära, siis on tabel selge ja siis teeme ka järeldused ja tehingud jms asjad.

                          ELAGU AUS JALGPALL!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Tõmbame teemale joone alla

                            Kassid ja tuvid





                            VS




                            Kassid ja Hundid




                            Eks ta muidugi ole loogiline, et kass ja linnud läbi ei saa, niiet kui tuvid sittuvad, siis cannuman aitab ise kasse, aga seda siis Roma võidu korral.

                            Kommentaar


                              Pigem võiks teha diili, et kui Roma kaotab , siis kõik siinsed Roma fännid panevad omale Lazio avatari mingiks ajaks 1 nädal -1 kuu ja vastupidisel juhul kui Roma võidab, teevad sama UUu ja Vendetta.


                              Sest oleme ausad, mis saaks hullem olla kui endale SS Lazio merda avatar panna ja nt allkirja mingi lazio venda ülistav text.Vot see oleks väljakutse ja see oleks bettimine.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nädal on vähe, sest siis lihtsalt kannatataks ära ja ei tehtaks suud lahti see aeg. Kuu oleks miinimum, eriti rõvedalt äge näiteks hooaja alguseni !
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X