320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fiorentina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Mitte alati nii see ei ole.
    Vaevalt, et see tüüp peab veetma kuu haiglas nagu delfi.ee väidab
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
      Vaevalt, et see tüüp peab veetma kuu haiglas nagu delfi.ee väidab
      No aga selles on ju tõetera sees, et Mutu peksis ikka päris korralikult seda baarmeni.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        "You will end up like the Romanian nurse who was killed by a punch in the Rome metro" on tegelikult päris räige sitt, mida suust välja ajada ja selles plaanis sai baarman asja eest. Iseasi muidugi, kas Mutu kaitsja poolt ajakirjandusse tilgutatud lause vastab ka tõele.

        Kommentaar


          No on ikka jubedad s6nad kyll, mille peale kell 3 p2eval baamenile l6uksi s6ita...kasvatagu munad

          Kommentaar


            Mina olen Mutule toeks sel raskel hetkel. Liiga palju on maailmas inimesi kes avavad et oma sõnade eest ei pea vastutama. Vägivald ei ole lahendus, kuid kahjuks tihtipeale on see ainuke keel mida selline baarmani sugune debiilik mõistab...kui seda ka ei mõista siis on lootusetu juhtum juba.
            Veelkord jõudu Mutule ja tema perele sel raskel ajal
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Pole reaalselt nii kehva mängu näinud kui tänane Catania - Fiorentina pärast esimest kümmet minutit. Ükski meeskond polnud huvitatud värava löömisest... Mihajlovic on ka vist puuga pähe saanud vaadates, kuidas ta oma vahetusi tegi. Mutu ei jaksanud viimased 15 minutit kõndidagi, aga ikka oli vaja teda sees hoida. Esimene vahetus alles vigastuse tõttu kuskil 80+ minutil.

              Ja kogu mängule pani ilusa punkti olukord, kus üks Fiorentina mängija äärel kellegi üle mängis ja üsna pikalt palliga oli, aga miskipärast jõudis kasti ainult üks mängija.

              Pole küll Fiorentinaga seotud, aga tänane päev ja üldse see voor pole Serie A'le heaks reklaamiks olnud just. Väga masendav aasta on üldse olnud mänguilu poolest - pole ime, et Itaalia tiimid Euroopas oma 20. sajandi jalgpalliga poolelt Euroopalt kotti saavad. Organiseeritud kaitse on tore asi, aga kui sellega tegelevad kaks tiimi, kes on samal ajal rünnaku organiseerimise ära unustanud, siis on päris kurb.
              sigpic

              Kommentaar


                Sinisa hakkab vaikselt kinga saama mul selline imelik tunne.....muidu mul super hea meel, et viola kellel ajalugu paar aastat vireleb......Tõesti vaid Sinisast on kahju.
                Daje!!!
                1.totti koondisesse.
                2.Money talks bullshit(totti) walks.
                3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                  Pole reaalselt nii kehva mängu näinud kui tänane Catania - Fiorentina pärast esimest kümmet minutit. Ükski meeskond polnud huvitatud värava löömisest... Mihajlovic on ka vist puuga pähe saanud vaadates, kuidas ta oma vahetusi tegi. Mutu ei jaksanud viimased 15 minutit kõndidagi, aga ikka oli vaja teda sees hoida. Esimene vahetus alles vigastuse tõttu kuskil 80+ minutil.

                  Ei vaidle vastu. Teist poolaega oli juba üsna mõttetu vaadata.

                  Esimene vahetus tehti siiski 70. minutil, kui Santana asemel Cerci sisse tuli, kuigi vahetust tahtis enne Santanat nii mõnigi nähtamatu mees.

                  Algselt postitas Tanel
                  Ja kogu mängule pani ilusa punkti olukord, kus üks Fiorentina mängija äärel kellegi üle mängis ja üsna pikalt palliga oli, aga miskipärast jõudis kasti ainult üks mängija.
                  Seesama Cerci, kes lõpus ainsana veel midagi üritas, aga mida sa ikka teed, kui keegi kastigi ei jõua/taha/viitsi minna.



                  Taktikaliselt parim vahetus oli Babacar Gila vastu, sest sellega tõmmati väga hästi Catania kiirele audile vesi peale
                  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                  Kommentaar


                    Ma saan aru, et viola on üks äraütlemata mõttetu sats, aga ma palun....võtke vähemalt viik ilani vastu.
                    Sinisa, oled mees või mitte?
                    Daje!!!
                    1.totti koondisesse.
                    2.Money talks bullshit(totti) walks.
                    3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                    "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                      Ma saan aru, et viola on üks äraütlemata mõttetu sats, aga ma palun....võtke vähemalt viik ilani vastu.
                      Sinisa, oled mees või mitte?
                      Teie jaoks ei muudaks see niikuinii midagi, sest kogu hooaja lootuseks saab olema teie lemmiküritus Coppa, kui seegi
                      May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                      Kommentaar


                        Mulle meeldivad ülimalt postiivsed isiksused. Maarek, oled üks neist. Mina esitasin väljakutse või küsimuse sulle ja su perse* kukkunud meeskonnale. Aga sina demagoogitsema. Coppa võtame ka kui aega jääb.
                        Aga võtke see võit või viik siis ilani vastu...olge meheks...saite ju niigi odavalt de silvestri....nali...jumala õnn, et teda enam pole.
                        Daje!!!
                        1.totti koondisesse.
                        2.Money talks bullshit(totti) walks.
                        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                        Kommentaar


                          Jõudsin peolt ja ennem magama minekut võinuks 1-1 näha või midagi paremat, aga ei. Mõttetu luuser ibra lõi hoopis ainsa võiduvärava ja viola on mõttetu sats edasi. Imege pervokari.............
                          Daje!!!
                          1.totti koondisesse.
                          2.Money talks bullshit(totti) walks.
                          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                          Kommentaar


                            Sa UUU jäädki lootma, et iga meeskond tõsistelt tiitlipretendentidelt punkte rööviks, et su väike Roma nr 2 klubi kuidagi ikka seal eespool püsiks? Selle asemel, et omadele lihtsalt pöialt hoida, kulutad rohkem energiat teiste vihkamisele...

                            Kommentaar


                              Ei....täna kell 4 hakkan mängu vaatama
                              Daje!!!
                              1.totti koondisesse.
                              2.Money talks bullshit(totti) walks.
                              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
                              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                                Jõudsin peolt ja ennem magama minekut võinuks 1-1 näha või midagi paremat, aga ei. Mõttetu luuser ibra lõi hoopis ainsa võiduvärava ja viola on mõttetu sats edasi. Imege pervokari.............
                                Sa vali oma sõnu, pooletoobine.

                                Siniša lihtsalt Lazio aegade mälestuseks palus Ademil megavõimalused ära vussida, et Milan ikka täispunktid kätte saaks. Pealinna luuserite heaks ju ometi otsestelt vastastelt punkte ära ei saa võtta
                                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X