320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zlatan treeneritöö peale ei ole mõelnud? Ta vb liiga karmi ütlemisega (tänapäeva pehmonoorte maailmas) ja ei tea kuidas selle kaitsetöö filoga oleks, aga muidu seda "olge vait ja kuulake" teemat jaguks iga satsi juures.

    Kommentaar


      Algselt postitas Wingback Vaata postitust
      Zlatan treeneritöö peale ei ole mõelnud? Ta vb liiga karmi ütlemisega (tänapäeva pehmonoorte maailmas) ja ei tea kuidas selle kaitsetöö filoga oleks, aga muidu seda "olge vait ja kuulake" teemat jaguks iga satsi juures.
      Oma raamatus pigem välistas selle, aga eks näis mis tuuled nüüd.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust

        Oma raamatus pigem välistas selle, aga eks näis mis tuuled nüüd.
        https://sempremilan.com/milan-ibrahi...another-season

        Kommentaar


          Ma nüüd sellest vastusest ei saanud aru. Jutt oli treeneriks hakkamisest, mitte mängijakarjäärist...

          Kommentaar


            Milan announce Zlatan Ibrahimović will be out for the next 7-8 months after undergoing knee surgery.
            He's yet to decide whether he will continue playing, reports Fabrizio Romano

            Võib vist lõpetada küll.

            Kommentaar


              müüme Leao reali ja ostame neymari endale?

              Kommentaar


                Vaevalt. Vähemalt, mis puutub Neymari ostmist. Kes talle palka tahab maksta.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Vaevalt. Vähemalt, mis puutub Neymari ostmist. Kes talle palka tahab maksta.
                  Ega soovigi kumbagi lahendust.. Aga kui Leao eest 150mil välja pakutakse, oleks tore, aga krt ei taha teda minema lasta. meil vist Euroopa tugevaim vasak äär praegu tänu Theole ja Leaole..

                  Origi järgmine nädal ülevaatusele meile ja vist praks tasuta tulema.. mis temast arvata? Liverpoolis oli ta vist vigastatud/ nähtamatu, kuid CLis meile sahistas.. tehakse Hauget jälle? Et kes meile lööb toome ära?

                  Kommentaar


                    Ma olin see aasta hullult Milani poolt. Mu lapsepõlv oli Manchester United versus AC Milan ja ma jälestasin Itaaliat ja tänavust meistrit. Ibra oli ainuke mängija keda ma armastasin tollest ajast. Peale mu parima sõbra surma kõik muutus, aga endiselt kuni selle hooajani ma ei mõelnud, et Milan võiks võita. Poole hooaja peal tekkis väike ärevus. Meenus mu parim sõber ja kuidas ta fännas Kakat, Pirlot ja Gattusot ja ma Giggsi ja teisi Inglise puujalgu. Ma saaks mitu aastat puid alla, kuidas Milan on lõpuks parem kui Manchester United. Palju Õnne AC Milan ja kui on olemas elu peale surma, siis tervitan oma parimat sõpra, näe isegi mina kiidan AC Milani, nad väärivad seda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raudidas Vaata postitust

                      Ega soovigi kumbagi lahendust.. Aga kui Leao eest 150mil välja pakutakse, oleks tore, aga krt ei taha teda minema lasta. meil vist Euroopa tugevaim vasak äär praegu tänu Theole ja Leaole..

                      Origi järgmine nädal ülevaatusele meile ja vist praks tasuta tulema.. mis temast arvata? Liverpoolis oli ta vist vigastatud/ nähtamatu, kuid CLis meile sahistas.. tehakse Hauget jälle? Et kes meile lööb toome ära?
                      Ründesuunas hea jah, Theo kaitsesuunal... noh jätab soovida.
                      Aga üldiselt peaks kogu tuhh minema paremale äärele suvel, sest seal on ikka suht ikaldus.
                      Origist ei oska midagi arvata.

                      Kommentaar




                        ❤️❤️

                        Kommentaar


                          Mankus ka tosin mängijat kel "ma suurem kui treener" vibe, aga negatiivse efektiga.

                          Ibra on legend.
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                            Ründesuunas hea jah, Theo kaitsesuunal... noh jätab soovida.
                            Aga üldiselt peaks kogu tuhh minema paremale äärele suvel, sest seal on ikka suht ikaldus.
                            Origist ei oska midagi arvata.
                            Theo oli see hooaeg mu arust kaitsesuunal ka täitsa hea. Keegi temast päris jahukotti ei teinud, eelmine hooaeg veel tõesti nt Napolist Lozano tegi temaga mis ise tahtis, aga ei olnud tal kaitses see hooaeg häda midagi.
                            See Origi jätab tõesti külmaks, aga seni pole Maldini ja Massara otsuseid eriti pidanud kahetsema. Nüüd veel jutud mingisest Club Brügge ründajast Noa Langist, kes äkki tulemas. Samuti ei oska midagi arvata.

                            Kommentaar


                              Läheb müügiks: https://www.acmilan.com/en/news/arti...quire-ac-milan

                              Kommentaar


                                (£) https://theathletic.com/3349981/2022...detto-redbird/

                                Hea/kohustuslik longread.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X