320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kurat kuhu mu post kadus....käratan ma nagu alev strömi ema lauale...
    nähes, et laual pole musta leiba Saarlane või kelle kuri ja suur vemmal siin pokri lauale visatud on, et palun keeruta väheke ruletti ja vurri ja viska see sinna teemasse ja olen rahul!Austan siinseid fänne ja seega, tahtsin krissu mõtlema panna, et ei ole mõtet sellistel väljaütlemistel! Enne mõtle ja siis ütle! Kuigi on selge see, et enamik meist taob vastupidiselt peaga keberniiti vahetevahel...
    Oleks võinud selle vähemalt minu metafooride alla liigutada, sellist kullavaramut ei tohi raisku lasta!Palun modedel see sinna liigutada.Mida muidu järgmise sajandi arheoloogidel välja kaevata on? , on vaid leida kivi ja mulla alla mattunud roiskunud laip.Ja mida siis staarkokk Kosel Priimäe raseeritud persega uhmerdada on?

    Aga Milanist rääkides, siis on vägagi meeliülendav vaadata, et te juba meist tagapool asetsete, muidugi hetkel veel sisuliselt ühel pulgal.Sellise asja peale saaks isegi härra UUU 10 järjestikust orgasmi nii, et püksid püüli sõeluksid justkui oleks istunud pampersitega edgari süles , kui ta härjasilmal kartulaid ja küttepuid jagab, sest on ju sulaselge, et tema käed neid andma ei küündi ja istuv asend on talle kõige omasem.
    Meie vabandus on olematu rahakott ja kehvake treener siis mis teil on oma õigustuseks öelda?
    Muidugi on selge, et mõlemad klubid vajaksid juhtkonna täielikku värskendust, sest vananedes ikka inimesed ei suuda enam ennast pesta ja kainelt mõelda, siis on tavaline, et trussikutesse ilmuvad iseäranis lipuvärvid.
    Vähemalt on hea vaadata, et põeme päris mitme itaalia tippklubiga seda rasket haigust!
    sigpic

    Kommentaar


      Milanil treeneriga paremad seisu pole ju.

      Kommentaar


        jo Totti Fernando, selline soov oleks, et kas oleks võimalik edaspidi kirjutada 2 juttu? Üks nende metafooridega ja teine ilma. Et siis kogu sisu saaks ju ka kokku võtta 2-3 lausega.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Tofoa ära murete. Ftotti keel lisati nüüd google translate perepaketti.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Tofoa ära murete. Ftotti keel lisati nüüd google translate perepaketti.
            Cannu sa oled ikka andekas, nagu äsja toore sitahunniku pealt äralennanud maipõrnikas.
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Ikka sama vana jutt, aga ega midagi enne ei muutu, kui keskväljakvartetist Seedorf-Pirlo-Gattuso-Ambro keegi ei lahku. Sest see konservatiivsus viib lõpuks Serie B-sse.
              saatke seedorf ja ambrosini nahhui. pirlo ja gattuso võivad jääda
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                saatke seedorf ja ambrosini nahhui. pirlo ja gattuso võivad jääda
                Minu arvates võiks Gattuso ka kuskile madalamale klubisse mürama saata!
                Minu arvates on ta analoogselt Dinhole ja Zambrole oma tasemes kõvasti kaotanud.Kuigi Gattuso pole kunagi väga intelligente jalgpallur olnud.Õnneks on tal vähemalt mõistuses ja osaliselt ka geenides neandertaalide verd, st. siis, et kunagi lapsepõlves sai ta marutaudis metsloomalt haavata, mis mõjutas olulisel määral tema kesknärvisüsteemi!
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                  Minu arvates võiks Gattuso ka kuskile madalamale klubisse mürama saata!
                  Romal pole ju nii palju pappi, et Gattuso kinni maksta. Või Sa mõtlesid veel madalamale
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Romal pole ju nii palju pappi, et Gattuso kinni maksta. Või Sa mõtlesid veel madalamale
                    Sa oled ikka naljatilk, Milani hooaja algus on olnud pm sama mis Romal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas J.R.I.M Vaata postitust
                      Sa oled ikka naljatilk, Milani hooaja algus on olnud pm sama mis Romal.
                      Kaheksa punkti peal on üldse väga toredad meeskonnad:

                      8. AC Chievo Verona
                      9. AS Roma
                      10. S.S. Lazio
                      11. AC Milan
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Kaheksa punkti peal on üldse väga toredad meeskonnad:

                        8. AC Chievo Verona
                        9. AS Roma
                        10. S.S. Lazio
                        11. AC Milan
                        Lazio on seal kus nas olema peavad, nede meeskonna tugevus ongi sellisel tasemel, samuti Chievo, ehk isegi parem kui arvaks, Roma tiba madalamal kui peaksid asuma, aga mis vabandus Milanil oma positsiooni kohta on....ma ausalt ei kujuta ette. See et meeskond on vana vms on bullsh*t jutt! Sellise kaadriga Euroopas Itaaliale häbi teha....see on andestamatu! Mina isiklikult nägin sellist masendavat algust juba ette, aga seda sellepärast et treeneri pukil on andetu ja saamatu Leonardo,mitte et mägnjatel andest või oskustest puudu oleks. Niiet kähku vahetus! Või ma pean ausalt Milani siin Itaalia vihkajate silmis kaitsma hakkama??!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          ja sa usud et Roma saaks Milani asemel paremini Euroopas hakkama ?
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                            ja sa usud et Roma saaks Milani asemel paremini Euroopas hakkama ?
                            Kus ma seda väitsin? Ma nentisin fakti et sel hooajal on üks Itaalia esindaja Milan ja ta peaks palju paremaid tulemuis näitama kui seni on seda teinud. Roma muredest räägin ma ikka Roma teemas, ega neilgi kerge pole peale Baselilt 2-0 imemist...
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Euroopas ju 1 mäng ja 1 võit Milanil, pole viga midagi, samuti esindas vist Roma eelmine aasta Itaaliat Meistrite Liigas kõige kõrgemalt, loodab, et see aasta teeb seda Milan, ja ka koduliigas esinetakse hästi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                ......... Mina isiklikult nägin sellist masendavat algust juba ette, aga seda sellepärast et treeneri pukil on andetu ja saamatu Leonardo,mitte et mägnjatel andest või oskustest puudu oleks.........

                                Esiteks, pakun et seda teadsid ette väga paljud vähegi realistlikult mõtlevad inimesed, kes ei usu pimesi imedesse.
                                Ses osas nagu natuke ei ole nõus, et asi ei ole mängijate taga, ikka on küll kui juba Pirlo, Dihno, Gattuso ja Seedorf ei mängi stabiilselt ja võimete piiril siis võiks juu noort ja vihast verd juurde tuua (kasvõi "staaridele" hinge s...miseks et nood uut motti leiaksid), eriti kui müüakse Kaka sarnane mees maha.Ambro suhtes ma nii kriitiline poleks, kuigi talenti on nagu on(keskpärane) siis vähemalt mees üritab, mis on ka oluline.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X