320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paras , ma ammu juba rääkisin ,et vaja uut verd sisse tuua ,aga milani fännid aint naersid selle üle.Probleem ongi selles et Berlusconi varandus mitu aastat juba vähenenud.See algas juba ligi 4-5 aastat tagasi.Kui ei usu vaadake forbesi või sirvige epli arhiivis.Keegi veel sogas et ta varandus veel kasvab .

    Kommentaar


      Eika üritasid mingit sarkastilist läbimurret teha...mine nuta pihku sest just seda sa teed kogu hooaja....CL mänge parem ära vaatagi.
      Daje!!!
      1.totti koondisesse.
      2.Money talks bullshit(totti) walks.
      3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
      "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

      Kommentaar


        viimases liigamängus oli meeskonna keskmine vanus tsipa üle 29 eluaasta,mis on omamoodi päevakodu juba.No ja kui Ronaldinho ,Amborsini ja Inzaghi vahetustest kõik väljakule olid jõudnud, tõusis see number juba 31 kanti, 30,6 täpsemalt. Mingit uuendust on sinna vaja, kaua need vanurid seal ringi jooksevad. Muidu vast ei olekski hullu ju , aga tulemust ju ei tule ? Või mis ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Huvitav, ma ei leiagi kuskilt vallandamisuudist?

          Kommentaar


            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
            Huvitav, ma ei leiagi kuskilt vallandamisuudist?
            Tõsijutt.. OOtame weel natuke ..

            Kommentaar


              Kas ainult Leonartsi vallandamine teeks asjad paremaks?
              Äkki peaks selle kuritegeliku Berlusconi kah pukist maha kangutama?
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Senikaua kuni Galliani Leonardot backib, ei lase teda keegi lahti, kui tal just endal paha ei hakka. Ja ma olen väsinud kuulamast, et Milani mängjad on "liiga vanad" jms. paska. ausalt kas te midagigi üldse jagate ve? Milanil võib olla küll üks vanimaid kooseise üldse, aga see ei tähenda et nad üleöö nüüd taunideks oleks hakanud ja enam 10 mehelise Atalanta vastu mängida ei oska. See kõik on 200% treeneri ja tema ebapädevuse süü ja PUNKT. Kui isegi Milanistad sellest aru ei saa sisi mida veel tahta, sama sõgedad nagu Galliani!
                Kuid arvatavsti saab otsustavaks mäng Romaga, nagu lugesin on selleks ajaks tagasi ka Totti, ja kui isegi surmvigane ja läbipekstud Roma ära kotib Milani, peaks Galliani koos oma kalli Leonardoga minema suuseksi harjutama kuskiel odavasse bordelli. Ilusat õhtut!
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Milan tegelt mitu aastat sitt juba olnud.

                  Kommentaar


                    Milles siis asi kinni on? Keskväljalt ei suuda keegi mängu käima panna? Ründes ei tohiks väga asi ju olla.

                    Kommentaar


                      Pigem pole kedagi kes ründajatele olukorid tekkitaks - Pirlo ei suuda ja Ronnie ammugi mitte. Ega Leonardo elu ka kerge ei ole, kui Berlusconi või Galliani talle ütlevad, keda mängu panna...





                      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                      Parim laul

                      Kommentaar


                        Ehk siis puudu on Yoann Gourcuff.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ehk siis puudu on Yoann Gourcuff.
                          Kas on hilja Darwini auhindade jagamisele nominatsiooni lisada ?
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Ei aga mulle meeldib seda jätkuvalt ninaalla hõõruda :P

                            Ärge südamesse võtke.

                            Edit: Kuhu te Jasperi pannud olete? Ta kindlalt ütleks mulle selle lause peale midagi tervat.

                            Kommentaar


                              Kui Ronaldinho viitsiks veel naiste tonksutamise asemel ka jalgpalli mängida, siis oleks Milani probleem, mis puudutab ründajatele olukordade tekitamist, lahendatud.
                              Seni aga purjetab see laevuke vaikselt Serie B suunas.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                                Milan tegelt mitu aastat sitt juba olnud.
                                Sul häbi ei ole olla sihuke debiilik ve?


                                Sellepeale tulekski teha üleskutse,iga kord,kui bayern ei võida ,oleks soovitav sõimata tervet Müncheni Bayernit ja nende fänne sittadeks,näiteks,kui Bayern mingit imemoodi oleks nii hale ja ei võidaks Kölni.

                                Kurat,kus Jasper on?Ootan juba teda kaua aega,et ta sellele trollile rohtu annaks.
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X