320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja mida ma valesti ütlesin?Milan on itaalia rikkaim klubi ja on mitu aastat oma koduliigas väga nõrk olnud.

    Kommentaar


      Rikkaim ta võib ju olla, mis sellest rahapajast kasu on, kui treenerile sealt vahendeid ei anta?
      Siis tulebki ülikogenud penskarite najal edasi eksisteerida.
      Ma arvan, et nii on asjalood.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas karl15 Vaata postitust
        Ja mida ma valesti ütlesin?Milan on itaalia rikkaim klubi ja on mitu aastat oma koduliigas väga nõrk olnud.
        jah, viimasel 5 aastal on milan võidelnud pidevalt kohtadele 15-22. Serie B langemisest päästsid korduvalt vaid paavsti palved ja Berlusconi äraostetud vastased.

        karl, otsi omale teine teema kus ennast välja elada. läbu alajaotusest leiad kindlasti ka midagi omasugustele "spetsiaalsetele lastele".

        Kommentaar


          See ,et jäeti clist välja on juba katastroof.Mis krdi serie bst te sonite sinna Milan loomulikult kunagi ei kukku.Ja nüüd on hea hakkata ilkuma ,et Bayern ka ei saanud paar aastat tagasi cli, siis nemad tegid järeldused ja tugevdasid suure rahaga meeskonda.Nüüd on teil jälle midagi kobiseda , et ma asjast midagi ei tea ja 5 koht ongi Milanile normaalne.

          Kommentaar


            Sel hooajal on viies koht Milanile üle ootuste hea tulemus, kui juhtkonnas või siis treeneripingil midagi ei muudeta.


            Never say never - mille alusel Milan kunagi Serie B-sse ei peaks kukkuma?

            Mis tugevdamisest sa Bayerni puhul üldse räägid? Braafheid, kes ei suuda midagi muud palliga teha, kui seda ära sööta, ilma millegi ohtliku loomiseta?
            Kõik mehed peale Ribery ja Robbeni on olnud pigem kehvad ostud Euroopa Meistrite Liiga konkurentsi silmas pidades.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Kodus suudetakse konkurentsis olla ja clis veerandfinaali ikka jõutakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                Kodus suudetakse konkurentsis olla ja clis veerandfinaali ikka jõutakse.
                Kumbki kõne all olevatest meeskondadest veerandfinaalideni vaevalt et jõuavad.
                Tore oleks muidugi vastupidine lugu ja loodan, et mu arvamus ei lähe täppi.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                  Kumbki kõne all olevatest meeskondadest veerandfinaalideni vaevalt et jõuavad.
                  Tore oleks muidugi vastupidine lugu ja loodan, et mu arvamus ei lähe täppi.
                  tahad kihla vedada?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Mis tugevdamisest sa Bayerni puhul üldse räägid? Braafheid, kes ei suuda midagi muud palliga teha, kui seda ära sööta, ilma millegi ohtliku loomiseta?
                    Ma sain aru, et jutt ei käinud üldse käesolevast hooajast. Tõsi, see suvi, kui oldi just CL-i kohast eemale jäädud, siis tehti küll päris arvestatavaid täiendusi- Ribery, Toni, Klose ja mõned sellid veel. Ja toonased investeeringud ka tootsid, võideti ju liiga. Miks edasi asi allamäge veeres, vot seda peab kelleltki targemalt küsima.

                    Lõpetan omapoolse OT.
                    "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                    RocknRolla (2008)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      tahad kihla vedada?
                      Sa ei jaksa kinni maksta.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Sa ei jaksa kinni maksta.
                        kuigi cannuman on suht p*de , siis ma siiski duubeldan selle panuse. Nagu ma olen mõistnud uudistest jne. siis Leonardo paneb hooajalõpuni edasi ja noh kõik on finiito Milaniga. ja nagu eelpool mainisin , siis mäng Romaga näitab konkreetselt ära kes on selles liigas kõige rohkem liimist lahti...Kui Milan selle mängu ka kaotab, siis on 10nda koha pärast normaalne Lazioga võidelda
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Sa ei jaksa kinni maksta.
                          no mis ulmesummade peale sa kihla vedada tahad siis? Ma mõtlesin et mingi kast õlut või midagi selles väärtuses oleks mõistlik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            no mis ulmesummade peale sa kihla vedada tahad siis? Ma mõtlesin et mingi kast õlut või midagi selles väärtuses oleks mõistlik.
                            duubeldan, kaks kasti Gösserit, maitseid on mitmeid, vaid üks on s*tt - alecoq!
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              no mis ulmesummade peale sa kihla vedada tahad siis?

                              Kommentaar


                                Ma ei saa aru, mille poolt sa üldse oled? Kas selle, et kumbki veerandfinaali ei saa või et just saab?
                                Ma olen just selle viimase, et ei saa, poolt.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X