320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rooney kardab milanist seedorfi halbade mälestuste tõttu kõige rohkem.

    "Seedorfi kardan ma Milani mängijatest enim. Ta on ilmselt parim jalgpallur, kelle vastu ma mänginud olen. Väga harva olen kohanud mängijaid, kes suudavad väljakul mida tema," muljetas Rooney.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
      Rooney kardab milanist seedorfi halbade mälestuste tõttu kõige rohkem.

      "Seedorfi kardan ma Milani mängijatest enim. Ta on ilmselt parim jalgpallur, kelle vastu ma mänginud olen. Väga harva olen kohanud mängijaid, kes suudavad väljakul mida tema," muljetas Rooney.
      jo, kas Rooney mitte mähkmetes olnud, kui Loldorf viimati hästi mängis?
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        jo, kas Rooney mitte mähkmetes olnud, kui Loldorf viimati hästi mängis?




        aga äärekaitsjaid ei näe kusagil
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Jälle mida meenutada.Eelmist kümnendit aint.

          Kommentaar


            Ajalootund nürimatele pliiatsitele
            Bayern võitis CL millal? 2000/2001...
            Milan on peale seda jõudnud 3 korda finaali ja kaks korda ka võitjana lahkunud, ma ei näe erilist loogikat siin meenutuste peale kohe hüppama hakata, herr karl

            Sakslased ütleks sinusugustele VERPISS DICH!!

            Kommentaar


              No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.

              Kommentaar


                Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.
                Mis vahet sel on, mis sajandi väljakul mäng toimub. Peaasi, et mäng toimub!

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                  No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.
                  Pippo kolle on liiga palju, et postitada. Ehk lepid juba mainitud Seedorfiga?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Ilus värav ,pole ühtegi halba sõna selle kohta öelda.Kahju aint ,et enam sellist taset ei suudeta näidata ja elatakse nostalgia vaimus.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                      Ilus värav ,pole ühtegi halba sõna selle kohta öelda.Kahju aint ,et enam sellist taset ei suudeta näidata ja elatakse nostalgia vaimus.
                      Rohkem pole lihtsalt täistopitud staadionil investeerimisbosside, Bayerniga, mängitud. Lisaks San Siro WC > sina
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Mis selle San Siro Wcga on.Nii maha jäänud et pole kanalisatsioonigi w.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                          No meie ei pea vähemalt võlgu maksma ja kokku hoidma.Pealegi mängib Bayern alati täistribüünide ees,mitte kusagil pooltühjal eelmise sajandi väljakul.
                          Kas meie pool tribüüni pole juba suurem kui terve teie oma?

                          -e- Okei sorry, teil ka päris korralik staadion. Olete tublid.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                            Mis selle San Siro Wcga on.Nii maha jäänud et pole kanalisatsioonigi w.
                            Ei ole üldse nii hull. Keskmine kolmanda maailma vangla peldik auguga põrandas.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Täna siis madistame karikas Udinesega. Saab näha.

                              Kommentaar


                                Tänaõhtune on meie. Rondo kibeleb tõestama ennast, peale derbyt on ka selleks põhjust.
                                11.07.2010 = *****

                                Kommentaar

                                Working...
                                X