320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui mingi kuradi Cagliariga nii palju jamama peab, mis tiitlist me siin siis räägime. Nägin kaootiliselt viimast pooltundi, kaitsel ja väravavahil oli ikka päris palju tööd.

    Kommentaar


      Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
      Täna siis 3-2 võit võõrsil. dida oli oma kohta suht hää, tegi häid tõrjeid kuigi sitt on ta ikka. roma ja inter said ka võidud nii et vahe endiselt romaga 1 ja interiga 3 punkti.
      Vahe Romaga 2 punkti siiski et..





      Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

      Parim laul

      Kommentaar


        väravad:


        huntelaarilt ilus pomm

        Kommentaar


          Kas keegi oskab öelda täpsemalt,mis Inzaghi'ga juhtus? Ma olen ainult mingit kummalist põrutuse juttu lugenud ja see on ka kõik,mis ma praegu tean.
          R9

          Kommentaar


            ...ja tore on see,et Inzaghi eluloo raamat sai lõpuks valmis.Nüüd on,mida vaikselt otsima hakata.
            R9

            Kommentaar


              No ja muidugi on ka borriello treeningul vigastada saanud. see tähendab et catania vastu on ainult 2 ründajat (inzaghi ja huntelaar). usun et tuuakse ka reservidest mõningiad väravalööjaid

              Kommentaar


                Verdi ja Zigoni on juba mitu mängu meeskonna nimekirjas olnud, aga nad pole võetud reservidest vaid primaverast, kuna itaalias puuduvad reservmeeskonnad.
                Suhkruhaige

                Kommentaar


                  meie õnneks on milano arstid head olnud ja borriello on terve tagasi

                  väravavahid: Dida, Roma,
                  kaitsjad: Abate, Antonini, Favalli,Kaladze, Oddo, Romagnoli (n.53), Thiago Silva, Zambrotta,
                  poolikud: Ambrosini, Flamini, Gattuso, Pirlo, Seedorf,
                  ründajad: Adiyiah, Borriello, Huntelaar, Inzaghi, Mancini, Oduamadi (n.54), Ronaldinho, Zigoni (n.17).
                  vigased: Bonera, Jankulovski, Nesta, Onyewu, Beckham, Pato.

                  catania:
                  väravavahid: Andujar, Campagnolo, Kosicky.
                  kaitsjad: Alvarez, Bellusci, Capuano, Potenza, Spolli, Terlizzi.
                  poolikud: Biagianti, Carboni, Delvecchio, Izco, Ledesma, Moretti, Ricchiuti.
                  ründajad: Mascara, Maxi Lopez, Morimoto, Russo.

                  Kommentaar


                    Ma loodan südamest et milan suudaks kuidagigi euroopa kohtadelt väljalangeda... Lihtsalt kole...
                    R.I.P Milan!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ma loodan südamest et milan suudaks kuidagigi euroopa kohtadelt väljalangeda... Lihtsalt kole...
                      R.I.P Milan!
                      Liiga vara mees..45 mintsa on veel mängioda

                      edit : OOOOPS 2-0

                      Kommentaar


                        Peale sellist tsirkust ma küsiks veelkord ja veelkord ja veelkord - KUI SUUR OLI AC MILANi hooaja eelarve? Kui suured on meeste palganumbrid? Sama küsimus on õhus ka Juventuse kohta? Teil võib olla kasvõi miljard gazilion Jeeni, VÕITJATE meeskonda EI OSTETA!!! Capice?!!!!
                        FORZAA ROMAAA!!!!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          njah, vormi kohaselt mängitakse. ainuke kes midagi jagas oli ronni

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Peale sellist tsirkust ma küsiks veelkord ja veelkord ja veelkord - KUI SUUR OLI AC MILANi hooaja eelarve? Kui suured on meeste palganumbrid? Sama küsimus on õhus ka Juventuse kohta? Teil võib olla kasvõi miljard gazilion Jeeni, VÕITJATE meeskonda EI OSTETA!!! Capice?!!!!
                            FORZAA ROMAAA!!!!
                            Romas mängivad ainult omakasvandikud ja tasuta?

                            Kommentaar


                              2-2 Ja see pidi neil veel "kerge" mäng olema

                              Sampdoria A
                              Palermo A
                              Fiorentina H
                              Genoa A
                              Juve H

                              Good luck! Te vajate seda väga!

                              Roma-Inter jagavad scudetto!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                Romas mängivad ainult omakasvandikud ja tasuta?
                                Esita Juventuse selle hooaja eelarve.
                                Senikauaks aga mine vittu!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X