320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    vs

    Kommentaar


      Natuke kurb, et Fiorentina punktidest ilma jäi. Hea mängu tegid, Abbiati oli tasemel.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Kui see seeria seljataga on, siis võib juba hakata reaalseid järeldusi tegema. Kas Milan on nii sitt nagu loodetud või tõesti sünnib sel hooajal meedia poolt ülespuhutud möla ("Ibra tuleb ja võidab kõik asjad ära")
        Endiselt ootame analüüsi.




        Kommentaar


          Hoidke pöialt, et lemmikstaar suure mängukoormuse tõttu katki ei lähe või lihtsalt ära ei väsi, sest siis võib väga raskeks minna.
          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

          Kommentaar


            Algselt postitas Maarek Vaata postitust
            Hoidke pöialt, et lemmikstaar ...
            köhh, köhh. Kui see aasta ka midagi peaks tulema ja seda vaid tänu sellele, siis võiks üldse tulematta jääda. Ta on ikka liiga ebasümpaatne.

            Kommentaar


              Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
              Kirjutage Oma Sitta Kuskile Mujale Pliiis...teie Jutul Pole Midagi Milaniga Pistmist....
              Sellel...postitusel...oli...rämedalt...Milaniga... pistmist....

              Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
              Noh, sul on õigus jah...
              Iga keel on tähtis minu jaoks. Mul on kahju et Eesti keelt nii hästi ei räägi. Aga kes minu keel üldse ei räägi siis mis tahab?
              Lõpp.
              Tra, ma ei nori su Eesti keele kallal. Oleks sa endale selgeks teinud, mille kallal ma norisin, poleks seda paska siia tekkinud.

              http://www.youtube.com/watch?v=CzT4hZU4Ll8 - kahmake lutti interipeded.

              Kommentaar


                Aga välja näeb et milanisti täitsa ei oska Itaalia keelt räägida:



                Kommentaar


                  matke mind elusalt kallid milanistad,armastan teid ja ibrat....
                  Milanista

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                    matke mind elusalt kallid milanistad,armastan teid ja ibrat....
                    Ma olen kindel et Ibra armastab sind ka...

                    Kommentaar


                      Milan:

                      Abbiati;
                      Abate Nesta Silva Zambrotta;
                      Gattuso Ambrosini Flamini;
                      Seedorf;
                      Robinho Ibrahimovic

                      Pingil: Amelia, Bonera, Yepes, Jankulovski, Boateng, Strasser, Ronaldinho

                      Kommentaar


                        see kõvera ninaga põline "rootslane" hakkab juba vaikselt närvidele käima... 18 detsember olen ootel.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          igav mäng (kõrval tiksuv steven seagali mõõgaharjutused oli ka vahepeal köitvam), igasuguse loomingulisuse puudumine, sellele vaatamata rahuldav lõppresultaat, ning väikeseks lohutuseks kena mustikas ronaldinholt
                          . Siiski, see "pikk poiss jookse ette, ma söödan, sa löö ära" mäng väga kaua ka kesta ei saa.

                          Kommentaar


                            Eks tegelikult sellest mängust oligi esmatähtis 3p saada, mängupilt oli teisejärguline. Siiski paar tähelepanekut: 1. tegime alguses liiga palju lihtsaid vigasid, millest prantslased said natuke ärevusest tekitatud. 2. keskväljale oleks siiski vaja natuke kiiremaid jalgu, kui need on Seedorfil või Rinol, eriti ründefaasis. Kaitse oli täiest OK, eriti kuna Auxerre pidi piirduma vaid kauglöökidega.

                            Aga jah, võtaks veel 3p Sampdoria käest võõrsil ning siis laseks Zlatanil ning mõnel mehel veel natuke puhata Brescia ja Ajaxi kodumängus.

                            Kommentaar


                              Keda see Ajaxi kodumäng enam kotib? Seal võib puhkust anda neile kellele vaja, aga minuarust see loomingulisus jäigi selle taha, et polnud korralikku mängu ehitajat nagu Pirlo, oleks võinud näiteks Ronaldinho poolajal sisse panna, küll tema need söödud ja asjad üles leiab.

                              Kommentaar


                                Ronaldinho võib ka ju ründajate taga mängida nagu seedorf,ju siis pole õiget suhtumist tal.Jaanuaris ja suvel kindlasti noort verd juurde siis on hyvä.MLi võitmiseks oleme ikka lahjad pisut aga scudetto võitmine tundub hetkel isegi magusamana,nii ammu kui seda viimati maitsta sai
                                Milanista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X