320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Abbiati, Amelia;
    Abate, Antonini, Nesta, Papastathopoulos, Thiago Silva, Zambrotta, Yepes;
    Boateng, Emanuelson, Flamini, Gattuso, Merkel, Seedorf, Strasser, Van Bommel;
    Cassano, Pato, Robinho.

    Pirlot veel kahjuks piisavalt terveks ei saadud, aga see eest zambro on tagasi.

    Abbati
    Abate Silva Nesta Zambrotta
    Gattuso Van Bommel Flamini/Merkel
    Boateng
    Cassano Pato

    Kommentaar


      pool tundi jälle sisustatud(vaadake enne, kui uefa jälile jõuab)




      21.15 LENNAKE HIIU PUBISSE

      (mina, orbitaaljaam ja Devil püüame seal olla praeguse seisuga. Viki andis vihmatšeki)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        sixty-fifty et cännu ka kohal.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Laupäeval siis kõik Hiiu Pubisse(mäng algab 21.45 meie aja järgi) - http://hiiupubi.ee/
          Olen kohal!

          Kommentaar


            MILAN: Abbiati, Abate, Nesta, Thiago Silva, Zambrotta, Gattuso, Van Bommel, Seedorf, Boateng, Pato, Robinho.

            Kommentaar


              Jasperile tervitused! Milani fännidele tervitused! Leonardole tervitused!

              Isegi seedorf oli hea.

              Kommentaar


                Esiteks SUPER, teiseks - mida kuradit Antonio? Teenitud kolm punkti, vahe tagasi +5 peal ning jääb loota vaid, et Seedorf & co suudavad analoogseid esitusi veel teha. Negatiivse asjana Rino vigastus ja Cassano punane. Kui viimane on kindel 1 mäng vahele, siis loodame, et meie tõutäkk naaseb üsna pea.

                Edit! Tervitused hiiu gängile.

                Kommentaar


                  JAA, JAA, JAA
                  Super mäng poisid! Parim sünnipäevakink!
                  Tuleb tunnistada, et veidi imelik oli Lostis üksi hõisata, aga tuju oli niigi hea ja mind see ei morjendanud.
                  Cassano muidugi suutis 2 väga vajalikku kollast hankida ja Seedorf oli ka hea täna.
                  SUPPEEEEEEEER!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Ma armastan teid kõiki!
                    Big up kõigile, kes Hiiul olid(ka interistad) ja kes meie paadis(tsau keenjus). Oli faking ilus. Ma olin pisut napsine ja maybe pisut üle hea maitse piir, aga all in the game.

                    Pulls ei langenud pingest ja erekast alla 120.

                    PS! Ma tahaks praegu seksida Barbara Berlusconiga. Halvemal juhul Silvio jahil peoteenuseid nautida.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Oli faking ilus. Ma olin pisut napsine ja maybe pisut üle hea maitse piir, aga all in the game.
                      Minu meelest olid sa päris naljakas ja piire polnud seatud

                      Mäng oli parim viimase aja jooksul. Emotsioon laes

                      PENALT PENALT

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Isegi seedorf oli hea.
                        Õhtu parim liigutus oli see, kuidas vana peer lihtsa puutega keskväljal kaks Interi venda kohvile saatis.

                        BRAVISSIMO!!!!

                        Kommentaar


                          Alejandro pandi minutiga vakka...Nojah Cassano presidendiks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                            Õhtu parim liigutus oli see, kuidas vana peer lihtsa puutega keskväljal kaks Interi venda kohvile saatis.

                            BRAVISSIMO!!!!
                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            Aga palun!

                            Kommentaar


                              Pandev ja Cambiasso?

                              Kommentaar


                                Kurat, kelle Robinho otse kanderaamile istuma lükkas ja kas sellest liikuvat pilti ka on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X