320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks uurib-puurib seda asja hiljem.

    Kohe(1700) alagab järgmise hooaja vormi esitlus sellel lingil - http://www.adidasitaly.com/
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Tunduvalt kehvem kui see aasta. Nagu mingi 1899 aastast, aga adidase logo on juurde tehtud.

      Kommentaar


        Kommentaar


          Täitsa kena ju.

          Kommentaar


            Kus te vaatamas käite ? Hiiu pubis? Ma ka sel ajal seal kandis, et võiks tulla küll.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Eks see särk natukene 80ndad on, aga retro on moes. Silma eriti ei riiva.

              Kommentaar




                Mulle meeldib, peaks soetama. Lisaks vajalikud märgid, et kord on majas ka.

                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                Kus te vaatamas käite ? Hiiu pubis? Ma ka sel ajal seal kandis, et võiks tulla küll.
                Hiiu oleks suure tõenäosusega mu lemmikvariant jah, aga praegu ei tea midagi. Eks arutab ja annab siin märku.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Mingi arvutigraafikana näeb äge välja küll, aga mängijate seljas näeb minu meelest kuidagi pede välja.



                  +

                  Kommentaar


                    üsna fuih on jah võrreldes varasematega

                    Kommentaar


                      Mulle sitaks meeldib, eriti seljas. Nii et sama jutt, mis Jasperil, suvel läheb uue hooaja eelseks varustuse täiendamiseks.

                      Kommentaar


                        Täielik kinnipidamisasutuse vormirõivas ju.
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Mingi arvutigraafikana näeb äge välja küll, aga mängijate seljas näeb minu meelest kuidagi pede välja.



                          +

                          http://www.flickr.com/photos/adidas_...7626504026239/


                          Milan läks veits retro peale välja jah, aga pole midagi hullu, scudetto bäädg peaks asja veits parandama seal keskel

                          Kommentaar


                            Hehee, mõtlesin just, kes selle särgi teemasse tõstab. Jou.

                            Kommentaar


                              No tervist, palju laupäeval sinna Hiiu Pubisse minejaid on siis?
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Nagu Roma teemas mainitud tuli kindlustati viimane Milani scudetto just nende vastu. Siin mälestusväärne scudetto-värav Shevalt erinevate kommentaaridega:


                                Sellest vahest ilusamagi kolli lõi huntidele mängukeelust naasev Ibra:


                                Sellest veel ilusama kolli on löönud Romale vigastusest naasev Pato(üks minu lempar koll ÜLTSE):


                                Kui juba läks ilusate väravate vaatamiseks, siis Milani top 10 vs Roma 2009 aastal valminud DVD-lt:


                                Rooma lendab kõik see mees peale Jankulovski. Seal tehakse paar päeva trenni ja pannakse sama auruga Palermosse Coppa Italia finaalkoha järele. Allegri rääkis mängudest niimoodi - http://www.acmilan.com/en/news/show/133788



                                Lennake siis kõik see mees Hiiule!

                                (ma arvatavasti tulen ka)
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X