320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Гаттузо собрался в «Анжи»

    33-летний великий итальянский полузащитник "Милана" готов перейти уйти из своей команды и перейти в махачкалинский "Анжи".

    Великий футболист «Милана» 33-летний Дженнаро Гаттузо ждет предложения от махачкалинского клуба и уже в скором времени надеется оказаться в новой для себя команде.

    - В марте я встречался с владельцем «Анжи» Сулейманом Керимовым, - рассказал Life Sports агент игрока Андреа Д'Амико. - После этого никаких шагов со стороны российского клуба пока не было. Сам Дженнаро не прочь продолжить карьеру в «Анжи», однако мы сейчас ждем конкретного предложения.

    По информации Life Sports, руководство махачкалинского клуба готовит детальное предложение и совсем скоро отправит его в офис «Милана».

    Легенда

    Великий и ужасный Гаттузо выступает за «Милан» с 1999 года и с тех пор успел дважды выиграть серию А и Лигу чемпионов.

    Цепкий в отборе, трудолюбивый, настоящий боец - вот основные качества, которые сделали Рино мировой звездой.

    Сам полузащитник в одном из своих недавних интервью сказал, что готов рассмотреть предложение клуба из Дагестана со всей серьезностью.

    - Через два года я планирую завершить карьеру и мне будет тяжело отказаться от такого предложения, - заявил ветеран.

    Текущий контракт Гаттузо с «Миланом» действует до лета 2012 года.




    Galliani välja öeldud vasakpoolkaitsele oleks nüüd suure tõenäosusega lisaks vaja ka paremkoolkaitsjat.

    Kommentaar


      ou jeah Allegri reformid jätkuvad.Järgmine aasta läheme barcat lööma Allegri & Seedorfiga.
      Milanista

      Kommentaar


        Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
        ou jeah Allegri reformid jätkuvad.Järgmine aasta läheme barcat lööma Allegri & Seedorfiga.
        sa vihane?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          kas sa oled rahul Allegriga? Kui oled siis miks?
          Milanista

          Kommentaar


            Ma ei tea, selle tühise asja pärast ehk?

            Kommentaar


              Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
              kas sa oled rahul Allegriga? Kui oled siis miks?
              kliki

              kui vana sa oled?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                kliki

                kui vana sa oled?
                22 olen ja by the way Allegriga osa selles tiitlis oli minimaalne.ostud ja konkurentide tugevus pani asjad paika siiski,ka Carlo v6i Leonardo oleks selle samaga hakkama saanud.see on lihtsalt minu arvamus
                Milanista

                Kommentaar


                  Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                  22 olen ja by the way Allegriga osa selles tiitlis oli minimaalne.ostud ja konkurentide tugevus pani asjad paika siiski,ka Carlo v6i Leonardo oleks selle samaga hakkama saanud.see on lihtsalt minu arvamus
                  Oot, ja millest siis puudu jäi? ML karikas ka esimesel hooajal koju? Selle olematu keskväljaga, kes kevadel kasutada oli?
                  Teiseks, selliste wannabe-kraaklejate-kung-fu-badass-ninjade ohjeldamiseks ja koos mängima panemiseks on vaja ühte kuju, keda nimetatakse treeneriks.
                  Ma saan aru, et sa oled 22 ja veri m*nnis, peopesad higised ning kõike tahaks kohe ja praegu, aga ootaks nüüd vähe? Scudetto käes, 11/12 scudetto JA CL.
                  Capiche?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                    22 olen ja by the way Allegriga osa selles tiitlis oli minimaalne.ostud ja konkurentide tugevus pani asjad paika siiski,ka Carlo v6i Leonardo oleks selle samaga hakkama saanud.see on lihtsalt minu arvamus
                    Aight
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Raudselt valitakse Allegri hooaja parimaks treeneriks. lol
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas maimps1 Vaata postitust
                        22 olen
                        Seda usun ma sama palju kui seda, et krissu04 on üle 15a vana.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lamb Of God Vaata postitust
                          Raudselt valitakse Allegri hooaja parimaks treeneriks. lol
                          Ainult kuldne pink on vist saamata. Eelmistele gazzettale ja guardianile on lisaks lihtsameelsete piibel goal.com - http://www.goal.com/en-us/news/86/it...season-2010-11 + Nesta: "Allegri won us the title"
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Oot, ja millest siis puudu jäi? ML karikas ka esimesel hooajal koju? Selle olematu keskväljaga, kes kevadel kasutada oli?
                              Teiseks, selliste wannabe-kraaklejate-kung-fu-badass-ninjade ohjeldamiseks ja koos mängima panemiseks on vaja ühte kuju, keda nimetatakse treeneriks.
                              Ma saan aru, et sa oled 22 ja veri m*nnis, peopesad higised ning kõike tahaks kohe ja praegu, aga ootaks nüüd vähe? Scudetto käes, 11/12 scudetto JA CL.
                              Capiche?
                              mida ta oleks eelmise hooaja satsiga saavutanud?? Mitte midagi.Mou Interi vastu oleks täielik kõrbemine.Oli meil mõni vastane?? Juve,Inter,Roma kõik olid ülisitad.Meistrite liiga võitu muidugi ei lootnud aga kuidas alagrupist edasipääs tuli.Läbi ussim...i.Tottenhami vastu näitas ta ikka täielikult kui kogenematu ta on,vahetusi ta teha ei oska jne.Mängupilt oli ka ikka masendav.tuleb jumalat tänada,et kohtunikud meid soosivad.Hinne rahuldav aga alla tiitli nende lisadega mis toodi ei saanud ju arvestada.Anname talle Huntelaari,Borriello ja Favalli mis siis saama

                              Eks järgmine hooaeg näitab.Ma loodan,et ma pean oma sõnu sööma ja Milanil tuleb hea hooaeg aga seda ei juhtu.Liigume ajast tagasi Hispaania ja Inglismaa klubid edasi.Nii on,teisitimõtlejaid ikka ei sallita aga ühes taktis kiita on ka mõtetu.
                              Milanista

                              Kommentaar


                                pole paremat teha?? Vana sa oled??Prostamool Uuno juba taskus sul?euroopa haige mees.
                                Milanista

                                Kommentaar

                                Working...
                                X