320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lugege, mis MilanLabis toimub.

    Tsitaat Ibra kohta: "He's an extraordinary athlete, he's a top performer, but then his weight is 100 kilos and he moves as quick as someone with 60 kilos, and this requires a high energy consumption. You see this quite often at the end of the match: he's exhausted. He vomited once. At the end of a season, he arrives at similar condition to that, so he won't play as much this season."

    Kommentaar


      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
      ... He vomited once...
      ei suuda pisaraid peita, südantlõhestav lugu, tõesti mehest kahju
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Rikkusid peale cocky ka minu reedeõhtu ära.....mul samuti mehest nii kahju Ei saagi niiapalju mänguaega ja raha ja vaba aega jääb palju rohkem üle. Life`s a bitch
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          ei suuda pisaraid peita, südantlõhestav lugu, tõesti mehest kahju
          Algselt postitas Uuu Vaata postitust
          Rikkusid peale cocky ka minu reedeõhtu ära.....mul samuti mehest nii kahju Ei saagi niiapalju mänguaega ja raha ja vaba aega jääb palju rohkem üle. Life`s a bitch
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Amauri-Cassano vahetus.

            Idiootsus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
              Amauri-Cassano vahetus.

              Idiootsus.
              Eeldatavasti küll pullisitt, aga samas meigiks nagu iga külje pealt senssi.

              Amauri seisukohast- mehel on Juves nii suured pinged peal, et on viimasel kahel aastal kõik väravaolukorrad ära väristanud. Samas mängud Palermos, Juventuse algusaastad ja Parmas on näidanud, et tegelikult skilli on. Samas on mehe palganumber nii suur, et kõne alla tuleks vaid jätkamine mõnes tõelises suurklubis (koos palgakärpega) või kuskil kummalises rahabossimeeskonnas Venemaal/Türgis.

              Cassano seisukohast- mees tahab olla meeskonna alfaisane ja seda ta Milanis olla ei saaks. Samas Itaalias mehele väga reaalseid kandidaate pole. Euroopas pallivad tiimid teda taga ei aja, Violal jään eeldatavasti mehe palganumber kõrgeks ja Genoa puhul reedaks ta pool linna, mis väga soodsat mängukeskkonda just ei loo. Ja põhimõtteliselt peale nende kahe tiimi (+ Juve) mehel teisi kosilasi ei tohiks olla.

              Milani seisukohast- Robinho-Zlatan-Pato on Cassanost koosseisus eespool ja Milan näeks Antoniot ideaalis viimaste minutit mängumurde toojana. Kuid näiteks kahe ründajaga mängimise puhul oleks kärnface juba neljas valik ning võib päris sügavale pingile maanduda. Samas on selge, et Cassano sellise rolliga ei lepi- taaskordsetest kaaluprobleemidest on juttu olnud ja paha tuju korral poleks tilga panemine, naiste panemine ja molli panemine kaugel. Ja sellise mädapaise omamisega ei tasuks Milanil väga riskida, sest koos on tematagi korralik tiim. Lisaks siis eelpool mainitud probleem mehe mahaärimisega.

              Juventuse seisukohast- Amaurist on vaja iga hinnaga lahti saada, Cassano võetaks avasüli vastu.

              Kommentaar


                Mitte alluda ajakirjanduse/Prandelli survele. Zlatani jalad pannakse tihedamalt puhkusele, et veebruariks ka püssirohtu oleks; Pato mänguvalmidust timmitakse samamoodi, et vigastustejamasid vähemaks jääks; Vaarao-ga on juba jama käes. Cassano saab ennast piisavalt näidata ja vahepeal naisi panna, loodetavasti kütab kellelegi molli(Pandevil on minu arvutuste järgi karmavõlg üleval) või lükkab vähemasti kellelegi küüned persse ning saabki hooaja lõpus šampust juua. Antonio nonsitokka!

                -e- Luba on ainult Baloltelli vastu vahetada.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Ma kujutan ette sellist stsenaariumit: Berlusconi istub vaikselt tugitooli ja võtab kätte Cassano autobiograafia, kus mees kirjeldab oma sadu naisseiklusi. Berlusconi kangastub silme ette koheselt stsenaarium, et kui Cassanol tekib pingil olemisest paha tuju ja ta haarab endaga kaasa kogenematuid meeskonnakaaslasi ja ütleb Patole:"Jou, miks sa ainult üht naist paugutad kui võid kümneid". Pato saab aru, et tegelt nii oleks päris lahe ja läheks Berlu tütrest lahku. Berlu tütar koliks koju ja Berlu ei saaks enam nii palju naisi koju vedada. Berlu paneb Gallianile õudusega kõne peale: "Saa Cassanost lahti, iga hinnaga ja too meeskonda mingi suvaline metsatöll". Kõlab üsna reaalse vandenõuteooriana.

                  Kommentaar


                    Ma olen ammu mõelnud seda, et kuhu Pato siirdub, kui Berlu tütrega tülli lähevad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Ma olen ammu mõelnud seda, et kuhu Pato siirdub, kui Berlu tütrega tülli lähevad.
                      Moratti naise juurde.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Ma kujutan ette sellist stsenaariumit: Berlusconi istub vaikselt tugitooli ja võtab kätte Cassano autobiograafia, kus mees kirjeldab oma sadu naisseiklusi. Berlusconi kangastub silme ette koheselt stsenaarium, et kui Cassanol tekib pingil olemisest paha tuju ja ta haarab endaga kaasa kogenematuid meeskonnakaaslasi ja ütleb Patole:"Jou, miks sa ainult üht naist paugutad kui võid kümneid". Pato saab aru, et tegelt nii oleks päris lahe ja läheks Berlu tütrest lahku. Berlu tütar koliks koju ja Berlu ei saaks enam nii palju naisi koju vedada. Berlu paneb Gallianile õudusega kõne peale: "Saa Cassanost lahti, iga hinnaga ja too meeskonda mingi suvaline metsatöll". Kõlab üsna reaalse vandenõuteooriana.
                        Berlusconil on üks maja? Story doesn't check out.
                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Moratti naise juurde.
                        Roppus.
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        Ma olen ammu mõelnud seda, et kuhu Pato siirdub, kui Berlu tütrega tülli lähevad.
                        Vividvideo peakontorisse filmi müüma.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Akward oleks ikka, kui tütar sellisele asjale peale satub:


                          See ju vana vanasõna, et "parem tütar Patoga paadis seksimas, kui isaga majaläbul"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                            Moratti naise juurde.

                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Roppus.
                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            -e- Luba on ainult Baloltelli vastu vahetada.
                            Ja see ei ole roppus ?!

                            Kommentaar


                              See oli ka tore kuidas mingid pasalehed kirjutasid, et City pakkus Romale ka Balotellit.

                              Kui arvestada seda, et

                              1) Balotelli palk on üsna jube
                              2) Roma fännid vihkavad teda
                              3) Korra talle juba anti jalaga perse pealinnas

                              .. siis ma julgen veidi kahelda. Ja kuna Juve fännid armastavad Snickersit ka üsna "palavalt", siis Milan ongi ainus variant. Balo väidetvalt kurtis ka, et Manchester on rõve linn ja ilm on pasa jne, siis eks ta millalgi ikka Itaaliasse tagasi on kolimas ma usun.

                              Kommentaar


                                Esimene mäng vs Cagliari laupäeval 27.08 kell 21.45. Kui mina olen Tallinnas ja Hiiu pubi endiselt mänge näitab, siis mina olen seal. Kesklinnas mina eman mänge ei vaata, ühes on liiga palju purjus inglasi, teises kohas disko ja kolmandas pole ruumi.
                                Pealegi on Hiiul õlu odavam ja atmosfäär lahe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X