320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja props to Berlu poiss! Järjekordselt on Galliani ja Berlu hakkama saanud. Usain Boltile on siirdatud Pato nägu pähe... see jama mis Bilan korraldab on eba
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      go milan go milan, midaaaa
      slimm.ee

      Kommentaar


        Superrrrrrr milaan vivaaaaaa 1min ja 92 min superrrrrrrrrrrr!!!!Ei oleks ealeski oodanud.!!!!!!!Lihtsalt superrr!!!!!!!OLeeeeeeeeeeeeeeoleeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeee
        sigpic

        Kommentaar


          Tervitused kõikidele Milani truudele poistele!

          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Tervitused kõikidele Milani truudele poistele!


            väga hea lugu, täielik avastus!
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Tervitused kõikidele Milani truudele poistele!
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kiidusõnu väärite te täna kuhjaga. Isegi Real ei suutnud meie staadionil punkte rottida, teie tegite seda päris lihtsalt ja ilusalt. Kaitse oli super, mehed kannatlikud ja enamjaolt efektiivsed.

                Ciao! 23. novembril näeme!

                Kommentaar


                  Kuna võõrsilmäng, siis võib viigiga rahule jääda.

                  BTW kust ma seda soccerneti live-i näha saaks? Kuuldavasti olevat seal toredat juttu ajatud, nagu näiteks, et Pato värav oli mingi ilge kobin vms
                  E: leidsin

                  Kommentaar


                    Naljakas mäng, Normull tulemus, eriti kui ootusi väga kõrgele kruvitud ei olnud. Keenja, kuhu jäid?
                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Let the BARCA Show begin!
                    kolm korda võite arvata kelle handikäpi võidu peale ma papid lükkasin.
                    Tänane päev tuleb ilus!
                    MERDA MILAN!
                    Mõmmist ilma? Ma võin sulle laupäeval teed osta.

                    Kommentaar


                      illustratsioonid

                      Crudeli + gladiaator OST + hardstyle - http://www.youtube.com/watch?v=CWcKs76VZqM
                       
                      Valik selline:
                       

                       

                       

                       


                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Ainult kiitus Milanile ! Eikusagilt viik tõmmata - tsäkkpott. Barca läks ikka maruülbeks oma mänguga,veeretasid ja veeretasid, ega nad ei uskunud küll, et Milan veel vastu suudab hammustada 2-1 pealt. Loodame , et just sellise vaimuga ja distsipliiniga keegi auti lööb Barca see hooaeg.
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar




                          Varastatud leid, aga mul on postitusi vähem

                          Kommentaar


                            võtame momendi


                            ebareaalne. itaalial pole enam selliseid fuoriclasse mehi. aaaaahhhh. tra, ma oleks tahtnud näha kuidas sacchi oma kaitseekperimenti 4 vs 10 tegi vms. ma tahaks näha sama eksperimenti kui Cafu-Nesta-Maldini-Stam on kaitses ja ülejäänud lihtsalt lendavad peale. come at me bro. come at us bro. julmalt lüüakse palle puhtaks ja xavi nutab nurgas 'antijalgpall, antijalpall'.

                            Stamist rääkides, kohustuslik intekas Milani ja Manutd fännidele - http://www.beyondthepitch.net/podcas.../14/jaap-stam/

                            samal ajal võileivameister


                            Napoli ootab põhapäeval - KPB'l ribi katki, Ibra laseb svenssonimaal põtru, Ambro katki(vist oli pool Barca mängu katki), Robinho katki, Flamini väga katki, Gattuso vist katki, Taiwo vist katki. Shawaweewa.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              jaah. Ranocchia, Bonucci ja Kahjuks ka Chiellini on mehed kes paraku ei saagi ilmselt samadesse kõrgustesse oma mänguoskustelt kus olid/on Cannavaro ja Nesta. Kehva lugu on itaalia koondises nende kaitsetega hetkel, parajad kedrapesijad noile meestele.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                okei see on viimane ma luban

                                tempesta perfetta:


                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X