320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
    .
    Taiwo oli kaitses korralik aga ründes ei tohiks teda üle poole väljaku luada, sest sellele võib järgneda oht, et keegi talle söötu annab ning sellele järgneb wtF? olukord, mis sisaldas endas a) tsenderdus aadressiga "maale vanaemale" või b) jooksis ennast 3 vastasevehele kinni ja hakkas siis söötu andma.
    Mis te siis temaga teinud olete? Marseille`s oli vastupidi, et ründes oli ta väga hea aga kaitses jäi kohati hätta.

    Kommentaar


      Mu arvates on taiwo väga korralikult hakkama saanud, aga allegri millegipärast ei usalda teda ning väga rakse on panna täit pilti kokku vastaste nagu plzen, bate ja siena pealt.

      Hooaja alguses, kui bayerniga mängisime, siis robbeniga sai väga hästi hakkama. Ma veel meest maha ei kannaks.

      Kommentaar


        ATALANTA: Consigli, Masiello, Ferri, Manfredini, Peluso, Schelotto, Cigarini, Carmona, Padoin, Marilungo, Denis.
        MILAN: Abbiati, Bonera, Mexes, Thiago Silva, Zambrotta, Boateng, Van Bommel, Nocerino, Emanuelson, Pato, Ibrahimovic.

        Kommentaar


          Mängu ei vaadanud. Ei kommentaari.
          Maakonna könnid purgis, järgmine pühapäev duublisse.

          Kommentaar


            Mäng oli rabe. Atalanta võõrsil on väga raske kõigile. Peale mängu lugesin, et me olimegi esimesed, kes 3p koju viisid. Seda suuresti tänu scudettoIbrale, aga ka MvB oli väga hea(vaatamata kahele ämbrile), lisaks Mexes võimutses õhus ja Robinho tõi vajalikku elevust vahetuspingilt. Thiago Silvast pole mõtet rääkida. Vend on nii mitu levelit kõigist üle, et otsib selliseid võimalusi oma aja paremaks sisustamiseks:


            Derby nädal!!!!!!
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Miks ei rõkka see foorum siin rõõmust, ei ole täidetud naiste aluspesu ja punaste roosidega ?? Miks ma küsin ??
              Ac Milani märk, Ac Milani sünonüüm, Ac Milani pitbull Gennaro Ivan Gattuso tähistab järjekorras 34 ndat ! Palju palju õnne !!!! Mees kes pakub rahvale midagi sellist mida ei ükski brasiilia pallivõlur, Messi ega Krissu Ronaldo ei suuda pakkuda - kompromissitut, järeleandmatut võitlust !!!
              Thank you so much, 9 january 1978, sa muutsid jalgpalli ajalugu see päev.
              Grazie Ringhio !

              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                No paljud tänapäeva nn. fännid ülistavadki Messit ja Krissut vaid.
                Palju Õnne Gattuso! Itaalia koondise üks legende minu jaoks!
                Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                Kommentaar


                  Keegi?

                  Ma tulen ka kui naine õue lubab

                  Kommentaar


                    Vigastuste update keenjus!!?? Abate peaks rivis olema, aga Aqua? Ülejäänud põhimehed jonksus, ei?
                    Last edited by orbitaaljaam; 10.01.12, 17:43. Põhjus: traidioot

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Vigastuste update keenjus!!?? Abate peaks rivis olema, aga Abate? Ülejäänud põhimehed jonksus, ei?
                      Abate peaks olema rivis, aga Abate kohta ei tea.

                      Aga kui tõsiselt rääkida, siis gattuso ning nesta on tagasi. Aquilani tõenäoliselt eemal. Antoninist on pohhuj.

                      Kommentaar


                        Aquilani on ikka ka arvatavasti tagasi, täna treenis GYM-is ma arvan, et lähipäevil on tagasi squadis, derbyks oleks vaja küll teda juba...
                        JUST DO IT.

                        Kommentaar


                          No ma ei saa nüüd aru, või siis ikka saan ka aru.
                          Mis selle Teveze kinnisidee taga on?Ja seda veel Pato mahamüümishinnaga. Viimaste päevade full retard minek haiseb sellise-õu-võtame-Teveze-iga-hinnaeest-ära, muidu-läheb-Interisse järgi. Kuidas Barbara seda lubab üldse, aru ma ei taipa. Pariisi croissant ei ole parem kui Milano .... või noh, ega see Milano eriti äge linn ka ei ole.
                          Aga ikkagi, vahetada 22 aastane täkk, kes jah viimasel ajal on vigastustealdis, jonnipunni vastu, kellel on küll kõva löök, ilge riskibiznes.
                          Või ons tõesti suhted treeneriga persses. Samas kui ta maha müüa, siis peaks sellest ikka kasumit kah teenima, nii 10 milli vähemalt. Sheike tuleb lüpsta.

                          Kommentaar


                            Kas Cassano ostuga sama teema polnud, et äkki hakkab mässama ja läheb jamaks?
                            Senimaani pole vist veel mingit jama tulnud, kuigi kolmanda närvilise tegelase lisandumine võib päris naljakaks kujuneda.
                            May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                            Kommentaar


                              Mr. X tuleb suvest ja täiesti tasuta! Miks ei ole siin teemas juubeldamist ja kohustuslikku multimeedia tulevärki?

                              Kommentaar


                                De Rossi vä?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X