320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tamzu Vaata postitust
    Sain kriitika mõttest aru...AC Roma mängijat pole ühtegi ju...oh mind rumalat küll!
    Ei saanud sa mitte millestki aru Ja väga imelik oleks kui AC Roma mängijaid seal oleks

    E: Btw mis on Mottal Romaga pistmist?
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Ei saanud sa mitte millestki aru Ja väga imelik oleks kui AC Roma mängijaid seal oleks

      E: Btw mis on Mottal Romaga pistmist?
      Vabandust AS Roma...näpukas! Mottal polegi midagi Romaga seoses, kuid Sinul jäi hinge kraapima see Motta ja palju vend maksis.
      Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
      I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

      Kommentaar


        Hmm. Motta kraabib mu hinge juba ammu ja siiamaani ei ole Romal ja Mottal mingit seost. Teiseks, kus ma küsisin palju Motta maksis?
        So self aware so full of shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          Hmm. Motta kraabib mu hinge juba ammu ja siiamaani ei ole Romal ja Mottal mingit seost. Teiseks, kus ma küsisin palju Motta maksis?
          Algselt postitas Francesco
          Kas keegi oskab öelda palju Motta palka saab ja palju ta teistele mängijatele oma häälte eest maksis?
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            Võtke tuba

            Kommentaar


              Kuidagi selline...mega pohui sellest sitasest coppast, ei taha rohkem vigastatuid nimekirjas näha... tunne on. Hea meelega ei saadaks isegi varumehi platsile, sest nendestki pooled on juba põhimehed.
              Primavera mängu

              Kommentaar


                Allegri: "A new midfielder? We are fine as we are."

                Kommentaar


                  Maxi Lopeze signimine võib vabalt olla uue Amauri sünd. Kõige halvemas võtmes. Härrase agent on surmkindel, et ta promotav Milani läheb..
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Ma pole siiamaani aru saanud mis selles Maxi Lopezes üldse nähakse? Täiesti tavaline, keskmine jalgpallur.
                    So self aware so full of shit

                    Kommentaar


                      Tegu on LAENUGA, pooleks aastaks, so 6 kuud, ehk umbkaudu 180 päeva, ehk juuni lõpuni. Seejärel on õigus ta Milani lepinguga SISSEKIRJUTADA. Ilmselt on seda vaja selleks, et kui Pato terveks saab ja siis uuesti vigastada saab ning Cassano ka kõige optimistlikumate eelduste kohaselt enne aprilli lõppu kindlasti ei mängi, leevendada olukorda, kus veel ühe ründaja vigastada saamisel oleks perse majas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        tra, mismõttes antakse elutöö auhind Del Pierole, kes on enamvähem tegevjalgpallur.
                        Ja miks mitte?

                        Kommentaar


                          Robinhol oli eile sünnipäev. Kahjuks on küll see hooaeg jalg veel rohkem metsapoole olnud kui eelmine aasta, aga vajalik püsimatu rüblik meeskonnas ikkagi. Ootame täpsustõusu teiselt pool-aastalt

                          Kommentaar


                            Nojah, treeningmänguks käis küll ja laseb uutel poistel sisse ennast joosta. Robinho värav oli liiga keeruline, et sealt mööda lüüa, Seedorf teeb alati seda, mida ta teed, siis kui ma vingun, et ta platsile saab. Shaarawy läbimurre läks kahjuks mööda, aga täkk on ta ikkagi, mille kinnituseks kasvõi änksa-sööt Seedorfi väravale. Urby tegi oma parima Milani liigutuse enne väravasöötu Ibrale.
                            Ahjaa Andre Dias on ahv ning Lazio meestel hakkavad hooaja teises pooles jällegi närvid läbi minema.
                            Merkel rassis küll, millepeale ta loomulikult longates minema läks, Mesbah polnud kah hullu.
                            Nocerinol jääb poolfinaali mäng vahele, kuna korjas kollase.

                            Kommentaar


                              Sekundeerin orbitaaljaamale, Lazio peksis nii käte kui jalgadega meie mehi teisel poolajal, kuid teenitult võit võit koju. Merkelist loomulikult kahju, loodetavasti sai vaid kerge löögi vastu jalga ning on mõne päeva pärast trennis tagasi.

                              Kommentaar


                                Seda pehmode koosseisu peate liiga jõhkraks? Ma saan veel aru, et Dias oleks mingil noorel kukel pasuna lömmi lükanud, aga MVB on kuulikindel vanakooli jope ju. Diasile ainult respekti, õppimisvõimeline veel vanas eas, eks ta eelmisest mängust nägi, et selline kaitsemanööver on itaalia jalgpallis hetkel moes. Kui nüüd veel ülejäänud õpiks, et Lazio jaoks on suluseisureeglil väikses kirjas eraldi väike täiendus, siis võiks juba teisi ka kiita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X