320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ibra - 3mängu (Udinese, Cesena, juve)
    Allegri - 2 mängu (Udinese, Cesena)
    aronica - 0.

    Moggi? Appellatsioon on esitatud. Eelmine aasta saadi Marco Rossi kaasuse ajal mängukeeld kahe kohtumise peale.

    e: Staadionil oli ~44k. Arvestades ilma ja mänguaja muutust ok tulemus minu silmis.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Arvestades seda, et Zlatan laseb end tipptiimide vastu alati täis, siis loodetavasti bänni kärbitakse ja düüd on Juve vastu tagasi. Oleks Juvele kasulikum.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Allegri - 2 mängu (Udinese, Cesena)
        Tundub et siit on 2 mängune võiduseeria tulemas. Ilma idioodita puldis võib isegi keegi mingisugust normaalset taktikat viljeleda ja mõne mängu ka oma ajudega kinni panna
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Peab ütlema, et hetkel on isegi natuke kahju Milanist, et koos Berluga kadus ka Milani ülemvõim calciost, nagu Berlu peeruhais Itaalia võimukoridoridest. Jh tõesti peale neid mitmekümneid aastaid sigadusi on mul teist siiralt kahju, mõtlesin, et viin siis Milani haua peale mõned kunstlilled, mida külm ära ei võta ja sattusin siis sellise pildi peale:



          Ainuke mees kes teid veel päästa suudaks on AdriMAC ja päris tõsiselt.See on juba teie valik kas temast saaks itaalia kõige ülekaalulisem klubipresident või hoopis itaalia liiga parim väravakütt, kes on võitnud enim kuldseid prügikaste. Aga prügi koht on ikka prügikastis ja Milanisse seda mahub.

          Tuntud saluut siis Adrile:

          Ja nüüd kõik koos: Hey baby when we are together
          Doin things
          That we love
          Everytime your near
          I feel like im in heaven
          Feeling high
          I dont want to let go girl
          I just need you to know girl

          I dont wanna run away baby
          Your the one i need tonight
          No promises
          Baby
          Now I need to hold you tight
          I just wanna die in your arms
          Here tonight

          Kui ma kujutan praegu ette mida kõike ilusat Adriano võiks teha Milani heaks ja hüvanguks, siis tõesti käsi südamel laulaks seda laulu kuskil HIIUS koos Jasperiga,käsi kaelakuti, pudel palgel ja pisar voolamas puna-musta särgi v-kaelusele, immutades selle märjaks, immiteerides Ibra higist särki ja lastes pilkudel tuhiseda üle 42 tollise plasmaekraani, nii, et homset polekski, on vaid Milan-AdriMAC-Jasper ja lumme mattunud San Siro staadion unistuste varjukuues.



          Korra mees siis juba kurameeris teiega, tegi silma, poleks uskunud, et sellised asjad Berlul-Gallil märkamata jäävad.


          Ma olen kindel, et praegusel raskel hetkel vajab Milan tõsist ja tõelist SANGARIT,EESKUJU,LIIDRIT,KANGELAST tõelist IMPERAATORIT, kes suudab valitseda nii platsil kui platsi kõrval, keegi , kes suudab need rasked hoobid kõik oma polsterdatud kehasse summutada.
          Keegi kes teeb asju südamega, on usaldatav ja ei murra mitte iialgi oma sõna, meest kes lahkub treeningplatsilt viimasena ja peale klubi triumfeerivat võitu aplodeerib publikule, kuniks viimnegi inimene on platsilt lahkunud ja oma burksi paberid endaga ühte liitnud, mees kes sulgeb ja keerab oma pisut haige õlaga lukku SAN SIRO peaväljaku sissekäigu ukse, timmib veidi oma õlatuge ja seab sammud siis linna suunas ja sellised mehed ei aja habet, vaid kulutavad oma vuntsid vastu õllekannu äärt.

          Üldiselt loodan, et peale Ibra bänni leidub Milanis kasvõi mõni vaegnägija, kes märkab sellist meest:
          sigpic

          Kommentaar


            sa meenutad mulle koledalt purjus Charles Dickensi vaimu, kes mu spämmfolderisse igapäevaselt Xanaxit ja peenisepumpasid müüa kuulutab. lihtsalt vapustav grafomaan oled.
            Inter - ausaim klubi Itaalias.

            Kommentaar


              Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
              Peab ütlema, et hetkel on isegi natuke kahju Milanist, et koos Berluga kadus ka Milani ülemvõim calciost, nagu Berlu peeruhais Itaalia võimukoridoridest. Jh tõesti peale neid mitmekümneid aastaid sigadusi on mul teist siiralt kahju, mõtlesin, et viin siis Milani haua peale mõned kunstlilled, mida külm ära ei võta ja sattusin siis sellise pildi peale:



              Ainuke mees kes teid veel päästa suudaks on AdriMAC ja päris tõsiselt.See on juba teie valik kas temast saaks itaalia kõige ülekaalulisem klubipresident või hoopis itaalia liiga parim väravakütt, kes on võitnud enim kuldseid prügikaste. Aga prügi koht on ikka prügikastis ja Milanisse seda mahub.

              Tuntud saluut siis Adrile:

              Ja nüüd kõik koos: Hey baby when we are together
              Doin things
              That we love
              Everytime your near
              I feel like im in heaven
              Feeling high
              I dont want to let go girl
              I just need you to know girl

              I dont wanna run away baby
              Your the one i need tonight
              No promises
              Baby
              Now I need to hold you tight
              I just wanna die in your arms
              Here tonight

              Kui ma kujutan praegu ette mida kõike ilusat Adriano võiks teha Milani heaks ja hüvanguks, siis tõesti käsi südamel laulaks seda laulu kuskil HIIUS koos Jasperiga,käsi kaelakuti, pudel palgel ja pisar voolamas puna-musta särgi v-kaelusele, immutades selle märjaks, immiteerides Ibra higist särki ja lastes pilkudel tuhiseda üle 42 tollise plasmaekraani, nii, et homset polekski, on vaid Milan-AdriMAC-Jasper ja lumme mattunud San Siro staadion unistuste varjukuues.



              Korra mees siis juba kurameeris teiega, tegi silma, poleks uskunud, et sellised asjad Berlul-Gallil märkamata jäävad.


              Ma olen kindel, et praegusel raskel hetkel vajab Milan tõsist ja tõelist SANGARIT,EESKUJU,LIIDRIT,KANGELAST tõelist IMPERAATORIT, kes suudab valitseda nii platsil kui platsi kõrval, keegi , kes suudab need rasked hoobid kõik oma polsterdatud kehasse summutada.
              Keegi kes teeb asju südamega, on usaldatav ja ei murra mitte iialgi oma sõna, meest kes lahkub treeningplatsilt viimasena ja peale klubi triumfeerivat võitu aplodeerib publikule, kuniks viimnegi inimene on platsilt lahkunud ja oma burksi paberid endaga ühte liitnud, mees kes sulgeb ja keerab oma pisut haige õlaga lukku SAN SIRO peaväljaku sissekäigu ukse, timmib veidi oma õlatuge ja seab sammud siis linna suunas ja sellised mehed ei aja habet, vaid kulutavad oma vuntsid vastu õllekannu äärt.

              Üldiselt loodan, et peale Ibra bänni leidub Milanis kasvõi mõni vaegnägija, kes märkab sellist meest:
              Tõmba nahhuj siit Roma troll ja palun vaheta oma kasutaja nimi ära, ma südamest palun, solvab Härra Francescot veits kui selline debiilik tema nime kasutab oma foorumi kasutajanimes. Issad jumal mis debiilik.^^ Mingi tõsine braindead.. Midagi on valesti seal kupli all.
              JUST DO IT.

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                klavituur välgub nagu mopp päevniku käte vahel
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Tõde on muidugi valus kuulata, aga paraku hetkel on seis selline, et AdriMac viibib Torinos meditsiiinilises, mees teeb parajasti koormustesti, nagu roomikutel tank laseb jooksulindil, hetkel vaatan MILAN-channeli pealt.Põhjus, miks mehe meditsiiniline Torinos toimub on see, et Milaanos ei olnud mehele piisavalt suurt võrksärki.Panso-eika varustavad pildimaterjaliga teid ise, nii sai nendega vähemalt kokkulepitud.

                  Näed sa... just rebeneski kõhupiirkonnast võrksärk, kui Adri pidi silda tegema ja tiritamme viskama.

                  Usun, et õhtuks peaks Adri kohal olema ja official goal.com lehel ka, lõpuks saab AC Milan omale väärilise nurgakivi ja korraliku vundamendi aastateks.

                  markus ära võta seda foorumit nii tõsiselt, sest ma ei tea kui tõsiselt sa siis üldse elu võtad.Tahtsin sellega sulle öelda, et kui sa nii tõsiselt Milanit võtad , siis võid lihtsalt pettuda, aga mina kui heatahtlik eesti kodanik tahan sind säästa sellest.
                  Mis sa arvad milleks Jasperist sai troll??? Just sellepärast, et ta võttis Milanit kui klubi liigtõsiselt ja nüüd on tulemus näha, terve elu täis häda ja viletsust.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    loodan südamest, et kogu jutt siin on igavuse toodang ning ühtegi sõna sellest sa ise ei usu (Roma megatrollile). vastasel juhul, njah...

                    Kommentaar


                      Roma fännid on kuidagi uhkeks läinud oma võiduga Interi üle, varem nad väga ei tõmmelnud. F.Totti oma õudus unenägude naljakamas pooles näen ma pidevalt sind. just sellisena. Alates jaanuarist 2009 on see foorum hukas olnud.
                      JUST DO IT.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markus:) Vaata postitust
                        Alates jaanuarist 2009 on see foorum hukas olnud.
                        Detsembrist 2010 läks veel hullemaks.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Jasperile:

                          Tahtsin Agnese ja Gabrieli seakoodi närimist, kuid paraku seda ei leidnud, loodetavasti kõlbab see ka.


                          Markusele:

                          Üks mees nägi unes taevalikku õiglust,
                          Mis ühendab kõik, kes tema eest võitlevad,
                          Üks mees nägi unes taevalikku õiglust
                          Ja sellest päevast peale hakkas seda kuulutama.
                          Kuid ah -
                          Lõpuks on kõik ainult üksainus enesemüümine,
                          Turul me oleme vennad ja õed.




                          Hukas ei ole midagi, iga uue asjaga on vaja lihtsalt harjuda, alguses ei meeldi pärast hakkab meeldima, või meeldib alguses ja pärast ei meeldi.Minul pole kellegi vastu midagi, ega kellegi postituste vastu senikaua, kuni jätkub mõnus lõõp ja huumor, lihtsalt häirib kui mõni mees võtab asju liiga tõsiselt ja tuleb otse üsna kibestunult ärapanema.

                          Uuu on postitanud Roma teemasse rohkem kui mina, aga sellest vaatavad kõik sirgjooneliselt mööda, samamoodi ka mina, et soovitus vaadake rohkem mööda. Eestis on niigi väike kogukond, pole vaja, et iga klubi kohta jääks per 1 kasutaja kui sedagi, muud juttu saab mujaltki lugeda, foorum ongi selline koht kus inimesed saavad arvamust avaldada, koosseise ja line-up-e saab nagunii mujalt lugeda. Üldiselt kaotaks ju foorum üsna suuresti mõtte sellisel juhul.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas F.Totti Vaata postitust


                            Uuu on postitanud Roma teemasse rohkem kui mina, aga sellest vaatavad kõik sirgjooneliselt mööda, samamoodi ka mina, et soovitus vaadake rohkem mööda. Eestis on niigi väike kogukond, pole vaja, et iga klubi kohta jääks per 1 kasutaja kui sedagi, muud juttu saab mujaltki lugeda, foorum ongi selline koht kus inimesed saavad arvamust avaldada, koosseise ja line-up-e saab nagunii mujalt lugeda. Üldiselt kaotaks ju foorum üsna suuresti mõtte sellisel juhul.
                            Midagi asjalikku :0
                            JUST DO IT.

                            Kommentaar


                              Saaga lõppenud!!!, mõne jaoks ehk ka õudusunenägude naljakam pool.

                              Peale 12 tundi meditsiinilises kontrollis veetmist (loe "orav rattas", "hiir hoorattas") jooksmist on Adriburger tervelt 2 kilo ja 989 grammi võrra kergem, ehk siis korraliku vastsündinud posiponksi võrra kergem.

                              Lepingut paraku Adrianoga ei sõlmitud, ei mängijana, ei treenerina, ei klubi presidendina.
                              Milan failed to sign Adriano "AdriMac" Leite Ribeiro Imperatore. " The saviour of Milan"
                              Väidetav põhjus oli, et Adriano tarkusehambad ei vastanud gabariitidele. Ilmselt on tegemist nende samade tarkusehammastega, mis kasvasid mehele ajal, mil ta üritas enda suure tarkuse ja kavalusega Romalt raha väljanillida, sitsides ise Brasiilia kohalikus "Veerevas Õlles" järjekordselt vuntsi kulutades, kes teab see mäletab.

                              Milan väitis, et nii lolle tarkusehambaid polnud isegi Cissokhol ja veelvähem on Milanil vaja järjekordse tiitliga pärjatud meest vaja, seega oli Adrianole veel lihtsam kaikaid kodaratesse loopida ja väänata tuusik tagasi brasside maale omal kulul, samuti esitati kuluarve mis kulus tänasele Adriano toidule, elektrile, inimestele kes temaga tegelesid, bensiini kulu,võrksärk,sinised ühekordsed sussid,ühistranspordi (trammi,bussi piletid) jne...

                              Ütleme nii, et ei ole raske manipuleerida mehega, kes on sisuliselt teinud hättrick rünnaku Bidone d´oro karikale, Allegril on selleni veel pikk maa minna, see üks liigakarikas on tilk meres.

                              ---------------------------------
                              Il Corriere Dello Sport

                              sigpic

                              Kommentaar


                                homme 21.45 Borriello vs Ibrahimovic.



                                allikas on ka lisaandmeid - http://www.whoscored.com/Matches/580...Milan-Juventus
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X