320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Napoli pole Itaalia
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Tahate äkki rääkida mis Napolis toimub?
      Pada ja katel.
      Mis puutub siia prügimafia?

      Kommentaar


        Juhtub aga Napoli CL võitma, siis olete esimesed kes teda Itaalia klubiks nimetavad.
        Orbik, ära mängi lolli, said aru küll.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
          Napoli pole Itaalia
          Selgitust !
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Selgitust !


            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Juhtub aga Napoli CL võitma, siis olete esimesed kes teda Itaalia klubiks nimetavad.
              Orbik, ära mängi lolli, said aru küll.
              Ega ei saa ikka küll. Mis puutub tänasesse see, mis mingil ajahetkel Napolis roimub?

              Kommentaar


                Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                Ega ei saa ikka küll. Mis puutub tänasesse see, mis mingil ajahetkel Napolis roimub?
                Francesca oli oli see kes hakkas kõiki inglasi mõne tropi pärast ühe vitsaga lööma.
                Selle peale vihjasingi Napolile. Nüüd said aru? Kõikidele itaallastele meeldib nuga anda, nagu seda vahest Napolis juhtub.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Abbiati; Abate, Mexes, Silva, Antonini; Seedorf, Van Bommel, Nocerino; Boateng; Ibrahimovic, Robinho.

                  Ah kärab küll. Seedorf on suurte mängude mees. Allegri arvas vist, et ox pannakse põhisse ja pani kiirema antonini põhisse. Aga eks näis, pato ja vaarao ja urby veel pingilt võtta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Francesca oli oli see kes hakkas kõiki inglasi mõne tropi pärast ühe vitsaga lööma.
                    Selle peale vihjasingi Napolile. Nüüd said aru? Kõikidele itaallastele meeldib nuga anda, nagu seda vahest Napolis juhtub.
                    Ühe tropi pärast? Ei tea, miks jalgpallihuligaansust meedias ka nimetusega English Disease nimetatakse?
                    Wikipedias on Inglismaa fännide idiootsuste kohta üsna ilus nimekiri
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                      Ühe tropi pärast? Ei tea, miks jalgpallihuligaansust meedias ka nimetusega English Disease nimetatakse?
                      Wikipedias on Inglismaa fännide idiootsuste kohta üsna ilus nimekiri
                      Itaalia fännid on kõik kukupaid. Isegi nii kukupaid, et Napolisse reisides ei soovitata vastasvõistkonna fännidel oma klubi sümboolikat kanda. Midagi sellist ei juhtuks Inglismaal kunagi. Nagu juba mainisin, see teema on pada ja katel teema.Läheb liiga OT ks.
                      Ärge siis väga kurvad olge kui Ilan kahe mängu kokkuvõttes edasi ei saa Peace, neegrid!!!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Itaalia fännid on kõik kukupaid. Isegi nii kukupaid, et Napolisse reisides ei soovitata vastasvõistkonna fännidel oma klubi sümboolikat kanda. Midagi sellist ei juhtuks Inglismaal kunagi. Nagu juba mainisin, see teema on pada ja katel teema.Läheb liiga OT ks.
                        Ärge siis väga kurvad olge kui Ilan kahe mängu kokkuvõttes edasi ei saa Peace, neegrid!!!
                        Itaalia fännid annavad nuga ja lõuga ja kõik jutud ja ma olen selle üle uhke, ma ei saa aru mis pusssy sissy teema siin lahti läks. Vastasmeeskonna fänne tulebki tappa ja nende päidd teibasse lüüa, kuidas veel paremini oma meeskonnale teada anda et sa oled nende tulihingeline fänn?!!

                        Ja mina kurb ei ole. See et Dima Bilan täna kotte saab , selle nimi on reaalsus aka "Allegri euroopas" ja ma olen realist!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                          Ühe tropi pärast? Ei tea, miks jalgpallihuligaansust meedias ka nimetusega English Disease nimetatakse?
                          Wikipedias on Inglismaa fännide idiootsuste kohta üsna ilus nimekiri
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Itaalia fännid on kõik kukupaid. Isegi nii kukupaid, et Napolisse reisides ei soovitata vastasvõistkonna fännidel oma klubi sümboolikat kanda. Midagi sellist ei juhtuks Inglismaal kunagi. Nagu juba mainisin, see teema on pada ja katel teema.Läheb liiga OT ks.
                          Ärge siis väga kurvad olge kui Ilan kahe mängu kokkuvõttes edasi ei saa Peace, neegrid!!!
                          Keegi pole siin kukupai, aga veits hale tulla siia mingi Napoli teemaga hüppama, kui enda lemmikliiga fännide hulgas palju rohkem pooletoobiseid on
                          Lahjalt paned, R**n

                          Peace, valge neeger!
                          May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Francesca oli oli see kes hakkas kõiki inglasi mõne tropi pärast ühe vitsaga lööma.
                            Selle peale vihjasingi Napolile. Nüüd said aru? Kõikidele itaallastele meeldib nuga anda, nagu seda vahest Napolis juhtub.
                            Eäääöööö, ma vihjasin muidu omaarust iroonitsedes üldse Roma fännidele.

                            "The Eternal City has been dubbed "Stab City" by the British media after the high number of Stabbings that have taken place against Engish fans traveling there."
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Oih, see oli illos.
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Täpselt! Distsipliini ja vähemalt 3 väravalist võitu!
                                Aga näiteks Orbiti sõnavõttudest saab juba järeldada et head nahka siit oodata pole. Mängu alguseni 8.5 tundi aega ja juba valge lipp heisatud ja võitlus Allegri euroopas täiesti täis tehtud nime pärast käib...Ootaks ikka resultaadi ära. Kuigi minu 200 euri läheb täna Arsenali peale, lihtsalt infoks
                                Lenda putsi,kole inimene

                                E:Kedagi ei koti kusjuures su 50 senti ,mida sa oma bocki pudelite taarast saad ja siis kuidagi vanaema pangakontoga kandid triobetti.

                                EDit 2:SUGUHAIGE OLED
                                Suhkruhaige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X